Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

Agnete skiriasi tik pritvirtinimo budas , bet plaukai tai tokie pat!

o buvau prisiauginus 30 cm , 50 sruogeliu , naturaliu.o priziurejau tikrai kaip liepe, ir kaukes ir balzamai ir aliejukas galam, bet po menesio pradejo veltis o va atnesiojus 3 menesius jau tikrai negraziai atrode del to nusiemiau
Atsakyti
QUOTE(Agnete @ 2006 03 23, 13:46)
bet zinot panos nepatarciau prisisiuti plaukus tom pas ka stori,trumpi,arba kai buna plauku daug!zinokit tikrai negraziai atrodo blush2.gif nes pati savininke salono prisiauginus yra ilgus plaukus prie trumpu plauku (net nesiekia peciu)tai man bent atrodo tragiskai!iskarto matos kad priauginti doh.gif  lotuliukas.gif nu nebent prasyt kad ir tuos iskarpytu!bet tos plauku sruogos tokios plonos  blink.gif

Man irgi negrazu schmoll.gif Irgi maciau toki varianta, nors ir neprisiuta, o su great lenghts, bet primine 80-90-uju sukuosenas, kai virsugalvi iskarpydavo, o pakausyje likdavo ilgi plaukai doh.gif Skonio reikalas, bet man tikrai labai labai negrazu.

QUOTE(Agnete @ 2006 03 23, 13:46)
Rasyte,jaigu tu prisiauginai plaukus su kapsulem,tai negalvok kad ir prisisiuvus tas pats gali buti!tai yra du skirtingi dalykai,kapsules ir plauku prisiuvimas! ax.gif  4u.gif

Na, del slinkimo gal ir nebutu tas pats, nes kapsules isslenka, o tresai - ne, tik keletas atskiru plauku (na nekalbu apie tresus uz pora simtu litu, pirktus bazej lotuliukas.gif ), bet veliasi visi plaukai panasiai. Nors as vis tik manau, kad su geromis kaukemis ir spec. priemonemis tikrai to buvo galima isvengti. As irgi su Great Lenghts tik tris menesius isvaiksciojau, bet nusiemiau ne del velimosi, o tiesiog del to, kad ataugancios kapsules negraziai atrode ir mano plaukai, kurie siaip jau butu iskrite naturaliai (na, kiekvienas mes per diena "pametam" 50-100 plauku), "kabojo" prikibe prie kapsules. Tai vaizdas palei saknis buvo kazkoks siaubas, o pats plauku pluostas - skustis negaliu.
Atsakyti
Niu mergaites mielosios, parašykite savo nuomonę apie shį dalykeli;) Pati ketinu jas pirkti, bet norechiau apie tai plachiau suzhinoti;) Prisiskaichiau shitiek apie plauku priauginima, kuri norejau shia vasara darytis ir pakeichiau nuomone, nes tai labai labai laikina ir brangu;) todel gal labiau apsimoka tos prisegamos sruogeles.. labai laukiu jusu nuomoniu;)
Atsakyti
man pačiai labai įdomu pasidarė,net nežinojau,kad norint turėti ilgus plaukus yra ir kitas variantas,nei priauginimas.
Atsakyti
kazkada ir as labai norejau prisiauginti plaukus, bet deja turejau apsigalvoti del tu paciu priezasciu (laikina ir brangu), o vis tiek ilgu plauku norisi, zinau, kad savu tikrai neuzsiauginsiu, nes maniskiai labai ploni. Noreciau suzinoti daugiau apie tas prisegamas plauku sruogeles. Kokios kainos, kur butu galina gauti, kaip naudoti ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2006 04 14, 18:20)
kazkada ir as labai norejau prisiauginti plaukus, bet deja turejau apsigalvoti del tu paciu priezasciu (laikina ir brangu), o vis tiek ilgu plauku norisi, zinau, kad savu tikrai neuzsiauginsiu, nes maniskiai labai ploni. Noreciau suzinoti daugiau apie tas prisegamas plauku sruogeles. Kokios kainos, kur butu galina gauti, kaip naudoti ir t.t.  blush2.gif

tei va, mergytes:) laukiam zhinanchiu zhmogiuku, kurie gales apie tai ka nors daugiau papasakoti:) niu kiek man teko girdeti, shitas budas tikrai nekenkia ir kaina mazhesne:)
Atsakyti
30cm sruogelė - 12 lt. Čia Feminoj Bonoj. Kitur man atrodo tikrai pigiau (kiek teko girdėt). Nu bet vienu žodžiu čia maksimum orientacinė kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 04 15, 00:14)
30cm sruogelė - 12 lt. Čia Feminoj Bonoj. Kitur man atrodo tikrai pigiau (kiek teko girdėt). Nu bet vienu žodžiu čia maksimum orientacinė kaina  4u.gif


