Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

QUOTE(mariana @ 2006 07 05, 19:22)
o tei kiek tiu laiko pabuvai ?smile.gif kad karshta tai sutinku smile.gif  tiau chia man atrodo daug klausimeliu buvo uzhduota smile.gif laukem taves  blush2.gif



Na visai buvau pamirsus kad i sita temele ilindau blush2.gif

As isbuvau dvi savaites, nusiemiau pasidejau graziai, tai rudeni siusiu vel, tas juosteles kitaip deliosiu ( bus graziau ) ir priekije sruogeles prisklijuosu (prisauginsiu, o gal ir visus prisiauginsiu, dar nezinau) Vienu zodziu bus grazu... biggrin.gif

O siap paziurejau, kad visos cia taip brangiai mokat. As mokejau uz plaukus 200Lt, na o prisiuvimas man nekainavo (kirpykloj dirbu biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2006 07 05, 19:31)
Na visai buvau pamirsus kad i sita temele ilindau blush2.gif

As isbuvau dvi savaites, nusiemiau pasidejau graziai, tai rudeni siusiu vel, tas juosteles kitaip deliosiu ( bus graziau ) ir priekije sruogeles prisklijuosu (prisauginsiu, o gal ir visus prisiauginsiu, dar nezinau) Vienu zodziu bus grazu... biggrin.gif

O siap paziurejau, kad visos cia taip brangiai mokat. As mokejau uz plaukus 200Lt, na o prisiuvimas man nekainavo (kirpykloj dirbu biggrin.gif )

o kaip tiau gerai drinks_cheers.gif o kur jei ne paslaptis tiu radai tokiu nebrangiu plaukuchiu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mariana @ 2006 07 05, 19:48)
o kaip tiau gerai  drinks_cheers.gif  o kur jei ne paslaptis tiu radai tokiu nebrangiu plaukuchiu ? smile.gif



Kaune, Bazeje, siap koplektas kainuoja 250 Lt ir daugiau, bet man kazkaip kai eme jau sukarpytus tai gavosi tik 200 Lt, ir cia patys ilgausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2006 07 05, 20:09)
Kaune, Bazeje, siap koplektas kainuoja 250 Lt ir daugiau, bet man kazkaip kai eme jau sukarpytus tai gavosi tik 200 Lt, ir cia patys ilgausi  smile.gif

aaa as zadejau ten nuvaziuoti pasiziureti smile.gif kiek cia centimetriuku ?smile.gif siaip ilgis tai liux smile.gif
Atsakyti
Agnieshkute, kukuuuuuuuuuuu 4u.gif
Atsakyti
ashareja...............kkukuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cray.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
labai labai labai atsiprasau .. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
buvau isvykus prie juros ir neturejau galimybes prieit prie intiko... doh.gif
nuotrauku pridariau,tik jos dar pas vaikina telefone ax.gif
kai tik gausiu iskart atsiusiu thumbup.gif
siaip jauciuos gerai smile.gif
tik jie truputeli velias su naturaliais schmoll.gif bet nieko,susitvarkau cool.gif
ir dar man nepatinka tos specialos sukos.. jau kazkaip l.nepatugu su jom... swoon.gif tai as su paprastu sepeciu juos sukuoju hihihi.gif
jei turit klausimu rasykit 4u.gif
Atsakyti
as tai noreciau taves paprasyti padaryti nuotraukyte, kur matytusi kaip atrodo ta kasyte ir prisiuvimo juosta - buk gerute, o po to dar kokia grazia nuotraukyte kur ilgi plaukuciai. noriu dar paklausti - matai as megstu pavelti plaukus prie saknu, tai man rupi ar galima?
Atsakyti
ok ,nufotkinsiu 4u.gif
na velt galima....bet man idomu kaip tu juos issukuosi,nes man jie kai vejyje susitarso-tai as ilga laika sedziu su sukom rankoj... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mariana @ 2006 07 06, 21:01)
Agnieshkute, kukuuuuuuuuuuu  4u.gif



As cia blush2.gif Siap ilgio nezinau, bet siap ziurint bus 60-70 cm tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2006 07 14, 12:38)
As cia blush2.gif  Siap ilgio nezinau, bet siap ziurint bus 60-70 cm  tongue.gif

hmm wink.gif man reikes vaziuot ten paziuret smile.gif siaip mano svajone subinyte kutenantys plaukai lotuliukas.gif ax.gif blush2.gif niu ilgi labai, ir as visai nebijau to vargo su jais, nes grazus ir ilgi plaukai- mano svajone 4u.gif beje, gal zinot kas nors, kurio varianto plaukai buna ilgesni, ar prisiuvamu tresu, ar prisegamu? beje, nelabai gerai atsimenu, bet skaiciau, jog viena forumiete rase, kad juozapaviciaus gatveje galima uzsisakyti tresu.. bet ar ilgus tokius padaro? ir labai idomu kiek daug tai kainuoja..
Papildyta:
QUOTE(asareja @ 2006 07 13, 18:05)
ok ,nufotkinsiu  4u.gif
na velt galima....bet man idomu kaip tu juos issukuosi,nes man jie kai vejyje susitarso-tai as ilga laika sedziu su sukom rankoj...  doh.gif

Asareja, labai laukiam tavo kasu visame grazume 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Ach, kaip noriu vel ilgu plaukuciu........... Laukiu nesulaukiu kol orai atves, tada vel juos prisisiusiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti