Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(mijaka @ 2010 01 13, 00:36)
ohohoooo Gabii, kokia liniuotė wub.gif wub.gif  ir tu dar apie kažkokias formeles galvoji......biggrin.gif

tas ežiukas.. tai truksta žodžių...na būtų didesnis tai nebūtų tiek nuostabu kaip dabar mastau.gif tik man visada klausimas kyla - o kam ? biggrin.gif

paskutinem dienom norisi dar padaryti visus gyvenimo darbus biggrin.gif
Atsakyti
Ogo, neatkreipiau demesio i liniuote... Gabi, gal vistik nevertetu tokiu metu zaisti su epoksidinemd ervom... g.gif
Atsakyti
Apie rusiškas dervas: jų yra vienos firmos kelių rūšių. Ne visi skaidrūs ir ne visi negelsta. Aš bandžiau "Prosvet" - 1 cm sluoksnis skaidrus ir nepagelto. Dar girdėjau, kad negelsta ir "Ekskliuziv", bet šitų nebandžiau. Tik atsargiai reikia su tais špricais, o tai ir akis gali užsitaškyt biggrin.gif
Kartais epoksidiniai klijai gelsta vien dėl to, kad komponentus sumaišai netinkamom proporcijom. Perkant reikėtų žiūrėti į tų komponentų spalva, jei derva ar kietiklis šiek tiek gelsvi, tai ir mišinys gels. Olaiko tai - насмерть. biggrin.gif Tik džiūsta ilgai - kai kurie net parą
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2010 01 13, 09:57)
Ogo, neatkreipiau demesio i liniuote... Gabi, gal vistik nevertetu tokiu metu zaisti su epoksidinemd ervom...  g.gif


as noriu dabar nusipirkti, pasiruosti darbelius ir veliau uzpilsiu , kolkas nezaisiu.
QUOTE(_Smilga_ @ 2010 01 13, 10:04)
Apie rusiškas dervas: jų yra vienos firmos kelių rūšių. Ne visi skaidrūs ir ne visi negelsta. Aš bandžiau "Prosvet" - 1 cm sluoksnis skaidrus ir nepagelto. Dar girdėjau, kad negelsta ir "Ekskliuziv", bet šitų nebandžiau. Tik atsargiai reikia su tais špricais, o tai ir akis gali užsitaškyt  biggrin.gif
Kartais epoksidiniai klijai gelsta vien dėl to, kad komponentus sumaišai netinkamom proporcijom. Perkant reikėtų žiūrėti į tų komponentų spalva, jei derva ar kietiklis šiek tiek gelsvi, tai ir mišinys gels. Olaiko tai - насмерть.  biggrin.gif Tik džiūsta ilgai - kai kurie net parą


nu va reiks gal pirma senukinius isbandyti g.gif kur jeigu kas galimas pageltimas.plius ten labai nestoras sluoksnis uzsides.

paskui nebebus kada lakstyti, tai reikia dabar pasirupinti:))))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2010 01 13, 11:15)

paskui nebebus kada lakstyti, tai reikia dabar pasirupinti:))))


oi ligonis tu.. doh.gif manijake lotuliukas.gif reikia jai truks plys dabar arba niekada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 13, 11:37)
oi ligonis tu..  doh.gif  manijake lotuliukas.gif reikia jai truks plys dabar arba niekada  biggrin.gif

oi tikrai ligonis jauciuos, poer daiktus praeiti nebeimanoma:))))nu bet man uzsidega uzpakalis kai noriu daryti ir labai nervina kai nera su kuo:))dabar tai galiu bet kada nulekti, o paskui biggrin.gif
Atsakyti
ziu, daba jei jau apie tas epoksidkes uzkalbejom smile.gif a va tokis klausimas man pasistojo smile.gif o jos kaip reaguoja su pavirsiais ivairias? gal katra nors siuo klausimu kokias studijas atlikot? ax.gif
Atsakyti
Bandziau ant modelino - graziai atrįodo, bet del laikymosi... jei nelupineji ir nelankstai, tai viskas gerai, bet siaip gana lengvai galima nulupti, jei kazkur krasteli atkrapstai. Modelino nedengiu derva tik del to, kad ilgokai kieteja... biggrin.gif na ir dar ta smarve...
Atsakyti
Spec dervų nebandžiau, o klijai tai elgiasi kaip klijai - jei juos naudoji ant tų paviršių, kurie parašyti pagal instrukciją, tai laiko (bent jau man) smertelnai - kažkaip nulupt nepavyko nė karto. Aš sagėm iš modelino pagrindus prie segtukų klijuoju - laiko puikiausiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smilga_: 13 sausio 2010 - 13:36
namo eksperimentas is fimo ir biserio smile.gif

user posted image
Atsakyti
sveokos darbininkes 4u.gif

as ir va su modelinu dirbu,saes ir auskarus gaminu....

labai grazus jusu darbelaii 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(inieska @ 2010 01 11, 00:20)
o velnias noreciau ir as tokio augintinio namie  biggrin.gif  tikrai nerealiai grazu  wub.gif

mano svajone wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vetute smile.gif simpatiskas darbelis thumbup.gif
Atsakyti