Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

bolivijos (.)(.) NEREALUS!!!!!!!!! DAR TIK TIEK LAIKO PRAEJO,O JIE TOKIE NUOSTABUS,NE NU SAKES,BALTAS PAVYDAS.SAUNUOLE TU!!!!!!!!!
Atsakyti
jau ir man bolivija idomu pasidare... blush2.gif as savo op nukeliau sausio menesiui... nedave man (.)(.) lizingu, nes dar negavau pirmosios pilnos pasalpos... sad.gif gausiu tik sausi, tai va ir pasigrazinsiu biggrin.gif

dar toks durnas klausimukas: gal kas zino kiek yra tiesos kad narkoze trumpina gyvenima? kazkur skaiciau, kad narkoze trumpina iki 7 metu gyvenima, pati jau turejau 5 narkozes, sita butu 6.... tai ne kas ir liktu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute544: 17 gruodžio 2009 - 19:20
QUOTE(eglute544 @ 2009 12 17, 20:12)
jau ir man bolivija idomu pasidare...  blush2.gif  as savo op nukeliau sausio menesiui... nedave man (.)(.) lizingu, nes dar negavau pirmosios pilnos pasalpos... sad.gif gausiu tik sausi, tai va ir pasigrazinsiu biggrin.gif

dar toks durnas klausimukas: gal kas zino kiek yra tiesos kad narkoze trumpina gyvenima? kazkur skaiciau, kad narkoze trumpina iki 7 metu gyvenima, pati jau turejau 5 narkozes, sita butu 6.... tai ne kas ir liktu  g.gif



o jetus negasdink:))))) nors turejau viena pilna narkoze,viena nejautra(pusine). nepyk, labai susijuokiau kai parasei ne kas ir liktu:))))))) nebijok liktu dar manu tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
bolivija pasirodyk ir man jau idomu kaip atrodo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
truiu dar klausimuka,o jus neturit fotki.com puslapiuko? ten galetum deti pries ir po op foto. keltum kurios dar nesidare foto,viena kitai patartum ar verta pamate viena kitos (.)(.) blush2.gif kaip jus manot?
Atsakyti
sveikutes,jau senokai skaitineju siame forume ir jusu patirtis,patarimai,padrasinimai man padejo apsispresti taigi vasario 4d operuos M Norkus,tikiuosi ,kad priimsit i savo papinguju rata 4u.gif gal kuri operavosi pas ji ir galetu pasidalinti patirtimi 4u.gif o ji pasirinkau del daugelio aplinkybiu,arti nuo namu, lengva bendrauti,kantriai atsakineja i visus man iskilusius klausimus,siuo metu kaina gerokai mazesne nei pas kitus ir kadangi gyvenu ne liet. grisiu tik 3sav. nelabai turiu galimybiu pabendraut akis i aki su kitais gyd.
Atsakyti
QUOTE(Lukos_mamyte @ 2009 12 17, 20:09)
truiu dar klausimuka,o jus neturit fotki.com puslapiuko?  ten galetum deti pries ir po op foto. keltum kurios dar nesidare foto,viena kitai patartum ar verta pamate viena kitos (.)(.) blush2.gif    kaip jus manot?

as irgi mastau,kad to reiketu,bet va kaip atsirinkti kam paskui duoti slaptazodi kam ne,kad nebutu bendravimas del smalsumo ir pan g.gif

QUOTE(kos @ 2009 12 17, 20:30)
sveikutes,jau senokai skaitineju siame forume ir jusu patirtis,patarimai,padrasinimai man padejo apsispresti taigi vasario 4d operuos M Norkus,tikiuosi ,kad priimsit i savo papinguju rata 4u.gif gal kuri operavosi pas ji ir galetu pasidalinti patirtimi 4u.gif o ji pasirinkau del daugelio aplinkybiu,arti nuo namu, lengva bendrauti,kantriai atsakineja i visus man iskilusius klausimus,siuo metu kaina gerokai mazesne nei pas kitus ir kadangi gyvenu ne liet. grisiu tik 3sav. nelabai turiu galimybiu pabendraut akis i aki su kitais gyd.

sveika prisijungus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 17, 21:38)
as irgi mastau,kad to reiketu,bet va kaip atsirinkti kam paskui duoti slaptazodi kam ne,kad nebutu bendravimas del smalsumo ir pan  g.gif
sveika prisijungus  mirksiukas.gif  4u.gif

smile.gif aciu, atrodo jau daug apsisikaiciau ir daug zinau bet visgi kurios firmos implantai yra geriausi?
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 17, 21:38)
as irgi mastau,kad to reiketu,bet va kaip atsirinkti kam paskui duoti slaptazodi kam ne,kad nebutu bendravimas del smalsumo ir pan  g.gif
sveika prisijungus  mirksiukas.gif  4u.gif



ai as tai kazkaip net nepaglvojau, kad bile kas paskui nores ax.gif smalsaus rolleyes.gif bet veiduku nededam tada.matysim kur foto reali juk mirksiukas.gif tik (.)(.) dedam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2009 12 17, 20:52)
smile.gif aciu, atrodo jau daug apsisikaiciau ir daug zinau bet visgi kurios firmos implantai yra geriausi?

as kazkaip ne nezinau kokie man ideti,nes nedave implantu paso,bet kai vaziuosiu i siaulius nuleksiu jo paprasyti smile.gif

QUOTE(Lukos_mamyte @ 2009 12 17, 20:56)
ai as tai kazkaip net nepaglvojau, kad bile kas paskui nores ax.gif      smalsaus rolleyes.gif    bet veiduku nededam tada.matysim kur foto reali juk mirksiukas.gif    tik (.)(.) dedam  4u.gif

na taip,be veidu,bet vistiek,kazkaip ne paveiksliukai cia,tai kazkaip reiks atsirinkti kas matys foto.geriausia turbut duoti toms,kurios savo foto duoda tada ir i kitas gali ziureti,nu ne nezinau is tikro g.gif

labanakt as jau einu siandien is cia 4u.gif
Atsakyti
Bolivija, atsiusk ir man nuotrauka, prasau 4u.gif :
graikine@gmail.com
Atsakyti
Ir man jei gali smile.gif 4u.gif lialyna@yandex.ru
Atsakyti