Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

QUOTE(Anile @ 2006 10 11, 08:18)
Mergytes, patarkit, kas Klaipedoj prisiuva plaukus????

Man irgi butu labai idomu ax.gif
Viena ausim girdejau, kad lygtais Aidos studijoj rolleyes.gif Bet bijau, kad ten kaineles gali buti aukstokos.
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 10 11, 09:18)
Mergytes, patarkit, kas Klaipedoj prisiuva plaukus????
O su tais tresais labai matosi, kad plaukai prideti, gal reikia kazkaip pakarpyti???? As ir noriu kazkuriuo is budu vestuvems tureti ilgus plaukus, nors pacios irgi pusilgiai, bet noreciau iki liemens... ax.gif  blush2.gif vat prisiauginti man kainuotu apie 1500lt., nes reikia maziausiai 80 sruogu (cia taip jau man kirpeja sake), niu va, o noreciau pigiau issiversti, o kiek prisiuvimas kainuoja????? Ir kaip su tuo prisegimu plauku???


Su prisegamais tresais jeigu pavyks labai atitaikyti spalva jie atrodys graziai. Mano kadangi jie juodi, tai problemu nebuvo biggrin.gif . Jeigu nori juos prisisegti vestuvems tai manyciau reiktu pasitarti su kirpeja (jeigu jinai neuzsiima plauku priauginimu smile.gif – kitaip atsakymas bus saliskas biggrin.gif ). Man patare pardaveja kai pirkau tuos tresus. Net parode ir pamoke kaip prisisegti. thumbup.gif . Kainuos tikrai pigiau nei priauginimas kapsulemis. Tik va jokios sukuosenos is ju nepadarysi. Tik palaidi plaukai arba supinsi kasa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 13 spalio 2006 - 10:24
Man labai reikia prisisiuti plaukus, mazokai ju pas mane ant galvos.

Patarkit, kur Vilniuje tai galima padaryti?
Atsakyti
Sveikutes! As irgi labai susidomejau tuo prisiuvimu... Bet dar neapsisprendziau ka daryti - prisiuti ar prisegti. g.gif Ir norejau suzinoti kur Vilniuje galima tai padaryt? Tik Europoj pozeminiam pasaze? Gal zinot dar kur nors, bet kad kokybiskai padarytu.. Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
Labos visos,

traukia mane tas plauku prisiuvimas...traukia, bet.

pasipasakosiu:
mano plaukai kaip varnos - juodi, o as uzsimaniau keliu ryskiai raudonu sruogu, na tiesiog paivairinimui. kirpykloje mane ziauriai atkalbejo nuo tokio sprendimo, neva plaukus susigadinsi ir pan. neva nebus ilgai grazu - atsiplaus greitai ir t.t. - tai kaip iseiti pasiule priauginti kelias sruogas su kapsulytemis. spalva tikrai buvo razi, efektinga bet... as nezinau, ar cia nemoksiskas priauginimas ar kas, bet kaip slyksciai atrode tos kapsules!!!!! kapsules ilgis vos ne per pirsta, matosi kuo puikiausiai is po plauku - as jau nekalbu apie tai, kad ji nelanksti, o savaime suprantama kai plauku savu ne marios tai isvis katastrofa! taip nusivylusi ir taip beprasmiskai 100 litu i bala dar nebuvau ismetusi... ohmy.gif aisku, kad po savaites tas sruogas viena ryta tiesiog pleste isplesiau bash.gif

o kadangi dabar nagai niezti ant prisiuvimo, tai reikalinga jusu pagalba. issakykite visa savo patirti - ar labai jauciate prisiutus plaukus? ar ta prisiuvimo vieta labai matosi (na ar reikia taikyti spec sukuosenas). perskaiciau, kad tikrai nemazai merginu yra prisisiuve plaukus - ar nebutu sunku, jums, imesti nuotraukyciu tos pacios prisiuvimo vietos - kaip ji atrodo! manau galima butu nemaza ABC arba NUO IKI sukurpti, kad visoms besidomincioms aiskiau pasidarytu.

