Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

ant dantu krapstuko pasidariau maza burbuliuka toki alia konusini smile.gif ji iskepiua ir su juo modeliavau smile.gif nes mano nors labai grazios rankos bet mazas pirstas vistiek padaro gana dideli burbula o blogiausia kad nesigauna to burbulo nusmailejimo padaryti su pirstais smile.gif tai tas konusinis toks burbuliukas puikiai tinka smile.gif kazkaip pagailejau as pinigeliu tiems irankiams is geru akiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ItaBita @ 2010 01 03, 23:07)
ant dantu krapstuko pasidariau maza burbuliuka toki alia konusini smile.gif ji iskepiua ir su juo modeliavau smile.gif nes mano nors labai grazios rankos bet mazas pirstas vistiek padaro gana dideli burbula o blogiausia kad nesigauna to burbulo nusmailejimo padaryti su pirstais smile.gif tai tas konusinis toks burbuliukas puikiai tinka smile.gif kazkaip pagailejau as pinigeliu tiems irankiams is geru akiu  ax.gif

Aš padariau vieną tokį patį kaip tavo - mažytį. Tai dariau su adata, ant kurios vieno galo burbulas. Labai patogu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, merginos. Su praėjusiomis šventėmis mirksiukas.gif , daug kūrybinio polėkio!
Nesupykit, jei įsibrausiu su nusibodusiais klausimais. Prieškalėdinių užsakymų maratonui pasibaigus, labai susidomėjau man kol kas nebandytu modilinu ax.gif
Noriu paklaust, koki FIMO papuošalams naudojat? Classic ar Soft? Ar reikia kažkokių specialių įrankių, ar galima suktis su buityje randamais smile.gif ?
Atsakyti
tai tinka belekok modelinas katra tik turi ar gali nusipirkti smile.gif ant lt yr fimo cernito ir premo smile.gif nesvarbu softas ar klasik cia jau pomegio reikalas smile.gif
siaip pradziai gal nepulk susipirkti visko imanomo smile.gif galima isivesti ir su stiklainiu kociojimui bei kanceliariniais peiliukais smile.gif o jei matysi kad modelinas tau prie sirdies , viska amunicija savaime atsiras smile.gif ax.gif
Atsakyti
Ačiū, ItaBita už atsakymą mirksiukas.gif
Kol kas dar neperku ax.gif , nes pakankamai darbo kitomis technikomis, tik va norisi kažką nauja išmokti, nes galimybės tikrai neribotos thumbup.gif
Atsakyti
i veikatele smile.gif bele tik macytu smile.gif, ai tiesa smile.gif modelinas turi buti kepamas smile.gif kitaip netinka smile.gif jei sumastysi pirktis belekokki wink.gif
Atsakyti
Aga, žinojau mirksiukas.gif , greičiausiai FIMO pirksiu ir labai apgalvotai bandysiu, kad kuo mažiau būtų nevykusių eksperimentų ax.gif . Labai geros nuorodos temos pradžioje thumbup.gif
Atsakyti
O kur rasti daugiau Jūsų darbelių?
Atsakyti
pavartyk senas modelino temas smile.gif tenai mergaites rodosi savo darbelius smile.gif, arba paprasciausiai pasiklausk katra domina duos savo albumeli smile.gif arba dar geriau nueik i rankdarbiai skelbimeliu skilti smile.gif ten tikrai rasi smile.gif ax.gif
Atsakyti
Mano bandymai  su modelinu.. 
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 05 sausio 2010 - 13:15
labai simpatiski darbeliai smile.gif kokia technka darei? ax.gif
Atsakyti
pulina, grazu..cia dekupazinta ar cia mokume gane? g.gif

as vakar vakere, beveik naktciu iskepiau kiautelius (bo elektra nakty pigesne biggrin.gif ) liko dar juos apdoroti ir suverti ax.gif
Atsakyti