Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

aš kaip supratau tai pati ta firmelė gal nepatikima, žodžiu nepatenkinta buvo pardavėja, na gal kokių terminų nesilaiko ar šiaip mastau.gif jetus dar norėjau pavadinimą sms įsirašyt, nes taip ir galvojau kad pamiršiu....
Atsakyti
na nezinau smile.gif man visai prie sirdies ir kiti modelinai smile.gif labiausiai tai sculpejus patiko smile.gif ,cernitas ir kato truputi per kietas ,premo ir pardo truputi perminkstas smile.gif bet as vistiek makaluodama spalvas makaluoju ir firmas smile.gif ir man viskas puikiai gaunasi smile.gif , na bet cia kiekvienos pomegiai ir poreikiai:)), jei nebeus fimo, kazkaip suksimes smile.gif, bet manau bus, kur jis desis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ItaBita: 20 sausio 2010 - 08:28
tas sculpejus studio tai kazkokis keistas..lyg su kreida kokia man kazkaip nelabai g.gif o premo, kato ir cernit net nebandziau blush2.gif
Atsakyti
Premo per minkštas? Man tai jis kietokas pasirodė...
Cernitas tai kaip ir fimas, man jie vienodai minkšti, nors tiek aš to cernito ir čiupinėjau - 2 gabaliukus tebuvau prigriebus. Kato, sculpejaus ir pardo nebandžiau, tai nieko negaliu pasakyt.
Ita, o kaip tau dešros, kai visus krūvon sumakaloji? Aš bandžiau fimą su premo, tai man š gavos. Kadangi jie nevienodo kietumo, tai negražiai ta dešra "ploninos" ir visiškai išsikraipė "paveiksliukas"
Atsakyti
siaip kiekvienas modelinas turi savo pliusu ir minusu

Fimo Soft geriausia konsistencija bet patinkanciu spalvu per mazai, dazniausiai vis reik kazko damaisyt kad patiktu rolleyes.gif dar pliusas bet turbut bus jau nebe pliusas, kad jo galima gan lengvai isigyt

Fimo classic kietesnis uz softa, bet sito spalvos thumbup.gif minusas kad pas mus mazai kas juom prekiauja, reik siustis is uzsienio

Studio by SCULPEY idomi konsistencija tarsi priberta kreidos, kitokia negu Fimo bet man patiko ir aisku spalvos wub.gif minusas reik siust.

Premo by sculpey skystenis negu softas, bet uztat yra labai graziu spalvu ir pliusas kad jo atsirado Gerose akyse

Cernit kietesnis netgi uz fimo classic, bet yra labai graziu spalvu, beje sumaisytas su premo labai panasu i fimo soft cool.gif Daug kur galima isigyt: artmanijoj ir senas naujas ir dar kazkur maciau bet neatsimenu kur biggrin.gif

Kato panasiai kaip Fimo classic, ir nera idomesniu spalvu ir siust reik is toli ir brangiai gaunasi, bet siaip man patiko rolleyes.gif

Pardo nebandziau



Atsakyti
Smilga smile.gif matai jei atskiros detales is skirtingu modelinu tada jo isikraipo smile.gif bet as spalvas maisau smile.gif) tada konsisnstencija ju susmaiso ir susivienodina kietumas smile.gif))
o skylpejau tas alia kad su kreida tai tame man jis ir patinka, beje jis kietesnis iskepus smile.gif
Atsakyti
o man premo sculpey pasirode labai kietas unsure.gif Bet galvoju gal cia todel kad dirbau nelabai siltoj patalpoj,reikejo gerokai padirbet rankom kol jis suminkstejo.

user posted image

situos auskarus dariau is premo pilkas perlamutras,jei neklystu fimo perlamutras nusislifuoja,sitas gi nei trupucio smile.gif Nepaisant jo kietumo,man jis patiko.
Tiesa,o kaip jusu masinos laikosi? dirba ....viskas gerai....negenda? biggrin.gif
Nes as savaja baigineju.....Durnas atradimas,ir tik dabar kai masina jau vos dirba.....Pasirodo,modelina reikia laaabai gerai susildyt kad jis butu labai minkstas,kitu atveju(kaip mano) susidevejo dantraciai.Kaip supratau,jie is minksto metalo,ir lengvai susidevi.
Atsakyti
maniske dar veikia gerai..kas kas ten susidevejo? ir kuo tai pasirieskia? g.gif unsure.gif siaip kazkur esu skaiciusi kad nekisti i masinka storo gabalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 20, 12:41)
Tiesa,o kaip jusu masinos laikosi? dirba ....viskas gerai....negenda? biggrin.gif
Nes as savaja baigineju.....Durnas atradimas,ir tik dabar kai masina jau vos dirba.....Pasirodo,modelina reikia laaabai gerai susildyt kad jis butu labai minkstas,kitu atveju(kaip mano) susidevejo dantraciai.Kaip supratau,jie is minksto metalo,ir lengvai susidevi.


Dar dirba, bet jau dairausi naujos doh.gif
o siaip tai visada truputi pakocioju pries kisant i masinka, kad kuo plonesni blyna ten ikist.

o siaip tai reik masinka karts nuo karto isardyt ir sutept su alyva dantracius.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 20, 14:44)
maniske dar veikia gerai..kas kas ten susidevejo? ir kuo tai pasirieskia?  g.gif  unsure.gif siaip kazkur esu skaiciusi kad nekisti i masinka storo gabalo  g.gif


margareta aiskiai nebuvai isardzius masineles lotuliukas.gif dantraciu susidevejimas pasireiskia tuo,kad man masinele nebeissukas pirmu dvieju storiausiu sluoksniu.Tiesiog,voleliu galuose yra tokie dantukai jie tarpusavi nebesukimba ir voleliai nebesisuka.
QUOTE(varlyte @ 2010 01 20, 14:46)
Dar dirba, bet jau dairausi naujos doh.gif 
o siaip tai visada truputi pakocioju pries kisant i masinka, kad kuo plonesni blyna ten ikist.

o siaip tai reik masinka karts nuo karto isardyt ir sutept su alyva dantracius.


Na jei kada savo naujaja ardysiu,tai duosiu viska susukti vyrui,nes senaja kai isardziau,tai paskui ji man visa ir klybejo,tai ten varztas tai kitur varztas biggrin.gif Ir siaip ....pagalvojau......kai ardziau senaja,atrode kad to modelino ten priauge galybes,tikejausi iskrapstysiu bent puse pokelio lotuliukas.gif bet kai isardziau pasirodo ,kad to modelino vos vos tik.....pasigailejau kad isardziau,nes sakau,ir sudet paskui sunku be galo,ir susukt zmoniskai nebesusukau doh.gif
dabar ir as "gudri" nebedesiu storesniu gabalu biggrin.gif tsakant pasimokiau......
Atsakyti
zinok buvau isardzius, nes ir man atrode kad bus priauge modelino, bet jo beveik nebuvo doh.gif o kol paskui sudejau su vyro pagalba doh.gif eina svilpt... tai daugiau neatdziau as jos... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos Merginos,

Priimkit ir mane i savo bureli, nes minkau Fima ir ieskau bendraminciu wink.gif

Turiu pora klausimeliu, visos lipdot po viena ar ir i grupeles susirenkate, kad butu smagiau ir naujas technikas pasimokit?

Tiesa dar susizavejau labai akmenimis ir graziais ju rastais, tai galvoju pabandyti perkelti kazka ir padaryt is fimo, ar jus estate isbande kazka panasaus? gal galit pasidalint? Stai kelios idejos.

user posted image,
user posted image,
user posted image
Atsakyti