Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

QUOTE(*LexXxI* @ 2007 01 16, 21:05)
dabar as isvis nusiemus. buvau prisisiuvus, dabar noriu prisegamu  smile.gif

tu nika pasikeitei? biggrin.gif galvoju, nu cia dabar...o kokio ilgio tavo pacios plaukai?
Atsakyti
O kaip Jums toks šposas:prieš 10m nusitrumpinau savo kilometrinius vešlius plaukus ir suvyniojus į popieriuką palikau pas mamą spintoje(na gal koks 30cm).Aišku, daugiau neteko tokių beatsiauginti-tai dažiau, tai cheminį dėjau, tai su šukuosenom eksperimentavau..
Dabar noriu vėl ilgų: ar galima iš tų nukirptų pagaminti prisegamas sruogas ar jas prisiūti? Kur?(Kaune)
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 01 16, 21:42)
tu nika pasikeitei? biggrin.gif galvoju, nu cia dabar...o kokio ilgio tavo pacios plaukai?

aha pasikeiciau biggrin.gif mano naturalus be kazkur keliu cm siekia liemenuko uzsesegima
Atsakyti
nu merginos, ilginsiu ir as plaukus, manau uzteks su trumpais vaikscioti! Gal zinot kur Kaune gali priauginti? Ir kokiam laikotarpiui tie priauginti plaukai? As i Lexxi plaukus negaliu atsiziureti, turbut i desktopa reikes isideto 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 20, 17:19)
nu merginos, ilginsiu ir as plaukus, manau uzteks su trumpais vaikscioti! Gal zinot kur Kaune gali priauginti? Ir kokiam laikotarpiui tie priauginti plaukai? As i Lexxi plaukus negaliu atsiziureti, turbut i desktopa reikes isideto  4u.gif  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif
pusmeti maksimum kazkur laikos jie zinok bent man tiek ilsaike biggrin.gif tik paskutini men su trim plaukais vaiksciojau biggrin.gif priaugina manau bet kokiame jau "sustresniame" salone g.gif
Atsakyti
QUOTE(*LexXxI* @ 2007 01 18, 22:22)
aha pasikeiciau  biggrin.gif  mano naturalus be kazkur keliu cm siekia liemenuko uzsesegima

o tau juos kai padare, vaiksciojai pataisyt?man tai reikdavo kas 2 savaites vos ne is naujo perdarinet, nes nusileisdavo zemyn doh.gif tai kisau pinigus 2-3 men, po to spjoviau i ta reikala...
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 01 21, 14:12)
o tau juos kai padare, vaiksciojai pataisyt?man tai reikdavo kas 2 savaites vos ne is naujo perdarinet, nes nusileisdavo zemyn doh.gif tai kisau pinigus 2-3 men, po to spjoviau i ta reikala...

jo man ir tas pats tik kad man namie sese perpindavo tas kasas tai neriekdavo eit i kirpykla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*LexXxI* @ 2007 01 21, 14:16)
jo man ir tas pats tik kad man namie sese perpindavo tas kasas tai neriekdavo eit i kirpykla  smile.gif

bet tai irgi kazkokia nesamone...mes su diedu isvaziavom i povestuvine ( as su tais plaukais buvau) tai kai nuvaziavo zemyn, jau norejau diedo prasyt , kad tik nuimtu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 01 21, 14:18)
bet tai irgi kazkokia nesamone...mes su diedu isvaziavom i povestuvine ( as su tais plaukais buvau) tai kai nuvaziavo zemyn, jau norejau diedo prasyt , kad tik nuimtu doh.gif

tai man panasiai palangoj buvo:D viena puse preadejo atsileidinet ir slinkt zemyn tai su segtukais visaip ten juos bandziau prisegiot kad tik nenukristu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*LexXxI* @ 2007 01 21, 14:32)
tai man panasiai palangoj buvo:D viena puse preadejo atsileidinet ir slinkt zemyn tai su segtukais visaip ten juos bandziau prisegiot kad tik nenukristu  doh.gif

galvojau, gal man blogai padare, pasirodo ne...darytum dar karta?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 01 21, 14:33)
galvojau, gal man blogai padare, pasirodo ne...darytum dar karta?

daryciau tikriausiai g.gif tik geriau butu prisegami..
Atsakyti
Hm, man tai tie prisegami plaukai - nei šis, nei tas. na gal ir gražu, nesiginčiju, bet pvz situacija, kad susipažįsti su vaikinu, kuris būtent susižavėjo tavo tookiais plaukais. nesakykit, kad jei nemylės be tų plaukų, tai iš vis ko ten vertas. gal berniukas nuo vaikystės žavėjosi tik ilgaplaukėm mergaitėm. Na ir jis pasijus žiauriai apgautas, nes, aišku, aš tai nepulčiau iš karto girtis, kad iš tikro pas mane plaukų tik žemiau ausų, čia is akropolio wink.gif Netikri plaukai, netikri nagai matyt, gal dar ir boobsai netikri..
galima juk ir savo plaukučiais ką nors nerealaus padaryt wink.gif
Atsakyti