Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

panos SOS unsure.gif kur šiuo metu gauti FIMO deco gel ? reikia verkiant, visus trupinėlius sunaudojau, o ten kur pirkdavau - nėra dabar...sad.gif geriausiai Kaunas, dar geriau - internetinė parduotuvė, bet jau tiks bet kas. Net jei kas turit naudotą parduot - pirksiu help.gif
Atsakyti
Vilniuje tai mazdaug nujauciu, kur galetu buti, bet Kaune - nezinau.... Buvo dekovitoj, bet nebera...
Atsakyti
O kam tas daiktas naudojamas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2010 01 28, 18:00)
panos SOS  unsure.gif  kur šiuo metu gauti FIMO deco gel ? reikia verkiant, visus trupinėlius sunaudojau, o ten kur pirkdavau - nėra dabar...sad.gif geriausiai Kaunas, dar geriau - internetinė parduotuvė, bet jau tiks bet kas. Net jei kas turit naudotą parduot - pirksiu  help.gif


o tau reikia butent fimo o sculpey netinka ar ten kokis panasus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 01 28, 19:15)
o tau reikia butent fimo o sculpey netinka ar ten kokis panasus?  g.gif

nemačiau jokių kitų g.gif bet tiktų viskas g.gif

Irunia, čia skystas polimerinis molis taip vadinamas, papuošalams kaip ir nenaudojamas, bet man žmogiukus lipdyt tai nepakeičiamas daiktas, be jo nebeišsiverčiu
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2010 01 28, 21:09)
nemačiau jokių kitų g.gif bet tiktų viskas  g.gif

Irunia, čia skystas polimerinis molis taip vadinamas, papuošalams kaip ir nenaudojamas, bet man žmogiukus lipdyt tai nepakeičiamas daiktas, be jo nebeišsiverčiu


as turiu va toki http://emicraft.com/...php?cPath=35_62 na va kiek ziuriu musuose tai rimtai nematyt niekur to TLS g.gif
Atsakyti
"Geros akys" prekiauja 'studio by sculpey', tai turi va tokį
O tų 'gerų akių' man atrodo ir Kaune gi yra.
Atsakyti
Vilniaus 'Geros akys' turi ir to kur uzrode Magic ir to kur rode Margareta. smile.gif
Atsakyti
labai ačiū už pagalbą visom wub.gif
QUOTE(Margareta @ 2010 01 28, 21:22)
as turiu va toki http://emicraft.com/...php?cPath=35_62 na va kiek ziuriu musuose tai rimtai nematyt niekur to TLS  g.gif

turi ? parduodi ? biggrin.gif biggrin.gif pirkčiau biggrin.gif
nes šiokį tokį šoką patyriau kai suvokiau jog galiu ir negaut artimiausiu metu gelio...dar pats molis tai ne tiek svarbu, ne fimo tai yra kito...bet jau deco gelį prarasti man tikra bėda būtų sad.gif

QUOTE(*MAGIC* @ 2010 01 28, 21:39)
"Geros akys" prekiauja 'studio by sculpey', tai turi va tokį
O tų 'gerų akių' man atrodo ir Kaune gi yra.

ačiū bigsmile.gif jau ieškau kur Kaune tos geros akys bigsmile.gif tiksliai, visai pamiršus buvau apie tą sculpey, tik vaizdą pamačius prisiminiau kad ir toks egzistuoja
Atsakyti
Ei nuuuu.
Papasakokit man tundrai, ką su juo daro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 28 sausio 2010 - 23:06
Irunia, na papuošaliukus gaminant nežinau kur jį panaudot galima g.gif aš pvz su žmogiukais tai patepu sujungimo vietas, arba jei ką reikia prilipdyt...na jis gal kaip klijai kokie, bet kepami biggrin.gif iškepęs tai toks kaip guma pasidaro, skaidrus. aiškiau ? lotuliukas.gif gal kas nuorodą kokią įmes, nes aš nieko neturiu naujam kompe
Atsakyti
Ačiū, aiškiau 4u.gif
Man buvo angelui galva nukritus. Bet jau po kepimo. Tai su superglue klijavau tongue.gif
Atsakyti