Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

QUOTE(asareja @ 2006 11 14, 19:38)
500  srugu??????? doh.gif  kiek zinau ant galvos tiek tikrai netillptu ir kaina kosmine turetu but g.gif

As taip pat sutinku su Asareja kad 500sruogu tikra nesamone protest.gif As pati esu prisiauginusi 70 sruogu ir sumokejau 900lt.Tai kiek tada uz 500???Nemanau kad tiek tilptu ant galvos.
Atsakyti
jau ne vien del kainos 500 sruogu nerealu yra, o del to kad tiek paprasciausiai ant galvos netilptu. mano kirpeja sake, lad viena kliente norejo 140 sudet ir sako, kad tai neymanoma, nes tada galva kaip futbolo kamuolys turetu but smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2006 11 14, 17:38)
500  srugu??????? doh.gif  kiek zinau ant galvos tiek tikrai netillptu ir kaina kosmine turetu but g.gif

Na man tas 500 irgi labai jau keistai atrode g.gif Tai gal mergina norejo parasyti 50? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2006 11 05, 12:56)
O gal kas gali pasakyti kaip ten tie prisisega plaukai?  g.gif  blush2.gif



As galiu atsakyti viska viska apie prisegamus plaukus 4u.gif .

Jie prisisega segtukais ..na net nemoku pasakyti kokiais..panasu i tuos metalinius kurie isisega i plaukus lankstomi...na gal suprasite apie ka as cia biggrin.gif .

Siaip tikrai labai patogus daiktas. Buvau pirkusi naturaliu plauku prisegamus tresus. Bet ant mano nuosavu plauku man ju atrode skystoka. Tada nuejau ir nusipirkau dar viena rinkini bet jau dirbtiniu plauku - trigubai pigiau. na tai dabar kai noriu tai ir vaikstau su kupeta ilgu plauku, kol savi uzaugs. Labbai patinka.

O kaip juos prisegti jums butu geriausia paklausti ten kur juos pirksite. As irgi neisivaizdavau tokio dalyko, bet pardaveja man beapziurinejant priejo ir paklause ar nenoreciau paziureti kaip atrodys prisegti smile.gif. Na ka ijau prisege tai ir nusiimti nebenorejau thumbup.gif .

Jeigu kyla kokiu klausimu, nesivarzykite biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2006 11 15, 10:38)
As galiu atsakyti viska viska apie prisegamus plaukus 4u.gif .


Aciu uz atsakyma 4u.gif
Pas mane siaip labai ploni plaukai ir idomu ar laikysis tie prisegti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2006 11 15, 11:38)
As galiu atsakyti viska viska apie prisegamus plaukus 4u.gif .

Jie prisisega segtukais ..na net nemoku pasakyti kokiais..panasu i tuos metalinius kurie isisega i plaukus lankstomi...na gal suprasite apie ka as cia biggrin.gif .

Siaip tikrai labai patogus daiktas. Buvau pirkusi naturaliu plauku prisegamus tresus. Bet ant mano nuosavu plauku man ju atrode skystoka. Tada nuejau ir nusipirkau dar viena rinkini bet jau dirbtiniu plauku - trigubai pigiau. na tai dabar kai noriu tai ir vaikstau su kupeta ilgu plauku, kol savi uzaugs. Labbai patinka.

O kaip juos prisegti jums butu geriausia paklausti ten kur juos pirksite. As irgi neisivaizdavau tokio dalyko, bet pardaveja man beapziurinejant priejo ir paklause ar nenoreciau paziureti kaip atrodys prisegti smile.gif. Na ka ijau prisege tai ir nusiimti nebenorejau  thumbup.gif .

Jeigu kyla kokiu klausimu, nesivarzykite  biggrin.gif .



O kur pirkai tuos prisegamus plaukucius ? Kiek kainavo naturalus prisegami ir dirbtiniai prisegami ?
Gal zinote kur Kaune galima butu isigyti is bazes tikrai nenoreciau pirkti, ne nepatikima g.gif
Atsakyti
jo jo ax.gif butu labai idomu suzinot kainas ir kur pirkai? o tie plaukai nesivelia>? nes kai turejau prisiutus tresus tai l.velesi doh.gif ir turbut labai gerai butu jei idetum nuotraukytes .... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2006 11 15, 19:28)
Aciu uz atsakyma  4u.gif
Pas mane siaip labai ploni plaukai ir idomu ar laikysis tie prisegti  g.gif


Jeigu gali isisegti segtuka, ta iir tie prisegami laikysis. Siaip laikosi tikrai gan stipriai. Manau kad nuo plauku plonumo ar storumo tai nepriklauso. Tik reikia spalva labai atitaikyti. Na bet pasikonsultavus su pardaveja, manau naturaliu plauku tresus galima butu ir nudazyti.


QUOTE(Gute4Gute @ 2006 11 15, 20:04)
O kur pirkai tuos prisegamus plaukucius ? Kiek kainavo naturalus prisegami ir dirbtiniai prisegami ?
Gal zinote kur Kaune galima butu isigyti is bazes tikrai nenoreciau pirkti, ne nepatikima  g.gif


Pirkau Kauno Urmo bazeje. Be reikalo nepasitiki smile.gif. Ten yra imones "peruku pasaulis" skyrius. Juk nesvarbu ar tos firmos produkcija pirksi parduotuveje ar bazeje. Tiesa, dirbtinius plaukus pirkau kitame skyriuje. Naturaliu kaina 250 LT, dirbtiniu 60 LT. Skirtumas yra smile.gif. Tik tiek kad tie dirbtiniai iskart ir matosi kad dirbtiniai. as tai juos segu gale, po to virsutiniai sluoksniai jau naturaliu plauku buna. Maza gudrybe blush2.gif .


QUOTE(asareja @ 2006 11 15, 21:29)
jo jo  ax.gif  butu labai idomu suzinot kainas ir kur pirkai? o tie plaukai nesivelia>? nes kai turejau prisiutus tresus tai l.velesi  doh.gif  ir turbut labai gerai butu jei idetum nuotraukytes ....  blush2.gif


Veltis tai jie veliasi, na kaip ir visi plaukai. Priklausomai nuo to kaip su jais elgiesi. As eidama i lauka, jeigu tarkim didelis vejas,ar striukes kapisonas trukdo, juos surisu arba i kasa supinu (atrodo ispudingai biggrin.gif ). Pardaveja sake kad su jais ir miegoti galima, tik vel gi reikia i kasa supinti. Sukuojant reikia pradeti nuo galu ir tvirta ilaikyti virsuje, kad kuo maziau ispestum...neataugs gi paskui smile.gif....nuotraukyciu gaila gaila, bet neturiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 16 lapkričio 2006 - 13:37
oj aciu uz tikrai naudinga informacija drinks_cheers.gif 4u.gif
bet dar noriu paklausti,kadangi mano plaukai nei tiesus nei garbanoti doh.gif ,tai ar yra pirkt banguotu ar garbanotu? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Naturalius tresus galima garbanoti su fenais suktukais ir t.t. Dabar kai didziausia paklausa tiesiu tai turbut tiesius tik ir daro biggrin.gif . Mano plaukai taip pat nera nei tiesus nei garbanoti, bet as biski su znyplem per juos prasieinu smile.gif .

Dirbtinius, tiesa, pirkau su vos vos pasuktais galais nes tiesiu nebuvo.
Atsakyti
aciu lotuliukas.gif noriu noriu,jau kita men leksiu pirkt wub.gif wub.gif
Atsakyti
ir dar klausimelis blush2.gif kokios spalvos tavo plaukai? rolleyes.gif
Atsakyti