Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

gal kuri patartų kur Vilniuje galima naturalius nupirkti plaukus ir kad neslinktu ir pan kaip pas Vishy g.gif labai labai noriu aš tų plaukų blush2.gif
o kaip gariuniški juk matosi kad nenaturalūs tokie blizga barbiški grynai g.gif ar ne? niu nežinau kaip čia padarius verysad.gif
Atsakyti
as ir kaune ten pat pirkau ir mokejau 500lt doh.gif
bet kazkodel jie labai nusiuro greit verysad.gif
ir dar uz prisiuvima mokejau 200 doh.gif doh.gif doh.gif
dzijanka,PATARCIAU PIRKT 50 CM ir jau su tom shpilkutem smile.gif
per ilgi irgi nel.patogu..na man bent jau blush2.gif
Atsakyti
Man vakar prisiuvo plaukučius,bet tikrai nėra labai patogu, jaučiasi man vienoje pusėje,gal per stipriai sutempė? Ar kam taip buvo? Galvoju ar reikia laukti ir paskui prie jų pripranti, ar geriau eiti ,kad persiūtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 11 gegužės 2007 - 17:16
na kaip man prisiuvo tai jautes tas tempimas gal 3 dienas...
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2007 05 04, 14:33)
as ir kaune ten pat pirkau ir mokejau 500lt  doh.gif
bet kazkodel jie labai nusiuro greit  verysad.gif
ir dar uz prisiuvima mokejau 200  doh.gif  doh.gif  doh.gif
dzijanka,PATARCIAU PIRKT 50 CM ir jau su tom shpilkutem  smile.gif
per ilgi irgi nel.patogu..na man bent jau  blush2.gif

pakalbejau su kirpeja, patare man taip pat smile.gif
kaip parode kiek nugaroj atrodys mano 50cm, tai 70 galeciau jau kaip saliku vyniotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2007 05 11, 18:52)
na kaip man prisiuvo tai jautes tas tempimas gal 3 dienas...

Tai sakai pakentėt ir man 3 dieneles? g.gif O neišpeš manųjų?
Prisisegdavau tik progom ,ir būdavo rami galva,o dabar užsimaniau prisisiūti ir pradėjau bijot unsure.gif ,kad tik maniesiems nepakenktų doh.gif Kaip manai ar mėnesį išbuvus su prisiūtais plaukučiais,galiu tikėtis ,kad maniesiem nieko nenutiks?
Ačiux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 05 11, 17:14)
Man vakar prisiuvo plaukučius,bet tikrai nėra labai patogu, jaučiasi man vienoje pusėje,gal per stipriai sutempė? Ar kam taip buvo? Galvoju ar reikia laukti ir paskui prie jų pripranti, ar geriau eiti ,kad persiūtų?


O ar nesimato to prisiuvimo?Nes as kai prisisegu,kartais man tie segtukai islenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 05 11, 23:10)
Tai sakai pakentėt ir man 3 dieneles? g.gif O neišpeš manųjų?
Prisisegdavau tik progom ,ir būdavo rami galva,o dabar užsimaniau prisisiūti ir pradėjau bijot unsure.gif ,kad tik maniesiems nepakenktų doh.gif Kaip manai ar mėnesį išbuvus su prisiūtais plaukučiais,galiu tikėtis ,kad maniesiem nieko nenutiks?
Ačiux 4u.gif

na kai jas pina l.itempia,o per pora dienu atsilaisvina tai beveik pnesijaucia smile.gif na tikiuosi tau nepakenks kaip maniesiems doh.gif ir butinai kiekviena diena sukuok,ne siaip tik is virsaus,o paprasyk ,kad kokia drauge issukuotu is apacios tas vietas kur prisiuta,kiekviena ta juosta atskirai,nes prie tos kasytes labai plaukai velias doh.gif
jei dar turi klausimu - rasyk ,padesiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ViShy @ 2007 05 12, 16:10)
O ar nesimato to prisiuvimo?Nes as kai prisisegu,kartais man tie segtukai islenda  doh.gif

duosiu patarima tas juosteles sekis truputi zemiau nei iprastai(viena prie kitos nepalikdama savu plauku tarp ju) ,o kad nesimatytu tu kur prie smilkiniu tai truputi pavelk,papursk laku ir lengvai pasukuok,tada nesimato wink.gif 4u.gif
na tikiuosi supratai ka norejau pasakyt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 05 12, 16:10)
O ar nesimato to prisiuvimo?Nes as kai prisisegu,kartais man tie segtukai islenda  doh.gif

