Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

paneles gal kas zino kiek laiko reikia tepti randelius,man gydytojas sake ,kad keturis menesius,kiek laiko jus tepetes?
Atsakyti
Su Naujais! Smagu,kad visos po biski sugrizta smile.gif graikine kaip nuotaikos?nebijai?
Faina tau o man dar menesiukas nail.gif

Papildyta:
QUOTE(Guste111 @ 2009 12 31, 12:14)
Linksmu artejanciu Naujuju metu mergaites!!! smile.gif As jau antradieni tureciau buti su papuliais, aisku jei tyrimai geri bus smile.gif), dar netikiu, bet liemenuku su pribumbasais kolekcija jau galvoju kam padovnosiu:))

clap.gif Laikykis! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kos: 02 sausio 2010 - 22:16
QUOTE(tukyte @ 2009 12 31, 01:32)
Nepergyvenk del 325, sakyciau prasyk gydytojo daugiau biggrin.gif, nes va as identiska tau  -166, svoris 54, po krutine 73, baze 13, idejo 325 ir jie man maziukai  verysad.gif , be to tarpas didelis gavosi, nebent tau baze neleistu didesniu, bet jei leidzia baze, tikrai nenusimazink.  Beje  visas su Naujais Metais sveikinu !!! 4u.gif

Tukyte, sakei kad biski tau per mazai gavosi,,, o tai baze daugiau leido, ar cia tu maksimuma isidejai??? g.gif
Atsakyti
Laba diena,
4u.gif merginos, pademonstruokit ir man savo turta nors tai labai asmeniska...
gal galeciau i az gauti prisijungimo duomenis... 4u.gif mirksiukas.gif

As buvau konsultacijoje, bet labai nusivyliau unsure.gif nes be pakelimo neverta deti ju...labai jau susinervinau verysad.gif
nes sake,kad pakelimas butinas-o as dar buvau geresnes nuomones apie savo turima turta doh.gif bet deja...
Tai dabar jau net nezinau ka ir bedaryti-labai jau man nepatinka tie randai istrizai nuo spenelio zemyn....
Gal kas esat susidures ar jau tokia operacija (pakelimas+padidinimas)turejas ....gal galit pakomentuoti...
Aciu
Atsakyti
Kaip sventes?

QUOTE(kos @ 2010 01 02, 23:17)
Su Naujais!  Smagu,kad visos po biski sugrizta smile.gif graikine kaip nuotaikos?nebijai?
Faina tau o man dar menesiukas nail.gif


ai nezinau, kazkaip tai tos baimes dideles nera, labiau nerimauju kaip bus po op. Tyrimus pasidariau, viskas gerai (dariausi seimos klinikoje, salia namu, tad sumokejau tik 25Lt).
Beje, cia kazkuri vakara skaitinejau 26-27 temas (iki 24val. doh.gif ), ten panos idomios info buvo susirade apie pacius implantus, ju gamintojus/atstovus, suteikiamas garantijas (net ir papildoma mokama draudima) ir t.t. (gal dabar kas jau pasikeite, nes ten buvo 2008m info). Pasirodo kai kuriu kliniku administratores mielai pasiskaitineja musu plepesius biggrin.gif - naturalu. Kam idomu, uzmeskit aki.
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2010 01 03, 14:30)
Kaip sventes?
ai nezinau, kazkaip tai tos baimes dideles nera, labiau nerimauju kaip bus po op.

Sventes super drinks_cheers.gif o tau tai irgi visai mazai laiko liko... kita savitgali jau busi su naujais (.)(.) thumbup.gif Nerimauti-naturalu, as tai jauciu visai nemiegosiu likus savaitei, bet viskas bus gerai!!! 4u.gif
P.S. o kada reikes i darba sugrizt?ir ar turi mazu lialiu???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lialyna: 03 sausio 2010 - 14:48
QUOTE(Lialyna @ 2010 01 03, 15:30)
Sventes super  drinks_cheers.gif  o tau tai irgi visai mazai laiko liko... kita savitgali jau busi su naujais (.)(.)  thumbup.gif Nerimauti-naturalu, as tai jauciu visai nemiegosiu likus savaitei, bet viskas bus gerai!!!  4u.gif
P.S. o kada reikes i darba sugrizt?ir ar turi mazu lialiu???


mano darbas 24val. per para biggrin.gif
esu vaiko auginimo atostogose.
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2010 01 03, 14:30)
Kaip sventes?
ai nezinau, kazkaip tai tos baimes dideles nera, labiau nerimauju kaip bus po op. Tyrimus pasidariau, viskas gerai (dariausi seimos klinikoje, salia namu, tad sumokejau tik 25Lt).
Beje, cia kazkuri vakara skaitinejau 26-27 temas (iki 24val.  doh.gif ), ten panos idomios info buvo susirade apie pacius implantus, ju gamintojus/atstovus, suteikiamas garantijas (net ir papildoma mokama draudima) ir t.t. (gal dabar kas jau pasikeite, nes ten buvo 2008m info). Pasirodo kai kuriu kliniku administratores mielai pasiskaitineja musu plepesius  biggrin.gif - naturalu. Kam idomu, uzmeskit aki.

