Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(Aukselis35 @ 2009 07 03, 23:52)
Mano buves vyras mires jau 4met.Mirtis nebuvo netiketa jos jau laukeme nes labai sunkei sirgo ir labai kankinosi.Taigi po mirties zinoma buvo labai sunku,bet laikui begant skausmas atlegsta ir gyvenimas tesesi smile.gif
Na sugrysiu prie sapno.Sapne jis visada gryzta pas mane ir prabudusi nie kaip nesuprantu kaip jis gali gryzti jai yra mires.Ir taip du metai tas pats sapnas.Na su juo mirtimi jau senai susitaikiau kuriu nauja seima ir i praeiti stengiuosi negryzti svarbu eiti i prieki.Gal kas galetu paaiskinti ka galetu reiksti sis sapnas? g.gif


Manau tavo vyras per sapnus būna su tavimi,tiesiog gal tu jam buvai labai svarbi,žinau,kad jei tave žmogus lb mylėjo realiai,tai miręs dažnai aplanko sapnuose. smile.gif aišku čia kas tiki,aš tikiu.O sapne gerai su tavimi elgiasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriele741 @ 2009 07 04, 14:21)
Manau tavo vyras per sapnus būna su tavimi,tiesiog gal tu jam buvai labai svarbi,žinau,kad jei tave žmogus lb mylėjo realiai,tai miręs dažnai aplanko sapnuose. smile.gif aišku čia kas tiki,aš tikiu.O sapne gerai su tavimi elgiasi?  smile.gif

Na elgesi jis gerai zinoma ir zinau kad jis su manimi.Tik va visa beda kad sapnuose jis nori kad gryzciau pas ji ir gyventumeme kartu.Tai yra labai keista g.gif
Na uz menesio as isteku o,sapnas vis kartojasi.Niekaip negaliu suprasti ka jis galetu reigsti g.gif Jug jis mires o,sapne jis sugrysta lig ir pasveiko ir nori kad vis kas liktu taip kaip buvo anksciau g.gif
Na po mirties jis visada budavo sapne su manimi keista bet mes bendraudavome pirmus metus tik ir galvodavau kaip greiciau pasinerti i miega nes galesime testi pasnekesius.
Veliau praejus dvems metams skausmas atlego as pasineriau i buities ir gyvenimo rupescius.Veliau susipazinau su vaikinu su kuriuo ketiname tuoktis.Tai bendravimai zinoma nutruko.Taigi jis nori kad gryzciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukselis35: 04 liepos 2009 - 14:52

Aukseli35, manau,jau ir pati supratai reiksme,savo sapno, ar ne? rolleyes.gif Tavo mires vyras,nori,kad ir toliau bendrautumete sapnuose, ir nenori, kad tu teketum... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 07 04, 18:31)
Aukseli35, manau,jau ir pati supratai reiksme,savo sapno, ar ne? rolleyes.gif Tavo mires vyras,nori,kad ir toliau bendrautumete sapnuose, ir nenori, kad tu teketum... 4u.gif

Gal ir taip verysad.gif Bet sutik kad keista kai mires zmogus nepaleidzia g.gif Na as nelabai tkiu mistiniais reiskineis,bet kas susieja su juo mirtimi labai jau daug mistikos unsure.gif Gyvenu ne lt ir neturiu galimybes i ka nors kreiptis pagalbos,na bet jau greitai grysiu namo tai pabandysiu surasti zmogu kuris man padetu siuo klausimu.Nes nei misios nei uzdektos zvakeles nepadeda.
Visokios mintys lenda i galva g.gif Malonu kai gali jomis pasidalinti bent internete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukselis35 @ 2009 07 05, 14:53)
Gal ir taip  verysad.gif Bet sutik kad keista kai mires zmogus nepaleidzia g.gif Na as nelabai tkiu mistiniais reiskineis,bet kas susieja su juo mirtimi labai jau daug mistikos unsure.gif Gyvenu ne lt ir neturiu galimybes i ka nors kreiptis pagalbos,na bet jau greitai grysiu namo tai pabandysiu surasti zmogu kuris man padetu siuo klausimu.Nes nei misios nei uzdektos zvakeles nepadeda.
Visokios mintys lenda i galva g.gif Malonu kai gali jomis pasidalinti bent internete smile.gif

suprantu tave,jis tikrai nori su tavimi bendrauti,todėl gal tu paimk jo nuotrauką ar šiaip garsiai mintimis pakalbėk,gražiai paprašyk,kad jis tave paleistų,jog kitam vyrui atiduotų,bet bendrauti galite sapnuose,pasakyk,kad jis tau svarbus ir pan.
turėtų padėti.
Atsakyti
QUOTE
Aukselis35,2009 07 05, 14:53]
Visokios mintys lenda i galva g.gif Malonu kai gali jomis pasidalinti bent internete smile.gif