ar galetumet?
Atsakyti
Na jaustis tau jausis laaaaaaabai....
Atsakyti
kiek zmoniu - tiek nuomoniu doh.gif
kai lindau i sia tema buvau nusprendusi prisisiuti, o dabar galvoju gal prisisegti??? g.gif
kad kas patartu... 4u.gif

gal kas gali apibendrinti.... prisiuvimo ir prisegimo pliusus ir minusus, nes cia tiek daug info.... blink.gif

o beje kur Vilniuje galima nusipirkti prisegamus ar kur kas prisisiuna??? kaineles ir domina ax.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
As irgi buvau susizavejusi tuo prisiuvimu, labai norejau. Taciau kuo toliau tuo labiau imu tuo abejoti g.gif . Ypac kai pasiziuriu kas atsitinka su plaukuciais tu, kurios jau buvoi prisisiuvusios. Pvz. Dainininko Alano drauge ir vadybininke Aida po priauginimo kazkodel labai greitai tapo trumpaplauke, nors ji tvirtino, kad to norejo, labai suabejociau rolleyes.gif. Gelbetoja (TV pagalba) Neringa niekada neturejo labai jau storu plauku, bet po to kai pasmezavo kuri laika su akivaizdziai ilgesniais plaukais, apstulbau pamaciusi jos dabartinius plaukus, isploneje ir nutriuse verysad.gif . Viktorija Beckhem net nupliko (atsirado kelios plikos vieteles)po to ir taip pat labai pasitrumpino plaukus. Tai ir kyla klausimas ar cia kenkia visoms, ar tik nemoksiskai atlikta procedura, o gal tai priklauso nuo paciu plaukuciu g.gif Kaip ten bebutu as nelinkusi rizikuoti savo plaukais. Geriau investuosiu i geras plauku prieziuros priemones ir auginsiu savuosius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriux77 @ 2006 11 02, 08:58)
As irgi buvau susizavejusi tuo prisiuvimu, labai norejau. Taciau kuo toliau tuo labiau imu tuo abejoti g.gif . Ypac kai pasiziuriu kas atsitinka su plaukuciais tu, kurios jau buvoi prisisiuvusios. Pvz. Dainininko Alano drauge ir vadybininke Aida po priauginimo kazkodel labai greitai tapo trumpaplauke, nors ji tvirtino, kad to norejo, labai suabejociau  rolleyes.gif. Gelbetoja (TV pagalba) Neringa niekada neturejo labai jau storu plauku, bet po to kai pasmezavo kuri laika su akivaizdziai ilgesniais plaukais, apstulbau pamaciusi jos dabartinius plaukus, isploneje ir nutriuse  verysad.gif . Viktorija Beckhem net nupliko (atsirado kelios plikos vieteles)po to ir taip pat labai pasitrumpino plaukus. Tai ir kyla klausimas ar cia kenkia visoms, ar tik nemoksiskai atlikta procedura, o gal tai priklauso nuo paciu plaukuciu  g.gif  Kaip ten bebutu as nelinkusi rizikuoti savo plaukais. Geriau investuosiu i geras plauku prieziuros priemones ir auginsiu savuosius  mirksiukas.gif

Kazkaip tu cia prisiuvima ir priauginima i viena suplakei... g.gif tai yra skirtingi dalykai, prisiviumas plaukam kenkia tiek, kiek supintos kasytes
Atsakyti
Buvau prisisiuvus pora kartu, plaukams visiskai nepakenke, bet nusiemiau del to, kad nelabai naturaliai atrode ( priklauso nuo plauku kokybes) ir siap nelabai patogu buvo, Tai dabar is savo tersu darysiu prisegamus (kada nori prisisegi, kada nori nusisegi) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2006 11 02, 23:54)
Buvau prisisiuvus pora kartu, plaukams visiskai nepakenke, bet nusiemiau del to, kad nelabai naturaliai atrode ( priklauso nuo plauku kokybes) ir siap nelabai patogu buvo,  Tai dabar is savo tersu darysiu prisegamus (kada nori prisisegi, kada nori nusisegi)  lotuliukas.gif


tai kaip suprantu PRISEGAMI geriausiai???!!!!
ane?? g.gif

reziume:

PRISIUVAMI - nepatogu ir nenaturalu...
PRIAUGINAMI - kenksminga plaukams....
PRISEGAMI - kada nori prisisegi, kada nori nusisegi, bet daugiau info......?????

Atsakyti
Man labai butu idomu kur galima nusipirkti tu prisegamu plauku bigsmile.gif
Atsakyti