Tai kaina panasi kaip priauginant sruogas. tai koks tada skirtumas?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2006 04 15, 09:10)
Tai kaina panasi kaip priauginant sruogas. tai koks tada skirtumas?

niu ash esu girdejusi, kad kazhkaip jas ten pluoshtais parduoda, bet man atrodo, kad ne atskirai.. tik reikia segtukus atskirai pirkti.
Atsakyti
as dabar prisiminaiu, kad man atrodo, jog apie tas prisegamas sruogas jau kalbejo temoje prisiuvami plaukai ar priauginti plaukai jei tokia buvo. Ten buvo parodytos ir nuotraukos ir kaip tas sruogas pritvirtinti
Atsakyti
nu va, jau suradau. tikiuosi kitos forumietes nesupyks, kad nukopinau ju zinutes, tiesiog nesinorejo to paties dar karta rasyti
Plauku pluostai pardavinejami pokais po 110g. Jeigu Tau reikia pvz. 20 cm plauku, itariu visu is karto tikrai nesusisegsi - ju ten begale. Bet jeigu rinksies ilgiausias (ilgiausias man teko matyti 80 cm sruogas) ir nenori labai skystu plaukau, geriau deti du pakus.
Pasidomekit Feminoj, koki plauku svori turi to sruogos, ir pasiskaiciuokit - galesit orientuotis, kiek reiks

Plauku magija yra Kaune, Juozapaviciaus pr., zemuosiuose sanciuose. Kontaktus, tikslu adresa, telefonus galiote susizinoti cia. Jeigu pirksite plauku pluostus be segtuku - kainuos 400 litu (labai atsiprasau forumo dalyviu ir salono savininkes, jeigu informacija iskraipau, bet kiek pamenu kainos tokios. Jei ne - patikslinkit!), su segtukais - gatavas 3 variantas - 500 litu.
Antra varianta labiau rekomenduociau, nes daugiau plauku nei paciame rinkinukyje su segtukais. Ilgiai - koki norit, bet visi plaukai svers 110 g (taigi, jei uzsisakysite super ilgus - gali but skystoka). Pakeliuose su segtukais plauku maziau (jeigu domina, priminkit ryt, paziuresiu kataloga ir pasakysiu svorius).
Savaime suprantama, 4 rusiu plaukai (lygus, banguoti, spiraliniai arba garbanoti), gal 50 spalvu salono savininke neturi tokio pasirinkimo, tad teks suplanuoti du apsilankymus: pirma - uzsakymui, antra - prekes pasiemimui.
Dar del tu segtuku: pamirsau pamineti, kad galit pirkti 2 varianta ir savininke parduos specialiu segtuku, kad pacios nesunkiai pasidarytumet 3 varianta Bus ir pigiau, ir plaukai tankesni.

Beja, labai patiko salono savininke Vilma - maloni, svelni moteris, tikrai "neplesia", nes pati turiu tos firmos kataloga, is kurios ji uzsisakineja - tai pasakysiu, antkainiai minimalus, ir pacioms siunciantis (kaina+ siuntimas) gautusi turbut net brangiau. Anyway, firma didmenininke, pacioms net ir neparduotu Labai rekomenduoju apsilankyti pas ja - nors jai ir "biznis" kuo daugiau parduot, moteris nekisa savo prekiu - dar rekomenduoja ampules plauku tankumui ir t.t. Sako "gal prarasiu kliente, bet tegul Jums bus geriau". Taigi, spreskit pacios.


Papildyta:
O cia - vaizdas, kaip atrodo tie segtukai:
Taigi, tas "sukytes" ismeigiat i galva, tada - kil, klik, prispaudziat, - ir prisiekiu - niekas tu plauku net noredamas nenuraus (nebent su Jusiskiais )
Prie segtuko yra pritvirtinta tokia plonyte gumyte, kuri neleidzia isslysti plaukams. Segtuku dydziu yra ivairiausiu - nuo poros cm irki turbut 7 -9 cm. Splavos irgi varijuoja: man teko matyt baltus, sidabrinius, rudus, juodus. Bet jau ju kainos Cia, Londone, vienas segtukas kainuoja NUO 3,50£ (apie 17,50 Lt). Bet manau kad "Plauku magijoje" Vilma turi pigesniu, jeigu jau siule pirkt pigesnius plaukus su segtukais, kad butu pigiau (koks butu pigiau, jeigu sudedi apie 12-14 segtuku galvai, kainuojanciu po 17,50? )
Beja, plaukams prisegimas maziausiai kenkiantis variantas, nes plaukai bent nakti pailsi. Antra - jie neveikiami cheminemis priemonemis, tokiomis kaip keratino kapsule (ten be keratino yra tikrai kenksmingu, bet neakcentuojamu medziagu) ar ja nutirpdantys tirpikliai.
Slinkt ten nera kam, nebent Jusu plaukai ir taip slenka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hemetra: 15 balandžio 2006 - 22:04
QUOTE(hemetra @ 2006 04 15, 23:06)
nu va, jau suradau. tikiuosi kitos forumietes nesupyks, kad nukopinau ju zinutes, tiesiog nesinorejo to paties dar karta rasyti
Plauku pluostai pardavinejami pokais po 110g. Jeigu Tau reikia pvz. 20 cm plauku, itariu visu is karto tikrai nesusisegsi - ju ten begale. Bet jeigu rinksies ilgiausias (ilgiausias man teko matyti 80 cm sruogas) ir nenori labai skystu plaukau, geriau deti du pakus.
Pasidomekit Feminoj, koki plauku svori turi to sruogos, ir pasiskaiciuokit - galesit orientuotis, kiek reiks

