Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

QUOTE(Dzijanka @ 2006 12 04, 11:19)
as tai butent noriu tokiu plauku vestuvems, nes as ir su savais neturiu laiko labai terliotis, o kai dasides dar tai sivis bus  doh.gif
juk vestuvems norisi grazios sukuosenos smile.gif

tai pries pat vestuves imk ir pasidaryk biggrin.gif as taip pat dariau biggrin.gif
Atsakyti
siandien buvau akropoli,ziurejau tuos prisegamus plaukus,nataraliu kaina 300... tai truputi pagailo ax.gif
gal kas zino kur pigiau?? ir atrodo jie ne kaip tikri... g.gif
Atsakyti
Asareja, nu del naturalumo tai klysti.Palukuciai labai grazus, as kai juos liecia stovejau ir galvojau kaip tokiu noreciau, jie graziai zvilga, tokie sunkoki ir lygus.Cia gal pas tave nenaturalus lotuliukas.gif juokauju, neisizeisk.bet tikrai macius nenaturaliu plauku, ner ka lygint.Aisku ziurint kokie tavo plaukai...
300 gal ir daug, bet pabandyti verta manau smile.gif
Atsakyti
As mokejau 300lt. mano 100% naturalus wub.gif labai svelnus, malonus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2006 12 04, 19:59)
siandien buvau akropoli,ziurejau tuos prisegamus plaukus,nataraliu kaina 300... tai truputi pagailo  ax.gif
gal kas zino kur pigiau?? ir atrodo jie ne kaip tikri...  g.gif



Na pvz man kapsulemis priauginti kainuotu apie 1000 LT. Tai tie 300 atrodo lasas juroje smile.gif. O + dar patogumas kad juos kaip jau minejau gali kada nori issiimti. Neistverciau 3 men su prisiutais niekaip blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 05 gruodžio 2006 - 18:31
na o kaip su tais segtukais? g.gif
maciau juos... atrodo tokie maziukai.. blush2.gif jie tikrai laikosi gerai ant plauku? mirksiukas.gif jei kas patrauks ,nenugrius? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2006 11 24, 17:05)
spalva atitaike grynai prie mano plauku, nesitikejau, kad taip gerai atrodys  thumbup.gif plaukai apysviesiai, tamsu blondinas pasakyciau arba labai sviesiai rudas, sruogelem  thumbup.gif ilgi ir nerealiai tiesus  wub.gif mokejau 300lt.

imetu foto  bigsmile.gif
user posted image



Vishy
pakartok foto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 06, 12:45)
Vishy
pakartok foto rolleyes.gif


Idedu foto ax.gif
user posted image
Atsakyti
super
Atsakyti
o kiek kainuoja ilgiausi pvz 70 cm? kaina tapati-300lt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2006 12 06, 13:36)
na o kaip su tais segtukais?  g.gif
maciau juos... atrodo tokie maziukai.. blush2.gif  jie tikrai laikosi gerai ant plauku?  mirksiukas.gif  jei kas patrauks ,nenugrius?  biggrin.gif


Segtukai laiko tvirtai didesnes juostas. O prie tu didesniu komplekte yra 2 mazytes, na tipo is sonu prideti. Tai su tomis reikia atsargiai, nes jos issipesa ypac greitai. Karta net pametusi buvau doh.gif . Gerai kad tamsu lauke buvo ir niekas nesigilino kas ten per daiktas man iskrito biggrin.gif .
Atsakyti
sveikos paneles.. buvau sian garuose ,nusipirkau tuos plaukus blush2.gif bet dar nebuvau uzsidejus ,l.pavargus gryzau doh.gif
nu tikesimes gerai atrodys lotuliukas.gif
Atsakyti