Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

QUOTE(*amazone* @ 2009 12 27, 22:41)
Cia jau turbut nieko nepadarysi, kiek jau duota tiek  mirksiukas.gif  Nors girdejau tokia nuomone, kad cia tiktai psichologinis dalykas, jei noresi maitint, tai ir maitinsi  g.gif

***** zinok visas tris ziauriai norejau, bet ...sad.gif Pirmai kai nebuvo tai verkiau, vos depresijos nebuvo. Jauna dar kvailute buvau:)
Papildyta:
QUOTE(oilypoil @ 2009 12 27, 22:40)
artimiausiu metu planuoju pasididinti savuosius papuliu, tai pazadu ir as savo foto pademonstruoti biggrin.gif


labai smalus... blush2.gif pas ka darysi? kokio dydzio desi? kur pjuvis bus?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

su šventėm, mergaitės 4u.gif 4u.gif

pažiūrėjau ir aš nuotraukytes bigsmile.gif Niu liuks tikrai visos atrodom thumbup.gif

Tik va prisijungimo duomenis siūlyčiau toms kurios tik smalsauja, nedalinti ax.gif Atsiras čia daug tokių doh.gif tik toms kurios tikrai nori operuotis ir bendrauja čia, ar jau pasidariusios OP anksčiau ir savo įdės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 12 27, 21:50)
Sveikutės  4u.gif

su šventėm, mergaitės  4u.gif  4u.gif

pažiūrėjau ir aš nuotraukytes  bigsmile.gif  Niu liuks tikrai visos atrodom  thumbup.gif

Tik va prisijungimo duomenis siūlyčiau toms kurios tik smalsauja, nedalinti  ax.gif  Atsiras čia daug tokių  doh.gif tik toms kurios tikrai nori operuotis ir bendrauja čia, ar jau pasidariusios OP anksčiau ir savo įdės  blush2.gif


Sutinku 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas vakaras merginos smile.gif na ir as po tiek menesiu skaitymo nusprendziau parasyt... is jusu forumo padariau isvadas kad noreciau pas Astrauska operuotis, nes jis praktikuoja pjuvi pazastyse. man ta vieta atrodo geriausia... nezinau,gal nusisneku,bet nenoreciau kad pjuvis aiskiai matytusi prie krutu-iskart aisku kad buvo operacija doh.gif nors gyvai niekada nemaciau,tai negaliu buti tikra.... ar labai matosi randai po puses metu,po metu? ir noreciau irgi nuotraukas jusu paziuret, labai prasau smile.gif aciu
Atsakyti
O mano (.)(.) dar kietoki, nors aišku tik 1,5 men praėjo, bet kažkaip sustūmti pvz juos kaip natūralius neišeina schmoll.gif Nors nuo OP suminkštėjo pastebimai thumbup.gif prisimenu pradžioje kaip akmenukai buvo doh.gif

Paprašysiu dar kad vyras mane perfotkintų, tada naujas foto įdėsiu, nes kažkaip pačiai ant greičio ne kas gavosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Lavazza~: 27 gruodžio 2009 - 21:06
QUOTE(Julatr @ 2009 12 27, 22:58)
labas vakaras merginos smile.gif  na ir as po tiek menesiu skaitymo nusprendziau parasyt... is jusu forumo padariau isvadas kad noreciau pas Astrauska operuotis, nes jis praktikuoja pjuvi pazastyse. man ta vieta atrodo geriausia... nezinau,gal nusisneku,bet nenoreciau kad pjuvis aiskiai matytusi prie krutu-iskart aisku kad buvo operacija doh.gif  nors gyvai niekada nemaciau,tai negaliu buti tikra.... ar labai matosi randai po puses metu,po metu? ir noreciau irgi nuotraukas jusu paziuret, labai prasau smile.gif  aciu

manau, kad pjuvi apacioje pamatyt sunkiau nei pazastyje. Vasara netgi ne papludimy pakelus ranka matysis.. O pjuvis apacioje matomas tik atsigulus.
Atsakyti
QUOTE(double_cat @ 2009 12 27, 23:05)
manau, kad pjuvi apacioje pamatyt sunkiau nei pazastyje. Vasara netgi ne papludimy pakelus ranka matysis.. O pjuvis apacioje matomas tik atsigulus.