Plauku magija yra Kaune, Juozapaviciaus pr., zemuosiuose sanciuose. Kontaktus, tikslu adresa, telefonus galiote susizinoti cia. Jeigu pirksite plauku pluostus be segtuku - kainuos 400 litu (labai atsiprasau forumo dalyviu ir salono savininkes, jeigu informacija iskraipau, bet kiek pamenu kainos tokios. Jei ne - patikslinkit!), su segtukais - gatavas 3 variantas - 500 litu.
Antra varianta labiau rekomenduociau, nes daugiau plauku nei paciame rinkinukyje su segtukais. Ilgiai - koki norit, bet visi plaukai svers 110 g (taigi, jei uzsisakysite super ilgus - gali but skystoka). Pakeliuose su segtukais plauku maziau (jeigu domina, priminkit ryt, paziuresiu kataloga ir pasakysiu svorius).
Savaime suprantama, 4 rusiu plaukai (lygus, banguoti, spiraliniai arba garbanoti), gal 50 spalvu  salono savininke neturi tokio pasirinkimo, tad teks suplanuoti du apsilankymus: pirma - uzsakymui, antra - prekes pasiemimui.
Dar del tu segtuku: pamirsau pamineti, kad galit pirkti 2 varianta ir savininke parduos specialiu segtuku, kad pacios nesunkiai pasidarytumet 3 varianta  Bus ir pigiau, ir plaukai tankesni.

Beja, labai patiko salono savininke Vilma - maloni, svelni moteris, tikrai "neplesia", nes pati turiu tos firmos kataloga, is kurios ji uzsisakineja - tai pasakysiu, antkainiai minimalus, ir pacioms siunciantis (kaina+ siuntimas) gautusi turbut net brangiau. Anyway, firma didmenininke, pacioms net ir neparduotu  Labai rekomenduoju apsilankyti pas ja - nors jai ir "biznis" kuo daugiau parduot, moteris nekisa savo prekiu - dar rekomenduoja ampules plauku tankumui ir t.t.  Sako "gal prarasiu kliente, bet tegul Jums bus geriau". Taigi, spreskit pacios.
Papildyta:
O cia - vaizdas, kaip atrodo tie segtukai:
Taigi, tas "sukytes" ismeigiat i galva, tada - kil, klik, prispaudziat, - ir prisiekiu - niekas tu plauku net noredamas nenuraus (nebent su Jusiskiais  )
Prie segtuko yra pritvirtinta tokia plonyte gumyte, kuri neleidzia isslysti plaukams. Segtuku dydziu yra ivairiausiu - nuo poros cm irki turbut 7 -9 cm. Splavos irgi varijuoja: man teko matyt baltus, sidabrinius, rudus, juodus. Bet jau ju kainos  Cia, Londone, vienas segtukas kainuoja NUO 3,50£ (apie 17,50 Lt). Bet manau kad "Plauku magijoje" Vilma turi pigesniu, jeigu jau siule pirkt pigesnius plaukus su segtukais, kad butu pigiau (koks butu pigiau, jeigu sudedi apie 12-14 segtuku galvai, kainuojanciu po 17,50?  )
Beja, plaukams prisegimas maziausiai kenkiantis variantas, nes plaukai bent nakti pailsi. Antra - jie neveikiami cheminemis priemonemis, tokiomis kaip keratino kapsule (ten be keratino yra tikrai kenksmingu, bet neakcentuojamu medziagu) ar ja nutirpdantys tirpikliai.
Slinkt ten nera kam, nebent Jusu plaukai ir taip slenka

achiu liabai kad suradai;))) ech... matai ash nesugebejau to padaryti;)) ishties daug naudingos informacijos;)
Atsakyti