Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

QUOTE(vaidaxxx @ 2009 12 30, 13:11)
aciu uz prisijungimo duomenis, dabar visai pasimeciau blink.gif ziuriu ir anatominiai ir apvalus grazu blush2.gif man gydytojas pataria nevirsyti 300, nes esu liekna, o mano dydis dabar AA..reikia spresti, kuriuos detis tik implantus doh.gif  rolleyes.gif

mano buvo AA dejau 325 apvalius ir gavau tik pilna B,baze 13,esu labi kuda,tad 300 manau mazai tikrai
Atsakyti
Aciu, Ginitaa 4u.gif

Apziurejau visas. Nu labai labai grazu. Ir as dabar dar labiau noriu ir savuosius susitvarkyt ax.gif
Man Kadisi ypac wub.gif thumbup.gif

Man paciai jau esu rasius siule 325 drasiai. Ugis mano 177 ir 56 kg. Turiu AA. Bet bijau, kad nebut per dideli tie 325.
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2009 12 30, 13:22)
Aciu, Ginitaa 4u.gif

Apziurejau visas. Nu labai labai grazu. Ir as dabar dar labiau noriu ir savuosius susitvarkyt ax.gif
Man Kadisi ypac wub.gif  thumbup.gif

Man paciai jau esu rasius siule 325 drasiai. Ugis mano 177 ir 56 kg. Turiu AA. Bet bijau, kad nebut per dideli tie 325.

tikrai nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2009 12 30, 13:33)
O tai man nusprendet neduot? :ax:as manau,kad tas nuotraukas ir duomenis matyti yra kur kas aktualiau toms kurios laukia op,nes dar galima daug ka pakeist, doh.gif


pilnai sutinku.

Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 30, 14:34)
pilnai sutinku.

Na matyt nepatikimai atrodau,kad visom duoda o mane kazkaip ignoruoja doh.gif nu nesu as senas diedas su vidutinio amziaus krize,apsimetinejantis ir visais ymanomais budais stengentis nuziureti jusu grozybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidaxxx @ 2009 12 30, 14:11)
aciu uz prisijungimo duomenis, dabar visai pasimeciau blink.gif ziuriu ir anatominiai ir apvalus grazu blush2.gif man gydytojas pataria nevirsyti 300, nes esu liekna, o mano dydis dabar AA..reikia spresti, kuriuos detis tik implantus doh.gif  rolleyes.gif

priklausomai nuo bazes viskas, viena panele, kuriai dare pries mane svere vos 45 kg, na smulkumas nenumatytas, jai dejo 400 cc ir atrode puikiia, baze idele pas ja buvo.. tad ir tau pirmiausia pagal baze orientuotis reikia, svarbiausia is jos ribu neislyst, o visa kita tavo jau pasirinkimas bus.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadisi: 30 gruodžio 2009 - 13:51
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 30, 14:19)
mano buvo AA dejau 325 apvalius ir gavau tik pilna B,baze 13,esu labi kuda,tad 300 manau mazai tikrai


jo, man irgi sake, bus pilnas B, nepilnas C. Mano ugis 1,7, o svoris 50, tai gal tikrai mazai g.gif
Atsakyti
Ačiū labai labai už atsakymus 4u.gif
Fanfan, humoro jausmas thumbup.gif Kažkuri iš mergaičių temos pradžioje buvo įdėjus nuorodą, pasižiūrėjau komplikacijas. Siaubas, kaip skaudu ir apmaudu būtų jei taip nutiktų unsure.gif Ir kaip suprantu, operuojantis gydytojas neduoda jokių garantijų, tarkim neoperuotų nemokamai antrą kartą, jei tarkim būtų kažkas dėl jo kaltės ne taip, nes juk ir gydytojai daro klaidų, ne viskas priklauso nuo organizmo reakcijos į implantą.
Jaučiu aš ryžčiausi, bet man labai baisu trys dalykai: 1. narkozė 2. kad neatsitiktų kas blogo ir nebūtų "norėjausi kaip geriau, o gavosi kaip visada (t.y. blogiau) 3. kad po to negalėsiu aktyviai sportuot unsure.gif Tai man būtų tikra tragedija, nes dirbu trenere doh.gif
Jei būtų implantai visam gyvenimui tikriausiai pasiryžčiau biggrin.gif Mergytės, o kodėl juos reikia keisti po 10-15 metų, čia dėl to, kad keičiasi krūtinė, ar susidėvi silikonas, o gal dar yra kokia priežastis?
Atsakyti
QUOTE(kadisi @ 2009 12 30, 14:50)
priklausomai nuo bazes viskas, viena panele, kuriai dare pries mane svere vos 45 kg, na smulkumas nenumatytas, jai dejo 400 cc ir atrode puikiia, baze idele pas ja buvo.. tad ir tau pirmiausia pagal baze orientuotis reikia, svarbiausia is jos ribu neislyst, o visa kita tavo jau pasirinkimas bus.. smile.gif


