Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos su nuotraukomis

Laba 4u.gif
Gal kas žinot, kur Vilniuje galima būti pasidaryti didelę puzlę iš nuotraukos g.gif
Atsakyti
Fotofabrike galima pasidaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 10 28, 18:40)
Fotofabrike galima pasidaryti ax.gif


Dėkui Shalimar 4u.gif Bet fotofabrike didžiausias formatastik A3 verysad.gif o aš norėčiau didesnio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 10 28, 18:06)
Dėkui Shalimar  4u.gif Bet fotofabrike didžiausias formatastik A3  verysad.gif o aš norėčiau didesnio  blush2.gif


Ir aš ne pre seniausiai domėjausi g.gif mažučiai paveiksliukai tik..
Atsakyti
aš dariau pernai Kalėdoms UAB "Ciklonas", bet labai mažučiukė ax.gif
šiemet vėl bandžiau užsisakyti, nes pastebėjau, kad daro ir kiek kitokias, tačiau jie man pareiškė, kad puzzle supakuoja į maišiuką, kai pernai sudėjo į dėžutę su nuotraukos atvaizdu..
šiemet kažkaip taip prasčiau, motyvuoja tuo, kad darė pernai per šventes taip, kaip visi norėjo... ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Gal zinote kur Kaune deda nuotrauka ant puoduku ir uzraso uzrasa koki norim. Man labai reikia ir skubiai. Kur radau per neta, tai sako vienu puodeliu mes neapsiemame.
Atsakyti
pasidomekite ir cia rolleyes.gif
www.printshop.lt
Atsakyti
aga, fotofabrike as ir uzsisakiau tai per tris dienikes padare. o jau patenkytas gavejas buvo tai. iki daba džiaugiasi ir neatsidžiaugi. zodziu fotofabrikui clap_1.gif
Atsakyti
[quote=pupute,2005 11 09, 10:12]
[i]aga, fotofabrike as ir uzsisakiau tai per tris dienikes padare. o jau patenkytas gavejas buvo tai. iki daba džiaugiasi ir neatsidžiaugi. zodziu fotofabrikui clap_1.gif

O per kur tu uzsakinejei? ir ar raso prie tos nuotraukos zodzius?
Atsakyti
taip taip, pasižiūrėk fotofabrike! internetiniame jų puslapyje yra kontaktai, paskambink ir pasidomėk dėl užrašo.
aš ką tik pas juos užsakinėjau marškinėlius, ryt pasiimsiu, nes šiandien tingėjau (irgi kaune). tai va, jų atstovai yra prekybcentryje Savas, IKI Raudondvario pl. (ir daug kur kitur Kaune), tai Savam mačiau puodelių pavyzdį - liuks thumbup.gif
sakė, kad puodelius galima užsakyti nebūtinai internetu, priešingai negu marškinėlius. taip kad pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
šiaip tuo turėtų užsiimti ir dizaino studijos. Pabandykit su jais pasišnekėti.
Atsakyti
as per fotofabrika dariausi magiska puodeli... visai gerai isejo biggrin.gif
Atsakyti