pritariu drinks_cheers.gif

Kiek foto pas daktarus mačiau, po 6 mėn visai beveik to pjūvio po krūtine nesimato, jei kas nežinos, manau ir nepamatys.. ax.gif labai tikiuosi kad ir pas mane randukai gražiai sugys, nes dabar tai pakankamai matosi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Lavazza~: 27 gruodžio 2009 - 21:08
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 12 27, 23:04)
O mano (.)(.) dar kietoki, nors aišku tik 1,5 men praėjo, bet kažkaip sustūmti pvz juos kaip natūralius neišeina  schmoll.gif  Nors nuo OP suminkštėjo pastebimai  thumbup.gif prisimenu pradžioje kaip akmenukai buvo  doh.gif

Paprašysiu dar kad vyras mane perfotkintų, tada naujas foto įdėsiu, nes kažkaip pačiai ant greičio ne kas gavosi  doh.gif


po kokiu 3 men suminkstes ir pakris dar siek tiek. Bet pas mane lieciant vistiek jauciasi implantas, siek tiek erzina abu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 12 27, 23:08)
pritariu  drinks_cheers.gif

Kiek foto pas daktarus mačiau, po 6 mėn visai beveik to pjūvio po krūtine nesimato, jei kas nežinos, manau ir nepamatys..  ax.gif  labai tikiuosi kad ir pas mane randukai gražiai sugys, nes dabar tai pakankamai matosi  unsure.gif


labiau matosi apvalus randeliai sonuose nuo drenu. Tai tokie kaip ant peties nuo skiepu.
Atsakyti
QUOTE(~Lavazza~ @ 2009 12 27, 22:04)
O mano (.)(.) dar kietoki, nors aišku tik 1,5 men praėjo, bet kažkaip sustūmti pvz juos kaip natūralius neišeina  schmoll.gif  Nors nuo OP suminkštėjo pastebimai  thumbup.gif prisimenu pradžioje kaip akmenukai buvo  doh.gif

Paprašysiu dar kad vyras mane perfotkintų, tada naujas foto įdėsiu, nes kažkaip pačiai ant greičio ne kas gavosi  doh.gif


O mano tai daugiau nei puse metu kietoka buvo...cia matyt kaip kam g.gif Gyd minejo, kad pas mane audiniai labai standus, tai todel laabai letai ledosi ir minkstejo...Jau tuoj bus metukai, ir gyd sako, kad dar ne galutinis rezultatas ax.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma,bet as pvz issiskyrusi ir jei turesiu kita drauga,tai jis iskart ir pastebes randa? blush2.gif labai nepatogu apie tai rasyt,bet turbut numirciau jei jis paklaustu kas per randas....o pazastyse gal nepastebes? ar niekam nebuvo tokiu mynciu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*amazone* @ 2009 12 27, 23:15)
O mano tai daugiau nei puse metu kietoka buvo...cia matyt kaip kam  g.gif  Gyd minejo, kad pas mane audiniai labai standus, tai todel laabai letai ledosi ir minkstejo...Jau tuoj bus metukai, ir gyd sako, kad dar ne galutinis rezultatas ax.gif

Nesake masazuoti? Man tai masazavo. Po kiekvieno seanso suminkstedavo, paskui vel pakietedavo, bet po truputi rezultatas buvo:)
Atsakyti
QUOTE(Julatr @ 2009 12 27, 22:15)
aciu uz atsakyma,bet as pvz issiskyrusi ir jei turesiu kita drauga,tai jis iskart ir pastebes randa? blush2.gif  labai nepatogu apie tai rasyt,bet turbut numirciau jei jis paklaustu kas per randas....o pazastyse gal nepastebes? ar niekam nebuvo tokiu mynciu? blush2.gif


Na zinoma, jei jau itarinetu kad netikra tavo krutine, tai manau randeliu labiau ieskotu kuo arciau krutines g.gif Nors dabar jau vis daugiau moteru pasigrazina, tad ir vyrai jau vis labiau apie tai nusimano tongue.gif
Atsakyti