Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Irunia @ 2009 12 28, 23:03)
Tai fiministė tu ar ne lotuliukas.gif


jo, bet nagai yra mano esybes dalis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 12 28, 23:43)
jo, bet nagai yra mano esybes dalis  lotuliukas.gif


Naginga fiministe bigsmile.gif
Atsakyti
taigi tik viena ir pati maziausia nageli reikes paaukoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tik dabar sugalvojau doh.gif
kadangi man irgi gaila savo kalediniu nagu nail.gif tai man rodos tiem burbulam puikiausiai tiktu va tokio tipo irankis
user posted image

is bedos galima ir koki karoliuka ant smeigtuko priklijuot ir su juo bandyti lipdyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2009 12 29, 14:07)
tik dabar sugalvojau  doh.gif
kadangi man irgi gaila savo kalediniu nagu  nail.gif tai man rodos tiem burbulam puikiausiai tiktu va tokio tipo irankis
user posted image

is bedos galima ir koki karoliuka ant smeigtuko priklijuot ir su juo bandyti lipdyt  bigsmile.gif



JOA, TIKTU TOKIE MANAU NET LABAI, NES MAN MANUJU NAGUCIU IR GAILA smile.gif O KUR TOKIUS PIRKTI? ZIRMUNUOSE, ZUKAUSKO GATVEJ FABER KASTEL UZSIDARE TAI DAR PRIE TO PACIO GAL ZINOT DABAR KUR ARCIAUSIA FIMO BUVIMO VIETA? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Puodziute @ 2009 12 29, 14:07)
JOA, TIKTU TOKIE MANAU NET LABAI, NES MAN MANUJU NAGUCIU IR GAILA smile.gif O KUR TOKIUS PIRKTI? ZIRMUNUOSE, ZUKAUSKO GATVEJ FABER KASTEL UZSIDARE TAI DAR PRIE TO PACIO GAL ZINOT DABAR KUR ARCIAUSIA FIMO BUVIMO VIETA?  blush2.gif


Universalinej, virsutiniam aukste yra Geros akys, ten maciau yra Sculpey modelino ir Studio irankiu, gal ir tokiu yra. Tik kainos man ten nelabai patiko...
Atsakyti
yra smile.gif sitas daiktas berods 37lt kainuoja smile.gif bet ten fino nera ten smile.gif premo modelinas smile.gif
Atsakyti
nu isformuoti tai pavyktu ant tokio irankio ar ant karoliuko, bet o taciau...kaip ta kiauteli paskum nuimti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 12 29, 17:33)
nu isformuoti tai pavyktu ant tokio irankio ar ant karoliuko, bet o taciau...kaip ta kiauteli paskum nuimti?  g.gif

laba, žinok, neatsimenu kur kaip kas kodėl kokiom aplinkybėm skaičiau, kad kažkaip kad nepriliptų ir atliptų tai su talku žaist reikia... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, esu tik pradedančioji šioje srityje. blush2.gif Norėčiau paklausti, kaip ir kokius veriate jau baigiamuosius karoliukus, užsegimus ir pan., na, kad kabotų būtent auskaras, kur kokius perkate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laume* @ 2009 12 29, 18:36)
laba, žinok, neatsimenu kur kaip kas kodėl kokiom aplinkybėm skaičiau, kad kažkaip kad nepriliptų ir atliptų tai su talku žaist reikia... blush2.gif

na matai smile.gif cia neprilipime reikalas schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ItaBita @ 2009 12 29, 19:57)
na matai smile.gif cia neprilipime reikalas  schmoll.gif  schmoll.gif

tai kad man tada visks aišku maždaug lotuliukas.gif
Atsakyti