Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

sveikos,gražių dalykėlių libdot 4u.gif taip ir toliau linkiu,o pati noriu pasiteiraut apie modelinus ir jų panaudojimą:
norėčiau pasilibdinėt dekoracijų akvariumams,minčių turiu sočiai,bet va koki modelinai labiausiai tiktų 'vandenuos gyvent'?
Atsakyti
QUOTE(pūūga @ 2010 02 02, 14:41)
norėčiau pasilibdinėt dekoracijų akvariumams,minčių turiu sočiai,bet va koki modelinai labiausiai tiktų 'vandenuos gyvent'?


kazin zuvytems nekenktu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pūūga @ 2010 02 02, 14:41)
bet va koki modelinai labiausiai tiktų 'vandenuos gyvent'?


jokie man žinomi iš dailės ar hobby parduotuvių.
Pagailėkite savo akvariumo gyventojų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MAGIC*: 02 vasario 2010 - 17:21
QUOTE(Margareta @ 2010 02 02, 15:07)
kazin zuvytems nekenktu?  unsure.gif

manau kad tikrai yra tokių kurie nekiankia,nes tų akvų krautuvėse parduodamų dekoracijų pagaminta iš pnš materijos g.gif


QUOTE(*MAGIC* @ 2010 02 02, 17:20)
jokie man žinomi iš dailės ar hobby parduotuvių.
Pagailėkite savo akvariumo gyventojų.


na manau,kad +30C' tikrai neturėtų aktyvuotis ir išskirt nuodingas medžiagas toki lipdiniai,tik va norėjau pasidomaut gal kas bandęs iš kokios masės(pvz.:
user posted image

user posted image
) ką nors pnš daryti,juk nei porcelenas nei molis ir dar begalė visokių materijų nėsukiale pavojaus sveikatai.Vienu žodžiu gal kas turintis tokios patirties perskaitys mano užklausimą ir parašys ką nors iš savo patirties
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pūūga: 02 vasario 2010 - 19:24
Sitie parodyti modelinai man rodos paprasciausiai istirps vandenyje,
o ir kepamas modelinas man rodos bus per lengvas ir zuvys paprasciausiai isvartys visas dekoracijas, o be to ir del nuodingumo neaisku g.gif
jeigu labai norisi kazka nulipdyt i akvariuma, gal geriau nueit i kokius keramikos uzsiemimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pūūga @ 2010 02 02, 19:24)
manau kad tikrai yra tokių kurie nekiankia,nes tų akvų krautuvėse parduodamų dekoracijų pagaminta iš pnš materijos  g.gif
....
) ką nors pnš daryti,juk nei porcelenas nei molis ir dar begalė visokių materijų nėsukiale pavojaus sveikatai


Na parduodamos dekoracijos yra iš kažkokio vandeniui atsparaus plastiko, tai toli gražu ne tas pats , kas modelinas.
Parodyti jūsų, tai ore kietėjantys modelinai, kaip ir minėjo varlytė- "ištirps" , išteš vandenyje, nes išdžiūvę lieka porėti, neatsparūs drėgmei, nekalbu jau apie panardinimą vandenin.
Jei ant modelino parašyta "šaltas molis" ar "porcelianas", tai dar nereiškia, kad jis turi molio ir porceliano sąvybes- jis bus tik vizualiai panašus į molį ar pocelianą.
Kaip ir minėjo varlytė, jei norit savo gamybos dekoracijų- pasidomėkite keramika, keraminiais dirbiniais, keramikos sąvybėmis. Bet tai jau visai kita medžiaga, ir tema visai kita.
Atsakyti
mergaitės, kurios naudojat Triple gloss - ką darot, jeigu jis sutirštėja? Gal vos vandeniu atskiesti? g.gif Negaliu normaliai nulakuoti, dryžiai lieka doh.gif
Atsakyti
Mano triple gloss neseniai pirktas, tai nieko negaliu pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2010 02 02, 20:54)

Kaip ir minėjo varlytė, jei norit savo gamybos dekoracijų- pasidomėkite keramika, keraminiais dirbiniais, keramikos sąvybėmis. Bet tai jau visai kita medžiaga, ir tema visai kita.

ačių už patarimus mergytės 4u.gif .... tai ir apsisprendžiau kad teks"nusivogt"savo laisvalaikio ir kokius kurselius pasiieškot,nes taip užsidegiau ką nors iš LT nacionalinio palikimo pasidirbint,kad truks pliš nenusiraminsiu,kol neįgyvendinsiu sumanymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 01 30, 13:37)
cia spausta smile.gif

Laaaabai gražu...
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2010 02 02, 21:15)
mergaitės, kurios naudojat Triple gloss - ką darot, jeigu jis sutirštėja? Gal vos vandeniu atskiesti? g.gif Negaliu normaliai nulakuoti, dryžiai lieka doh.gif

tarp kitko - aš tokį bandymą jau norėjau atlikt, nes stipriai sutirštėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laume* @ 2010 02 02, 22:00)
tarp kitko - aš tokį bandymą jau norėjau atlikt, nes stipriai sutirštėjo g.gif


bet neatlikai? biggrin.gif man palikai? biggrin.gif
Atsakyti