Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Jutare @ 2010 02 18, 22:08)
na, 800 naudoju, kai labai jau dideli nelygumai, ar briaunoms lyginti. Dažniausiai mano naudojamas 1500 ir 2000. 2500 jau poliravimui ax.gif

doh.gif doh.gif mano dilde, tikrai rupesne nei 1500 biggrin.gif vadinas tikrai smarkiai per grubi buvo smile.gif
Atsakyti
visai be reikalo gadini nagu dildes rolleyes.gif atidek ta akmeneli i sali ir nusipirk svitrinio popieriaus mirksiukas.gif
anksciau pradedavau slifavima su 600 blush2.gif dabar kartas prireikia 800 bet dzniausiai pradedu nuo 1000 ax.gif
Atsakyti
tai kad negaila man tu dildziu smile.gif is tikruju cia tik pabandymas, o ateity, tai aisku, kad pirksiu svitrinio smile.gif man tas akmenelis toks mielas, nesinori is ranku jo paleist, kaip sakoma, ranku darbo daiktai turi labai gera energija, bent jau as tuo tikiu blush2.gif
Atsakyti
gal kas suprantat kaio sie nuostabus karoliai padaromi? g.gif http://www.flickr.co...alodora/page10/ ypac tie raudoni/oranziniai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 19 vasario 2010 - 19:50
Ten iš vis pas tą moteriškaitę super darbai. Aš kaip tik panašius į tuos mėlynus karoliukus dabar darau, nežinau kaip gausis, kitą savaitę turėčiau turėti kokį pavyzdėlį, nežinau kaip laiko bus.
Atsakyti
Jo... fantastika... Manau, kad pjaustomi tie karoliukai, del to toks idomus margumas iseina.
Bet si kart neklausiu autores, kaip ji juos padaro lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauruska: 19 vasario 2010 - 20:40
kad pjausto tai suprantu, bet ka reik padaryti kad nupjovus taip grazu but unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 19, 20:47)
kad pjausto tai suprantu, bet ka reik padaryti kad nupjovus taip grazu but  unsure.gif

va, cia radau kazka panasaus wink.gif http://www.desiredcr...tterflyBead.htm

o merginos, kaip jus apdengiat modelino karoliuka desreles griezineliais, ar lipdot po viena, ar daug pripjaustot, sudedat ant plokstumos ir sukociojat kad gautusi paplotelis ir juo dengiat iskart? gal man galetumet smulkiai papasakot kaip dengiat jus? 4u.gif as dabar bandziau dengti po viena, tai tie sujungimai tokie nedailus gavosi ir visos spalvos isplauke juos belyginant blink.gif
Atsakyti
almante stenkis atpjaut kuo ploniau, modelino griezineliai turi buti beveik pematomi, tada lengviau sulyginti mirksiukas.gif
Atsakyti
tai vadinasi, lipdyti po viena, ane? as bandau ploniau, bet krastai vistiek storoki gaunasi. kitakart bandysiu pasaldyt desrele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2010 02 19, 13:20)
tai vadinasi, lipdyti po viena, ane? as bandau ploniau, bet krastai vistiek storoki gaunasi. kitakart bandysiu pasaldyt desrele smile.gif



jo su tais lipdymais sunku, pastebejau kad desreles padarius kvadrato formos labai smagiai uzsilipdo ir kampai susieina ant karoliuko labai paprastai.
user posted imageuser posted image
cia parodyta kazkas panasaus, kaip reiktu deti tik kad reiktu labiau ploniau deti kad to melyno kuo maziau butu. ci ajau labai stambiai pjauta.
Atsakyti
Almante: super web puslapiukas. Jau radau kaip ten tuos burbulus padaro, tik jie ten mėlyni o ne rudi:)
Atsakyti