Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

Na,kad butu tiesiogiai kazkas issipilde kas sapnuotai tai, kad ne...
Atsakyti
daug metu sapnuodavau viena zmogu.(negaliu suprasti kodel?) ,bet niekada sapnuose negaledavau su juo pasikalbeti ,praejo gal 18 metu , kai su juo istiesu pavyko pasikalbeti telefonu ( jis labai toli) , pasirodo visus tuos metus ir jis apie mane galvodavo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inmanta: 29 sausio 2010 - 11:39
Aš sapnuoju retai ryškius sapnus ,tačiau(dažniausiai po kokio sukrėtimo)tie sapnai pildosi.Bet ne apstrakčiai,o tiesiog būna taip ,kaip sapnavau.Susapnavau ,kad vyras padarė avarija-gal po pusmečio tai ir įvyko.Dar dabar apima keistas jausmas-matau mašina nusviesta nuo kelio-dar nepribėgus,o jau žinau ką rasiu.Dar keliata labai asmeniskų dalykų susapnavau-taip ir buvo.Tikrai neperdedu.Dar sapnavau karste artima žmogų apsirengusi su marškiniais kuriuos ruošiausi jam padovanoti.Išmečiau po sapno.Niekada anksčiau taip nekreipdavau dėmesio į sapnus,aplankydavo toks jausmas kaip Deja Vu ,bet po tos avarijos...susimąsčiau. g.gif
Atsakyti
niekad neatkreipdavau demesio, ar pildosi, ar ne. greitai sapnus pamirsdavau. neseniai sapnavau nemalonumus univesitete, nerima.. vos spejau papasakot sapna artimam zmogui, gavau zinia is universiteto-pamesta studiju knygele doh.gif
Atsakyti
mastau.gif na zinokit man kad pildosi as net pati stebiuosi, o vyras isvis bijot pradejo sako nu tu ir prisapnuoji kartais net pasaulinius yvikius susapnuoju doh.gif jura issiliejusia i krantus susapnuoju ziurek pranesa apie ivykusi cunami, kad begu is drebancio ar tai griuvancio pastato- zemes drebejimas ivyko kazkur, slepiuosi nuo didelio vejo kokiam rusi tai audra kur nors praejo nu zinokit doh.gif o kasdieniu daug buna bet velgi nuo fazes priklauso sapnuoju kad dantis iskrenta tai ta diena vaikui dantukas iskrenta arba kad kleba tai ziurek mano vaikas ant rydienos sako : mama man dantis klebeti pradejo. Dar galiu daug sapnu aiskinimu prirasyti kurie man pildosi pvz; sapnuoju duona kad raikau ta diena nutiks taip kad pristigsiu pinigu kuriu reiks skolintis arba toliau badaut blush2.gif sapnuoju kad lova kloju jei sau tai pati susirgsiu jei kam kitam tai tas susirgs o dar jei paklode kloju tai ir i ligonine teks gulti bet jeigu jau lovatiese ar pleda uzkloju reiskia ligos pabaiga , jei cigona sapne matau mane kazkas apgaus (finansine prasme, paprastai grazos per mazai atiduoda arba savo preke pamirstu passmti) peles matau sapne -apvogs, po padevetus rubus knisuosi ir perku tai islosiu loterijoj va taip ir t..t.
Butu idomu ir kitu sapnu reiksmes suzinoti manau kiekvienas turim savus aiskinimus
Atsakyti
Ir as suspnavau lemtinga sapna.Niekada negalvojau ,kad taip gali buti! Buvau nescia 38sav.,viskas gerai -as sveika,vaikas sveikas.Na ir ka gi penktadieni atsibudau po tokio sapno,kad: aplinkui visos gimdo ir man reikia gimdyti .
Uz penkiu dienu teko pagimdyti negyva sunu......
O viskas taip buvo gerai!Baisu!!! Niekada negalvojau ,kad taip gali atsitikti!!
Mistika-sitas sapnas!!!!!!!!!!!! angel_sadangel.gif
Jei buciau dar ta penktadieni nulekusi iki gydytojo ,buciau auginusi 7men.sveika sunu.... cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dado: 02 balandžio 2010 - 22:23
QUOTE(vududu @ 2010 01 20, 08:41)
antra nakti is eiles sapnuoju save nescia, su tokiu dideliu dideliu pilvu, einu, vos apsisuku, lyg pamirstu, lakstau, sokiojuos, vel prisimenu, kaip gi as cia taip lakstau su tokiu pilvu, tai vel sukniai puskuot pradedu... smile.gif siaip labai daznai sapnuoju kazka panasaus, skaiciau sapnininkuose, kad nieko gero netekejusiai nescia save sapnuoti, bet kazko blogo niekad po to nenutikdavo... g.gif

Na dabar pažiūrėjus į tavo liniuotę sapnas sakyčiau labai pranašiškas buvo thumbup.gif ir gan tiesioginis tongue.gif


Keletas sapnų tikrai mano gyvenime labai pranašiški buvo - kuomet laukiausi ir dar nežinojau (nes ginė mane jau nėščią apžiūrinėjo ir patikino, kad bus problemų susilaukti vaikų), pradėjau sapnuoti mažus vaikus ir kad man juos vis įduoda kas, sapnai tęsėsi kurį laiką, kol nepasidariau nėštumo testo tongue.gif Kaip sakant pasąmonė pasakė, to ko daktarai nematė (nėštumo metu visiškai nepykino, o kad nėra mmm buvo "rimtų" paaiškinimų iš daktarų, be to pas mane dažnai jos dingdavo).