4u.gif Sekmes,tau.Tikrai zinau,ir linkiu,tau,kad viskas susitvarkytu taip,kaip tau norisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tora 5: 06 liepos 2009 - 20:24
Užvakar sapnavau psichiatrinę ligoninę, ramentus.. o vakar vyras raiščius psitempė, teko ramentus atvežt, ir važiavom į motokrosą dar, va ten tai betrotnamis, viskas tik kad zvimbia, vyras isterijas leidžia. biggrin.gif baisu. rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Senokai sapnavau jau šį sapną (preiš kokius 1,5 metų), bet vis dar prisimenu. Įtariau,kad vyras turi meilužę. Ir vieną naktį aš ją susapnuoju: Ilgi šviesųs plaukai, apvalutė, ilgi lakuoti nagai. Ir matai kaip ji eina (mačiau tik iš nugaros). Sapnavau ir vardą,bet pabudus jis išgaravo... Neilgai laukiau kol šis sapnas pasitvirtino...
Atsakyti
Jau kelintą naktį iš eilės sapnuoju, jog kosėju kraujais... unsure.gif Tikiuosi, tai nieko nereiškia. ax.gif O dar prieš dešimt minučių paukštis atkakliai draskė langą nagais ir snapu. Vos pavyko nuvyti doh.gif
Bandysiu užsiimti saviįtaiga, kad dar neužsiciklinčiau ant ko nors blogo. Paskui dar prisikalbėsiu unsure.gif
Atsakyti
Gal kas galit paaiškint , ką galėtų reikšti mano sapnuojamas žmogus? g.gif g.gif , Visada, jei susapnuoju savo buvusį klasioką nutinka kokia nors nelaimė arba mirtis. Savo klasioko nemačiau jau daugiau kaip 10 metų, net jau baigiu ir pamiršti kaip jis atrodo, bet sapnuose jį matau labai aiškiai. Jei susapnuoju jį trumpai: pasikalbam, pamatau - tada nutinka kokia nors bėda: sveikata sušlubuoja, mašina sugenda ar nedidelė avarija. Bet baigiasi tos bėdos laimingai.
Bet jei sapnuoju savo klasioką ilgai - per visą sapną, arba jei sapne jis mane muša, ar susibaram - visada būna nepataisoma nelaimė arba mirtis. Taip klasioko sapnavimas iš anksto įspėjo apie močiutės mirtį, tėčio patekimą į reanimaciją, nors atrodė, kad sveikata jau taisosi, ir mano persileidimą.
Kai vyrui apie savo sapnuojamą klasioką pasakiau, sakė, kad čia tik mano įtaiga ir aš save taip užsiprogramuoju. Bet paskui pats įsitikino, kad čia jokių mano išsigalvojimų ir įtaigų nėra ir dabar visad pasisaugo, jei pasakau, kad sapnavau klasioką.
Suku galvą, ką galėtų reikšti tas klasioko sapnavimas ir kaip tai susiję su manimi. Nežinau, ar galėtų turėti įtakos, kad tarp mūsų 1 gimimo dienos skirtumas, ir tai, kad jis man patiko nuo darželio laikų iki pat mokyklos baigimo, blush2.gif nors niekada jam apie tai neužsiminiau. ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gal kas galetu man paaiskinti sapnus?Sapnuoju kiniecius ar panasios tautos zmones,kad toje salyje plaukiu laivu,turiu nama,einu apsipirkti i turgu,matau juos vaziuojancius dviraciais ir t.t.Apie Kinija tikrai negalvoju ir nieko bendro su ta salim neturiu.Sapnai ryskus,pasikartojantys.Ka tai galetu reiksti?
Is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2009 07 17, 10:16)
Gal kas galit paaiškint , ką galėtų reikšti mano sapnuojamas žmogus?  g.gif  g.gif , Visada, jei susapnuoju savo buvusį klasioką nutinka kokia nors nelaimė arba mirtis. Savo klasioko nemačiau  jau daugiau kaip 10 metų, net jau baigiu ir pamiršti kaip jis atrodo, bet sapnuose jį matau labai aiškiai. Jei susapnuoju jį trumpai: pasikalbam, pamatau - tada nutinka kokia nors bėda: sveikata sušlubuoja, mašina sugenda ar nedidelė avarija. Bet baigiasi tos bėdos laimingai.
Bet jei sapnuoju savo klasioką ilgai - per visą sapną, arba jei sapne jis mane muša, ar susibaram - visada būna nepataisoma nelaimė arba mirtis. Taip klasioko sapnavimas iš anksto įspėjo apie močiutės mirtį, tėčio patekimą į reanimaciją, nors atrodė, kad sveikata jau taisosi, ir mano persileidimą.
Kai vyrui apie savo sapnuojamą klasioką pasakiau, sakė, kad čia tik mano įtaiga ir aš save taip užsiprogramuoju. Bet paskui pats įsitikino, kad čia jokių mano išsigalvojimų ir įtaigų nėra ir dabar visad pasisaugo, jei pasakau, kad sapnavau klasioką.
Suku galvą, ką galėtų reikšti tas klasioko sapnavimas ir kaip tai susiję su manimi. Nežinau, ar galėtų turėti įtakos, kad tarp mūsų 1 gimimo dienos skirtumas, ir tai, kad jis man patiko nuo darželio laikų iki pat mokyklos baigimo,  blush2.gif nors niekada jam apie tai neužsiminiau.  ax.gif

mano tetai panasiai buvo,vis sapnuodavo savo pirma meile,o po sapnu tu jai nuolat nesisekdavo,nu mirciu tai nebudavo,bet siaip visokios nelaimes lydedavo.tai kai dar po keliu metu sutiko ta savo pirmaja meile,ir ta atgijusi meile juos galutinai suvede,baigesi jos visos nelaimes
Atsakyti