Nauju metu isvakares tai s...mazgiui mano jau diena uzkilo temp.beveik 40 tai niekur negalejom iseit,sedejom namie ir prie visko dar ir svest normaliai negalejom,nes temp.sugirdzius vaistus nukrisdavo vos val.o po to vel 40,kadangi sitoj saly greitosios laukt neverta(praeitais metais liet.7men berniukas mire nuo miningito)tai jau mes budejom visa nakti,buvom pasiruose varyt i greitaja jei kas,tai va tokios ir sventes(kiti metai bus su seima,blaivybes metai) smile.gif nu bet dabar jai viskas susitvarke,tiek streso tas mano mazgis ivare,kad ne apie papus laiko galvot nebuvo lotuliukas.gif o tu cia pigiai apsisukai su tais tyrimais,as tai jau uzmeciau 500 simtukus,nes dar echoskopa galvoju daryt,o ta Kildos klinika ne tam paciam pastate kaip ir estetikos centras?Dirstelejau,kad ten pat lygtai turetu but?
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2010 01 03, 15:49)
mano darbas 24val. per para  biggrin.gif
esu vaiko auginimo atostogose.

Tai dar maziukas tikriausiai... na bet visvien gerai kad nereikes i darba vaziuot, namuose geriau po OP
Papildyta:
QUOTE(kos @ 2010 01 03, 15:53)
Nauju metu isvakares tai s...mazgiui mano jau diena uzkilo temp.beveik 40 tai niekur negalejom iseit,sedejom namie ir prie visko dar ir svest normaliai negalejom,nes temp.sugirdzius vaistus nukrisdavo vos val.o po to vel 40,

o jei, vargsiukas verysad.gif na jo, tokiais momentais maziausiai galvoji apie papus... schmoll.gif
Atsakyti
Su naujaisiais metais mergaites!!! Linkiu visoms, kad sie metai butu prasmingesni, grazesni, bei turtingesni, nei praejusieji! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Guste111 @ 2009 12 31, 12:14)
Linksmu artejanciu Naujuju metu mergaites!!! smile.gif As jau antradieni tureciau buti su papuliais, aisku jei tyrimai geri bus smile.gif), dar netikiu, bet liemenuku su pribumbasais kolekcija jau galvoju kam padovnosiu:))


Sekmes Guste111 4u.gif Viskas bus gerai, tik nepergyvenk ir nebijok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2010 01 03, 15:53)
Nauju metu isvakares tai s...mazgiui mano jau diena uzkilo temp.beveik 40 tai niekur negalejom iseit,sedejom namie ir prie visko dar ir svest normaliai negalejom,nes temp.sugirdzius vaistus nukrisdavo vos val.o po to vel 40,kadangi sitoj saly greitosios laukt neverta(praeitais metais liet.7men berniukas mire nuo miningito)tai jau mes budejom visa nakti,buvom pasiruose varyt i greitaja jei kas,tai va tokios ir sventes(kiti metai bus su seima,blaivybes metai)  smile.gif nu bet dabar jai viskas susitvarke,tiek streso tas mano mazgis ivare,kad ne apie papus laiko galvot nebuvo lotuliukas.gif o tu cia pigiai apsisukai su tais tyrimais,as tai jau uzmeciau 500 simtukus,nes dar echoskopa galvoju daryt,o ta Kildos klinika ne tam paciam pastate kaip ir estetikos centras?Dirstelejau,kad ten pat lygtai turetu but?


dabar tikriausiai jau geriau? nesmagu kai vaikai serga verysad.gif .
tai tyrimus darysiesi ne lt, kad tokia suma pasiruosei?
kildos klinika tam paciam pastate.


QUOTE(Lialyna @ 2010 01 03, 15:56)
Tai dar maziukas tikriausiai... na bet visvien gerai kad nereikes i darba vaziuot, namuose geriau po OP


na jau vaiksto, tai ne toks ir maziukas smile.gif

amazone, pasakok kaip naujus sutikai... ar dar vis ant sveikinimu bangos biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lialyna @ 2010 01 02, 21:11)
Sveikos, sakykit o kaip ten su ta projekcija? ar cia reikia irgi paciai rinktis kaip ir implanto dydi ar kaip??? doh.gif


Na tu gali rinktis implanta to pacio skersmens arba su zema projekcija, arba su auksta, arba su extra auksta mirksiukas.gif taciau anatominiai buna tik arba aukstos projekcijos, arba extra aukstos 4u.gif ( As cia kalbu butent apie Arion firmos, kaip su kitom nezinau blush2.gif )

P.s. gali pasizvalgyti po Arion firmos implantu dydzius, cia surasyti kokiu buna sios firmos implantu dydziai su visais ismatavimais:

http://www.medstrate...alog/?cat_id=52
Atsakyti