Įkraunama...
Įkraunama...

Counsil house Airijoje

Sveikutes 4u.gif .Noriu pradeti temute apie socialinius bustus Airijoje.Gal kas jau esate gave toki busta is Counsil?Prasau papasakoti kokios gavimo salygos,mokejimas ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
na negi neatsiras merginu,kurios galetu papasakoti apie toki busta verysad.gif .Kiek metu lauke,kokiam stovi gavo,kokios salygos gavus toki busta g.gif
Atsakyti
Man irgi butu idomu suzinoti sia temuke kazka ax.gif Mes laukiam 3m.tai nezinau ilgai cia dar reiks laukti,ar visai nesulauksim ax.gif mano sako kad 6m.kazkur reiks laukti darbuotojai.
Atsakyti
solyte as galiu tik tiek pasakyti kad as stoviu tokioje eileje atsistojau pris 2 metus i eile ir dabar esu 76 kai klausiau sake ilgiausiai laukti dar 3 metai bet kas cia zino kaip kas pasisuks i kuria puse.o mano drauge atsistojo metais veliau uz mane tai ji stovi toje eileje 1064 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiva29 @ 2009 12 15, 20:59)
solyte as galiu tik tiek pasakyti kad as stoviu tokioje  eileje atsistojau pris 2 metus i eile ir dabar esu 76 kai klausiau sake ilgiausiai laukti dar 3 metai bet kas cia zino kaip kas pasisuks i kuria puse.o mano drauge atsistojo metais veliau uz mane tai ji stovi toje eileje 1064 doh.gif

nieko sau blink.gif .Tai mes irgi stovim eilej.Is vienos pazystamos girdejau,kad tipo jos drauge gavo counsil nama ir dabar ji mokes i men po 300 ar 400 e.Ten darys remonta,pirks baldus ir buitine technika,nes namas tuscias.Tai va,todel ir noriu suzinoti,kaip ilgai reikia moketi ir kokios salygos?Tas namas visam tavo,ar tik kol gyveni g.gif .
Atsakyti
mano teta yra gavusi nama councilo jis jai lieka visam gyvenimui taip jimoka i menesi apie 300e.plius turi kasmet drausti nama privalomu draudimu kuris kainuoja apie 600e i metus.o jei pardavimo atvejis tai ji uz kiek parduos tai jos reikalas bet ji tures valstybej grazinti kokia yra to namo rinkos verte.is tikruju nezinau as 100% cia tik kiek man ji pati pasakojo
Atsakyti
labas rytas.VAIVA,o ji kiek metu tures moketi uz ta nama gal zinai ax.gif
Atsakyti
tiksliai nebepamenu bet man atrodo 25 metus jei neklystu
Atsakyti
tai tada,jei negalvoji pasilikti cia Airijoj,visam laikui,neapsimoka to counsil namo gauti.Geriau tada rent allowance
Atsakyti
QUOTE(solyte1974 @ 2009 12 16, 14:02)
tai tada,jei negalvoji pasilikti cia Airijoj,visam laikui,neapsimoka to counsil namo gauti.Geriau tada rent allowance

merginos cia labai idomi tema, geriau jus man pasakykit kur reikia kreiptis visu pirma jei nori gauti ta nama, kokiu dokumntu reikia? gal yra specifiniai reikalavimai atsistojimui i eile? kur tas ofisas randasi? is kur gauti reikiamas forma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daila: 16 gruodžio 2009 - 12:30
QUOTE(vaiva29 @ 2009 12 15, 19:38)
mano teta yra gavusi nama councilo jis jai lieka visam gyvenimui taip jimoka i menesi apie 300e.plius turi kasmet drausti nama privalomu draudimu kuris kainuoja apie 600e i metus.o jei pardavimo atvejis tai ji uz kiek parduos tai jos reikalas bet ji tures valstybej grazinti kokia yra to namo rinkos verte.is tikruju nezinau as 100% cia tik kiek man ji pati pasakojo

Kazkaip nerealiai daug draudimas... Galima perpus maziau moket... Ale cia gal nuo miesto, rajono priklauso...
Atsakyti
na nezinau as del to draudimo ji man tiek sake kad moka o kiek moka as nezinau ir as tik pasireiskiau kiek ka zinau gal yra daugiau zinanciu ir geriau mirksiukas.gif
daila o stotis i eile tu turi pirma eiti i savo country council ir ten pildyti forma o kaip tos eiles statomos as nezinau tik tiek kad pas mane kita eile kadangi as esu vienisa tai gal ir salygos kitos
Atsakyti