Tikrai tikrai nieko nesimato thumbup.gif Tik ,kad jaučiasi man tas tempimas doh.gif Šian jau buvau nulėkus pas kirpėją,bet ji sako ,kad viskas OK,nei odelė paraudus ,ir nėra labai įtempta.Sako ,kad gali būt ,kad ir nepriprasiu,nes jei odelė jautri,tai erzina ir viskas ax.gif
Tai galvoju ,kad pakentėsiu savaitėlę,ir jei dar tada man nepatiks tų plaukučių svoris,tai eisiu išsipint verysad.gif
Taip pat eisiu dažyt sruogelėm,nes šiek tiek skiriasi nuo manųjų plaukų spalvytė doh.gif
Papildyta:
QUOTE(asareja @ 2007 05 12, 16:50)
na kai jas pina l.itempia,o per pora dienu atsilaisvina tai beveik pnesijaucia  smile.gif  na tikiuosi tau nepakenks kaip maniesiems  doh.gif  ir butinai kiekviena diena sukuok,ne siaip tik is virsaus,o paprasyk ,kad kokia drauge issukuotu is apacios tas vietas kur prisiuta,kiekviena ta juosta atskirai,nes prie tos kasytes labai plaukai velias  doh.gif
jei dar turi klausimu - rasyk ,padesiu  4u.gif
Papildyta:

duosiu patarima tas juosteles sekis truputi zemiau nei iprastai(viena prie kitos nepalikdama savu plauku tarp ju)  ,o kad nesimatytu tu kur prie smilkiniu tai truputi pavelk,papursk laku ir lengvai pasukuok,tada nesimato wink.gif  4u.gif
na tikiuosi supratai ka norejau pasakyt  doh.gif  lotuliukas.gif

O kaip tau pakenkė? g.gif Kirpėja sako ,kad jie tikrai negali pakenkt schmoll.gif Kažin kaip iš tiesų? Kiek laiko išbuvai su prisiūtais plaukučiais? wub.gif
Atsakyti
man ir ta pati kirpeja sake lotuliukas.gif doh.gif
bet man tos kasytes susivele,ju gi issukuot neimanoma,kai tie plaukai prisiuti doh.gif
ir labai susivele,isimdynedama,puse plauku issiroviau,o tose vietose ,kur buvo kasytes net kaltunai buvo verysad.gif doh.gif
ziauru... as tai daugiau niekad neprisisiudynesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2007 05 13, 10:24)
man ir ta pati kirpeja sake  lotuliukas.gif  doh.gif
bet man tos kasytes susivele,ju gi issukuot neimanoma,kai tie plaukai prisiuti  doh.gif
ir labai susivele,isimdynedama,puse plauku issiroviau,o tose vietose ,kur buvo kasytes net kaltunai buvo  verysad.gif  doh.gif
ziauru... as tai daugiau niekad neprisisiudynesiu g.gif

O tai kiek laiko tu ,asarėja, išbuvai ,kad tau šitaip susivėlė? Aš žinau kelias mergaites ,kurios jau prisisiuva ne pirmą kartą. Ir sako ,kad joms visiškai nieko ax.gif Aš kai nuėjau pas klirpėją ,ji apžiūrėjo tas kasytes ,niu sakė viskas labai gerai ,gražiai ,nei per laisvai ,nei per tampriai wub.gif niu ,kažkaip norisi tikėt,juk gyvenam mažam mieste,tai visi vieni kitus pažįstam,argi drįstų taip teigti,jei tikrai matytų ,kad paskui teks puse plaukučių nuraut?? blink.gif
Šeštadienį eisiu sruoguot plaukučių ,tai vėl ji gi nuodugniai apžiūrės, ir jei tik pasakys ,kad geriau išpint,tai taip ir padarysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 13 gegužės 2007 - 09:54
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 05 13, 10:54)
O tai kiek laiko tu ,asarėja, išbuvai ,kad tau šitaip susivėlė? Aš žinau kelias mergaites ,kurios jau prisisiuva ne pirmą kartą. Ir sako ,kad joms visiškai nieko ax.gif Aš kai nuėjau pas klirpėją ,ji apžiūrėjo tas kasytes ,niu sakė viskas labai gerai ,gražiai ,nei per laisvai ,nei per tampriai wub.gif niu ,kažkaip norisi tikėt,juk gyvenam mažam mieste,tai visi vieni kitus pažįstam,argi drįstų taip teigti,jei tikrai matytų ,kad paskui teks puse plaukučių nuraut?? blink.gif
Šeštadienį eisiu sruoguot plaukučių ,tai vėl ji gi nuodugniai apžiūrės, ir jei tik pasakys ,kad geriau išpint,tai taip ir padarysiu bigsmile.gif

na jei tau istikro taip bus kaip sake,tada dziaugiuos uz tave thumbup.gif
gal man vienai cia taip nepasiseke... cray.gif as isbuvau nepilna menesi su tais plaukuciais... swoon.gif
Atsakyti