Po to jau besilaukdama sapnavau, kad dukra į mane didelėm akim žiūri, tokiom ir gimė.

Juokingiausia kai susapnavau, kad vyrą policija už greičio viršijimą nubaudė. atsikėlus ryte dar perspėjau sakau nelakstyk, tai spėkit skambina po pusvalandžio, sako - "Nubaudė" lotuliukas.gif ragana išvadino tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man 10 metu ( apie 1987), sokam visi kaimynu vaikai per kazkokia svente rateliu, gatve atvaziuoja masina, ta syk man atrode nezinoma, veliau supratau, kad tai buvo 9 laidos ziguliai, islipa 2 treninguoti vyrai, ir isplesia is musu rato mazaja kaimyne... issiveza, kelis kartus vazineja pagrindine gatve pirmyn atgal, matau kaip ji paguldyta ant galines palanges, ir jai ledziami vaistai i ranka (apie narkotikus dar as nezinojau...)... as klykti noriu, bet nera balso. Atsibundu visa slapia, issigandus, atrodo net namo siena ant manes slenka GAl buciau ir pamirsus ta sapna, bet as ju sapnavau 3 metus is eiles, kazkur vasaros metu apie ta sapna papasakojau darbu mokytojai per kazkokia mezgimo pamoka, ji ir pazinojo ta mergaite, bet nieko blogo nepasake. Ketivrtais metais bego jau liepos galas, sapno dar nebuvo, as jau pasigyriau, kad isaugau matyt... bet liepos 31 nuskendo mano kaimyne, dar su 2 savo giminaiciais dvynukais - mergaite ir berniuku...baisi tragedija ... daugiau to sapno niekada nesapnavau, bet ligi siol sapnu reiksmes, jeigu sapna gerai prisimenu, stengiuos pasiaiskint

Atsakyti

Jau nėštumui einant į pabaigą susapnavau, kad man gimė dukrytė su didele dėme ant veido. O kaip tik saulėje buvau skaudžiai raudonai nudegus, na galvoju dabar tai bus, labai išsigandau.. Gime mergytė su ruda nemaža dėmele ant dešinės kojytės... Tai pasakui tik pagalvojau, gerai , kad ne ant veido, būtų per didelė, o dabar ant kojytės, net savotiškai gražu 4u.gif





-----








-----








-----








-----
<a href=http://www.savetubevideo.com>download you tube</a>
Atsakyti
Kokius 6 kartus sapnavau gimines, pažįstamus, kad jie miršta. Ir netrukus jie mirdavo išties. Pačiai baisu dėl to, bet kita vertus, gal tai žinia, kad spėčiau pasiruošti...
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2010 04 03, 00:20)
Ir as suspnavau lemtinga sapna.Niekada negalvojau ,kad taip gali buti! Buvau nescia 38sav.,viskas gerai -as sveika,vaikas sveikas.Na ir ka gi penktadieni atsibudau po tokio sapno,kad: aplinkui visos gimdo ir man reikia gimdyti .
Uz penkiu dienu teko pagimdyti negyva sunu......
O viskas taip buvo gerai!Baisu!!! Niekada negalvojau ,kad taip gali atsitikti!!
Mistika-sitas sapnas!!!!!!!!!!!! angel_sadangel.gif
Jei buciau dar ta penktadieni nulekusi iki gydytojo ,buciau auginusi 7men.sveika sunu.... cray.gif  cray.gif  cray.gif


Uzuojauta verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
Esu sapnavusi pries kelione daug blusu visokiu kandziojo mano kojas, aplinkui tarakonai lakste, nuo sienu krito tiesiai ant maens(as ju nekenciu).Buvo taip slykstu.
Gavosi, kad Kelioneje labai nesiseke, sunkiais sirgau ir as,ir vaikai, emociskai buvo labai negera, graudu.
Atsakyti
Pries keleta metu sapnavau kazkoko grazu sapna: spalvotas, linksmas, pauksteliai ciulba. Staiga viskas dingsta, atsiranda tamsa ir vyriskas grazus balsas sako: tevas mirsta.

Is karto pabudau, nusipurciau net...

Ryte skambina mama: tevui nustate vezi... po triju savaiciu mire...
Atsakyti