Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

kazkaip iskilo toks klausimelis. ar tikite pranasingais sapnais? ar esate tokiu sapnave? man dar neteko... bet turbut ir nenoreciau, ypac jei tas sapnas zadetu ka nors negero.
Atsakyti
Aš esu sapnavusi, bet tie sapnai susiję su labai liūdnais įvykiais, todėl nerašysiu - kad nesusigraudinčiau sad.gif O mano mama susapnavo mano vestuves: esą aš jaunutė nuotaka su diiiideliu pilvu ax.gif Po penkerių metų jos sapnas materializavosi: aš ištekėjau jaunutė ir pilvas toks nemažas buvo ax.gif "Iš reikalo" vestuvės, tskant cool.gif
Atsakyti
sad.gif deja, esu ta, kurios sapnai pildosi... keletas jau išsipildė, o vieno sapno, kurį atsimenu iki menkiausios dalelytės, nors sapnavau prieš 8metus-pusė išsipildė, kita dar ne... ir duok dieve, kad nebeišsipildytų cry.gif
Atsakyti
Aš iš tų, kurių pranašingi sapnai pildosi, deja jie nėra džiugūs, todėl į detales leistis nenoriu. sad.gif
Atsakyti
Vieną sapnavau visai neseniai. Sapnavau, kad netyčia įmerkiau ranką su laikrodžiu į vandenį ir laikrodis sustojo. Na, tai buvo tik mažutė sapno detalė, pats sapnas ne apie tai. Nubundu, pasižiūriu į laikrodį – be penkiolikos septynios. Ir čia pat radijas praneša, kad septynios lygiai. Vadinasi, mano laikrodis sustojo (o anksčiau to niekad nedarydavo) penkiolika minučių prieš man nubundant.
Va koks pranašingas sapnas. Bet turiu pasakyt, kad niekas nei iš artimųjų, nei iš pažįstamų nei tą dieną, nei vėlesnėmis nenumirė. Todėl, manau, sapno ištarmė buvo tokia: anksčiau rytais kelkis, tingine, ir nevėluok į darbą mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano podružkė susapnavo, kokią nuostatą reikėtų įtraukti į sutartį (bo ta sutartis labai ją niervijo), pasičiupo lapą, užsirašė, kad nepamirštų, kol iki darbo nulėks... Ir belėkdama susiprotėjo, kad ne tik nuostatą, bet ir pačią sutartį susapnavo doh.gif
Tai taip išeina, kad tas sapnas išpranašavo stogo nuvažiavimą g.gif
Atsakyti
sapnavau,kad einu per tiltą ir stumiu savo vėžimuką, kuriame mano mažylis. Tiltas įlūžta ir mano mažulis pradeda skęsti. O aš, kad traukiu jį iš vandens, kad traukiu. Ištraukiau ir prisiglaudžiau
Prabudau mano rankose mažylio pėdutės, jis jau baigia išropoti iš lovos blink.gif . Aš jį isitraukiau ir prisiglaudžiau. Jausmas nerealus. thumbup.gif
Atsakyti
Sia nakti susapnavau viena zmogu kurio jau gal puse metu nera siam pasaulyje sad.gif
Bet as jo nei maciau sapnae, nei tas zmogus mane kviete...Pamenu kad laukeme jo atvaziuojant...

Prabuduid pagalvojau kad sapne laukeme zmogaus kurio nera tarp musu...Hmm ka tai galetu reiksti.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kameja_x @ 2005 11 09, 23:55)
kazkaip iskilo toks klausimelis. ar tikite pranasingais sapnais? ar esate tokiu sapnave? man dar neteko... bet turbut ir nenoreciau, ypac jei tas sapnas zadetu ka nors negero.


Syki susapnavau, kad laukiuosi.Ir is tiesu, po kokios savaites suzinojau, kad esu nescia, tik ivyko persileidimas... cry.gif
Atsakyti
Susapnavau savo vaikystės draugę, kad ji pas mane į svečius atėjo su savo dukrele (toji draugė dar neturėjo vaikų). Perskambinau ryte kitai draugei, paklausiau ar mano sapnuotoji nesilaukia. Antroji skambina susapnuotajai, ta atsako, kad nesilaukia. Po mėnesio draugė "iš sapnų" skambija ir sako - laukiuosi. Ir kai susapnavai - jau laukiausi, tik dar pati nežinojau. ax.gif
P.S. pagimdė dukrytę smile.gif
Atsakyti
Aš ir karta susapnavau pranašingą sapną.Neperseniausiai gavau darbo pasiūlymą ir susigundžiau. Tame naujame darbuke man viską aprodė ir gražiom spalvom nuppiešė viską viena moteriškė.Bet tokia maloni buvo kai pirma kartą mačiau.Prieš pirmą darbo dieną susapnavau, kad ta darbuotoja tikra žiežula, tai net ryte nusistebėjau, bet jau 2 darbo dieną supratau, kad mano sapnas išsipildė.. blink.gif cry.gif
Atsakyti
Mano irgi sapnai pildosi. Svarbiausia, kad pildosi ne tik tai, ka sapnuoju apie save, bet ir tai, ka sapnuoju apie kitus. Kartais zinau tokias smulkmenas, kuriu zmogus ne uz ka nebutu pats papasakojes... ax.gif as ir tyliu, nessiduodu, kiek zinau biggrin.gif
O siaip del sapnu zinau viena dalyka (is dalies is patirties, is dalies is studiju, nes siek tiek mokiausi to) - svarbiausia ne tiek, ka sapnuoji, bet tai, kokia yra nuotaika sapne, atmosfera, dominuojantis jausmas. Tas jausmas padeda teisingai interpretuoti ir sapno turini...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozhena: 11 lapkričio 2005 - 23:35