aciu kadisi uz komentarus blush2.gif dar turiu laiko, pasirasysiu cia ir nuspresiu, ka geriau pasirinkti
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2009 12 30, 15:06)
Ačiū labai labai už atsakymus 4u.gif
Fanfan, humoro jausmas  thumbup.gif Kažkuri iš mergaičių temos pradžioje buvo įdėjus nuorodą, pasižiūrėjau komplikacijas. Siaubas, kaip skaudu ir apmaudu būtų jei taip nutiktų unsure.gif Ir kaip suprantu, operuojantis gydytojas neduoda jokių garantijų, tarkim neoperuotų nemokamai antrą kartą, jei tarkim būtų kažkas dėl jo kaltės ne taip, nes juk ir gydytojai daro klaidų, ne viskas priklauso nuo organizmo reakcijos į implantą.
Jaučiu aš ryžčiausi, bet man labai baisu trys dalykai: 1. narkozė 2. kad neatsitiktų kas blogo ir nebūtų "norėjausi kaip geriau, o gavosi kaip visada (t.y. blogiau) 3. kad po to negalėsiu aktyviai sportuot unsure.gif Tai man būtų tikra tragedija, nes dirbu trenere doh.gif
Jei būtų implantai visam gyvenimui tikriausiai pasiryžčiau biggrin.gif Mergytės, o kodėl juos reikia keisti po 10-15 metų, čia dėl to, kad keičiasi krūtinė, ar susidėvi silikonas, o gal dar yra kokia priežastis?


Jeigu del gydytojo kaltes kazkas ne taip, tai tikrai 2-a karta uz operacija moketi nereikia mirksiukas.gif

1. Siais laikais, narkozes maziausiai reikia bijoti...jos duoda labai mazai, taip kad visiskai organizmui nepakenkia;
2. Na cia tai jo, daznai taip buna biggrin.gif bet siuo atveju, pasirinkus tinkamai gyd bei implantus, bus tik geriau mirksiukas.gif
3. Del sporto, tai tikrai galesi drasiai sportuoti, juk ir buvusi Lietuvos, ir jei neklystu pasaulio, fitneso cempione Mileriute susidejusi implantus, taip kad, problemu manau neturetu butu...
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2009 12 30, 14:22)
Man paciai jau esu rasius siule 325 drasiai. Ugis mano 177 ir 56 kg. Turiu AA. Bet bijau, kad nebut per dideli tie 325.

Esi auksta, manau tikrai nebus tau per daug 325... as kuda ir 165 ugio- bet tikrai nenoriu maziau 300... dabar turiu AA, noriu C, bent nepilno blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Horo @ 2009 12 30, 15:06)
ar susidėvi silikonas, o gal dar yra kokia priežastis?

Kiek zinau, tai tie implantai (nesvarbu kokie) tai visi susidevi... nors nemazai skaiciau uzsienio forumuose, kad moterys po 20-30 metu nesiojo tous pacius...
Man tai labiausiai baisu, kad jei implantas sprogs, o as to nezinosiu...ir vaiksciosiu taip (nes jei sprogsta silikoninis implantas, tai dazniausiai forma krutines nepasikeicia) o manau sveikatai tai tikrai nera labai gerai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lialyna: 30 gruodžio 2009 - 16:23
QUOTE(Lialyna @ 2009 12 30, 17:22)
Kiek zinau, tai tie implantai (nesvarbu kokie) tai visi susidevi... nors nemazai skaiciau uzsienio forumuose, kad moterys po 20-30 metu nesiojo tous pacius...
Man tai labiausiai baisu, kad jei implantas sprogs, o as to nezinosiu...ir vaiksciosiu taip (nes jei sprogsta silikoninis implantas, tai dazniausiai forma krutines nepasikeicia) o manau sveikatai tai tikrai nera labai gerai  doh.gif


as girdejau kaip tik kad paskauda jeigu implantas praplyso, bet geriausiai darytis karta per metus echoskopija krutines tai ir del vezio ir implantu busi tikra kad viskas gerai. Bent jau daktaras man taip patare...
Papildyta:
QUOTE(bolivija @ 2009 12 30, 10:59)
uz keletos dienu isvarau slidinet, tai parshysiu gryzus ar jauciasi , tikiuosi kad nebus per anksti


nuo tai laiko kai implantus sudejo bijau slidineti... net ir slides tik trumpas visai imu ir be pagaliu slidineju, nes tenka kulversciom lekti zemyn... pora kartu jau gana stipriai buvau slidemis ir pagaliu i pilva sau pataikiusi. i krutine jei pataikyciau taip - tikrai tiktai kose liktu is implantu... Daktaras man pasakojo kad jei bus avarija ar dar kas, tai implantas suplyses ne istekes, o tiesiog kaip zele pasiliks toje vietoj (taip supratau)
Atsakyti