Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(harmoneta @ 2010 10 04, 16:20)
daugumai paneliu/moteru ilgiau panaudojus EZ kimso poras, del to as ja tepu nebent ant pudros wink.gif nes panaudojus virs metu tai oda gerokai buvo suprastejusi... dabar jos beveik nebenaudoju, arba kaip sakiau tik ant pudros, ir odyte tikrai daug lygesne paliko, juodu spuogiuku daug maziau  blush2.gif

o sepeteli plaunat?cia rase merginos,kad jom paberdavo oda del neplautu sepeteliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 10 04, 20:14)
o sepeteli plaunat?cia rase merginos,kad jom paberdavo oda del neplautu sepeteliu  unsure.gif

plaunu plaunu.... wink.gif
na cia turbut kaip kam smile.gif man ir veido oda vakare riebi palieka jei EZ uzsitepu ant veido, nors mano oda nera riebi.
gal cia tik man taip blush2.gif
Atsakyti
Na, prisiklausiau as apie ta pudra, prisikaiciau, smalsumas sueme ir pas savo kosmetologe paprasiau, kad uzteptu pabandyti. Ji turejo. Uztepe tolygiai. Vajei, kaip grazu. Nepamenu, kad mano veido oda dar kas taip graziai butu gyvenime nubronzines. Joks idegis naturalus, joks savaiminis kremas ar kitoks tonalinis ryskesnis, apie tokius su kuriais gatveje vaiksto paaugles daznai net nekalbu (fui, negaliu ziuret) ir niekas tokio puikaus atspalvio nesuteike niekada. Likau suzaveta, negalejau atsiziureti, net issiziojau, kai pamaciau save veidrody. Atejus is kosmetiks istyrinejau oda is arti-nu liuks, neturiu prie ko prikibti. Mano oda ir idega i geltonuma, po to ruduma, ne i raudonuma. Tai man sis geltonumas tinka labai. Ir, atrodo, taip na prabangiai, kaip cia pasakius. Akys isryskeja graziai ir viskas atrodo super. Tepiau as ja ant kremines pudros sviesios. Na, negaliu atsidziaugti tokiu atradimu. Vienzo...pirksiu vienareiksmiskai, kad ir dvigubai kainuotu. Tai buvo Bikor. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 10 05, 15:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kaip smagu skaityt, kad zmogus liko toks laimingas pabandes EZ 4u.gif as irgi labai patenkinta drinks_cheers.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Ir aš dar nesu turėjusi tokio nuostabaus produkto, nors iki EŽ išbandžiau daugybę kitų...
Atsakyti
Man ir va pradejo berti veida nuo EŽ ir riebaluotis nuo jos labai pradejo. Pradzioj gerai buvo, dziaugiausi, ir va dabar visai nepatenkinta ja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maza22 @ 2010 10 06, 20:58)
Man ir va pradejo berti veida nuo EŽ ir riebaluotis nuo jos labai pradejo. Pradzioj gerai buvo, dziaugiausi, ir va dabar visai nepatenkinta ja unsure.gif


Šepetėli dažniau plauti reikia
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 10 06, 21:08)
Šepetėli dažniau plauti reikia

drinks_cheers.gif
naudoju 2 metus ir niekas neberia
Atsakyti
Laba diena, mergaites 4u.gif Nelabai ismanau apie kosmetikos gamintojus ir panasiai... zodziu, teko is uosvioenes pabandyti egipto zemes - rezultatas labai patiko (nors esu labai labai sviesiaode), pradejau ja dometis ir nelabai suprantu - pasirodo jos gamintojju ne vienas blink.gif ar galite man pasakyti Ikos Ir Bi - Kor egipto zemes kuo jos skiriasi, kuri geresne, kuria pirkti ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(daliukasva @ 2010 10 07, 12:55)

pazystama turi ikos tai man ji ryza, as turiu bikor ji ruda
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 10 07, 13:02)
pazystama turi ikos tai man ji ryza, as turiu bikor ji ruda

va cia as atradau kad yra net du atspalviai
http://www.magalambr...zeme-13-gr.html
manau reikes kazkur pabandyti. tiesa, neteko matyt kuriose parduotuvese vilniuje jomis prekiaujama? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daliukasva @ 2010 10 07, 13:10)
va cia as atradau kad yra net du atspalviai
http://www.magalambr...zeme-13-gr.html
manau reikes kazkur pabandyti. tiesa, neteko matyt kuriose parduotuvese vilniuje jomis prekiaujama?  blush2.gif

nzn butent tu va ikos dvieju spalvu net bandyti nenoriu, as tik uz bikor
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 10 07, 13:20)
nzn butent tu va ikos dvieju spalvu net bandyti nenoriu, as tik uz bikor

na,man kazkaip irgi bi kor patikimiau atrodo, visgi patentuota ir t.t. 4u.gif
Atsakyti