Įkraunama...
Įkraunama...

Sausainiai - receptai, patarimai

Tiramisu siūlau dar kartą biggrin.gif o jei nenorit,tai galima paprasčiausiai mėgitn pertept su grietine maišyta su želatinu,uogų dėti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beža @ 2011 07 25, 09:58)
Tiramisu siūlau dar kartą  biggrin.gif o jei nenorit,tai galima paprasčiausiai mėgitn pertept su grietine maišyta su želatinu,uogų dėti.. g.gif


o galima be to maskorponės sūrio,nu kaip tie sūriai man nesiderina su saldžiais patiekalais,gal kažkuo kitu galima pakeisti?Ir dar žalių kiaušinių nemėgstu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamytė23: 25 liepos 2011 - 09:37
QUOTE(mamytė23 @ 2011 07 25, 10:26)
o galima be to maskorponės sūrio,nu kaip tie sūriai man nesiderina su saldžiais patiekalais,gal kažkuo kitu galima pakeisti?Ir dar žalių kiaušinių nemėgstu unsure.gif

g.gif tai jie nėra sūrus,kodėl nesiderina? Nors dėl skonio nesiginčijama 4u.gif o ir receptų galima pasieiškot ir be kiaušinių,būna visokių g.gif
Atsakyti
Sveikos,

vakar MaxCoffe valgiau laaaabai skanų šokoladinį sausainį, man jis toks angliškas didelis biscuit'as. Gal kuri pasidalintų receptu?

Kažkas panašaus kaip nuotraukoje
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Beža @ 2011 07 25, 19:26)
g.gif tai jie nėra sūrus,kodėl nesiderina? Nors dėl skonio nesiginčijama  4u.gif o ir receptų galima pasieiškot ir be kiaušinių,būna visokių  g.gif


jau radau išeitį, ačiū už pagalbą 4u.gif

http://www.supermama...;#entry48582015
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2011 07 26, 12:02)
Sveikos,

vakar MaxCoffe valgiau laaaabai skanų šokoladinį sausainį, man jis toks angliškas didelis biscuit'as. Gal kuri pasidalintų receptu?



Pabandysiu padeti 4u.gif kaip tik atsiverciau saldumynu knyga ir radau panasius sausainius
"Chocolate chip cookies" (pati dar nebandziau artimiausiu laiku isbandysiu)

20-25 sausainiams

100 g. minksto sviesto
50 g cukraus
100 g rudojo cukraus
1 kiausinis
0,5 a.s. vaniles ekstrakto
100 g. miltu
75 g skrudintu smulkintu zemes riesutu
1 a.s. kepimo milteliu
150 g. sokolado gabaliuku

Eiga:
Sviesta, abejus cukrus issukyti iki purios mases. Imusti kiausini, vaniles ekstrakta - ismaisyti. Taip pat ipilti miltus, riesutus, kepimo miltelius. Iberti sokolada.
kepimo skarda iskloti kepimo popieriumi. Saukstu kabinti mase ir deti ant kepimo popieriaus. Kepti 180 laipsniu orkaiteje apie 10 -15 min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Keila*: 28 liepos 2011 - 18:49
Ačiū *Keila* 4u.gif
Atsakyti
laba diena kepejeles 4u.gif

sugalvojom siandien su dukryte kepti sausainiukus, turim graziu formeliu, tik va ka ismeginti nezinau. noretusi kazko nesudetingo, trapaus ax.gif ir kad pavyktu padaryti su stai tokiom formelem, gal ka patarsit blush2.gif buciau labai dekinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos, gal pagelbėsit. anksčiau būdavo pirkti sausainių Cukrinukų. tokie kieti blyniukai, vos vos blizgiu paviršiumi. dabar jau kelinti metai neberandu. gal kuri receptą žinot, išsikepčiau pati.
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif
Atsiprasau jei praziopsojau,bet nerandu receptuko sausainiu,man atrodo sviestiniu kur buna su sezamo,moliugo,saulegrazu seklom ant virsaus,gal galit pagelbet,aciu smile.gif
Atsakyti
Issikepiau sokoladiniu sausainiuku. Labai neblogas skonis 4u.gif ax.gif

Sokoladiniai sausainiai su graikiniais riesutais

2 st. miltų
2/3 st. kakavos
1 a.š. sodos
1/2 a.š. druskos
2/3 st. aliejaus
1 st. cukraus
2 v.š. vanilinio cukraus
4 v.š. maltų linų sėmenų
1/2 st. sojos pieno arba vandens
3/4 st. nedideliais gabalėliais susmulkinto šokolado
3/4 st. graikinių riešutų

Sumaišyti miltus, kakavą ir sodą. Suberti smulkintą šokoladą, graikinius riešutus.
Atskirame inde sumaišyti sojos pieną arba vandenį, cukrų, vanilinį cukrų, druską, maltus linus ir aliejų.
Maišant skystį supilti į miltus; kai tešla taps tiršta, pradėti minkyti rankomis.
Formuoti nedidelius (maždaug delno dydžio) sausainius ir dėti į truputį miltais pabarstytą skardą.
Kepti 10 min iš anksto iki 180C temperatūros įkaitintoje orkaitėje.

Tiesa, as vietoj graikiniu naudojau zemes riesutus. Pakepinau juos keptuveje ir sukapojau.
Sausainiukai gavosi minksti ir purus, sutirpo tiesiog visi.

Sausainiukai pasiskolinti is cia: Sausainiukai

user posted image

Atsakyti
Sveikos,
Gal galite kuri nors man pagelbėti ir parašyti kokį neblogą sausainių receptuką, kur būtų iš tešlos sausainukai spaudžiami formelėmis (mėnuliukai, žvaigždutės ir t.t. biggrin.gif )
Ačiūū
Atsakyti