Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

Mokslas nesuteikia jokio pagrindo manyti, kad egzistuoja pranašingi sapnai. šioj vietoj aš tikiu atsitiktinumu, sutapimu.
Atsakyti
QUOTE(C10H12N2O @ 2015 05 02, 16:55)
Mokslas nesuteikia jokio pagrindo manyti, kad egzistuoja pranašingi sapnai. šioj vietoj aš tikiu atsitiktinumu, sutapimu.

O ar mokslas tobulas, ar visas sritis jau ištyrinėjęs? Pvz. mokslas tik ką tik paskelbė dalį išvadų dėl gyvūnų (pabrėžiu - tik dalį), kurias aš jau žinojau vaikystėje, nes mano augintas gyvūnas tai darė cool.gif
Atsakyti
Sveiki Labai prašau man padėkit blush2.gif
Mano draugė(nu nelabai tiesiog mokomės vienoj klasėj)sapnavo labai keistą sapną doh.gif
Taigi mes buvome vienoje patalpoje aš, ta draugė ir dar viena mano geriausia draugė ir aš turėjau kažkokį žaidimą jis buvo telefono dydžio.Aš paėmiau tą žaidimą atsidariau savo širdį(ta skylė dydžio kaip mažas langelis)ir įsidėjau tą žaidimą į savo širdį.Draugei šis sapnas pasikartojo antrą kartą.Beje iš karto po šio sapno ėmėm blogiau sutarti.
Nors visada tarp mūsų būdavo konkurencija ką tai galėtų reikšti?
Ačiū man tai labai svarbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškytėlė @ 2016 01 22, 17:22)
Sveiki Labai prašau man padėkit blush2.gif
Mano draugė(nu nelabai tiesiog mokomės vienoj klasėj)sapnavo labai keistą sapną doh.gif
Taigi mes buvome vienoje patalpoje aš, ta draugė ir dar viena mano geriausia draugė ir aš turėjau kažkokį žaidimą jis buvo telefono dydžio.Aš paėmiau tą žaidimą atsidariau savo širdį(ta skylė dydžio kaip mažas langelis)ir įsidėjau tą žaidimą į savo širdį.Draugei šis sapnas pasikartojo antrą kartą.Beje iš karto po šio sapno ėmėm blogiau sutarti.
Nors visada tarp  mūsų būdavo konkurencija ką tai galėtų reikšti?
Ačiū man tai labai svarbu biggrin.gif

Žaidžiate jūs su ta "drauge", nesate nuoširdi, konkuruojate ir pan. Ji tai tiesiog jaučia, yra imli aplinkai, tik kaip suprantu, ji nemoka iššifruoti savo sapnų, o tai jau jos bėda, nes pasakoja tai jums, klausia pas jus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 23, 13:29)
Žaidžiate jūs su ta "drauge", nesate nuoširdi, konkuruojate ir pan. Ji tai tiesiog jaučia, yra imli aplinkai, tik kaip suprantu, ji nemoka iššifruoti savo sapnų, o tai jau jos bėda, nes pasakoja tai jums, klausia pas jus doh.gif  biggrin.gif


Taip tikra tiesa aš jos niekada nemėgau,konkurencija tarp mūsų neturi galo schmoll.gif
Mes kovojam dėl tos draugės mano geriausios draugės.Mano draugė nemato jos padarytų klaidų unsure.gif Nežinau ką daryti man ji nepatinka.Jau septinti metai taip rolleyes.gif Ką man daryti?
Atsakyti
QUOTE(Braškytėlė @ 2016 01 23, 13:28)
Taip tikra tiesa aš jos niekada nemėgau,konkurencija tarp mūsų neturi galo schmoll.gif
Mes kovojam dėl tos draugės mano geriausios draugės.Mano draugė nemato jos padarytų klaidų unsure.gif  Nežinau ką daryti man ji nepatinka.Jau septinti metai taip rolleyes.gif Ką man daryti?

Nežinau. Elgtis taip, kaip sako širdis. Aš tai atsiriboju nuo tų, kurie man nepatinka ir gyvenasi tada ramiai, linksmai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 23, 21:03)
Nežinau. Elgtis taip, kaip sako širdis. Aš tai atsiriboju nuo tų, kurie man nepatinka ir gyvenasi tada ramiai, linksmai smile.gif


Nežinau norėtūs taip,bet dėja negaliu...dėl geriausios draugės 4u.gif Ji jai labai patinka aj man tai tas pats aš jos nemėgstu ji manęs irgi, bet gyvenam gražiai pasišnekam ir vėl ....
Vis tiek po kelių metų mokyklą pakeisiu ir ate Drauguže lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškytėlė @ 2016 01 22, 17:22)
Sveiki Labai prašau man padėkit blush2.gif
Mano draugė(nu nelabai tiesiog mokomės vienoj klasėj)sapnavo labai keistą sapną doh.gif
Taigi mes buvome vienoje patalpoje aš, ta draugė ir dar viena mano geriausia draugė ir aš turėjau kažkokį žaidimą jis buvo telefono dydžio.Aš paėmiau tą žaidimą atsidariau savo širdį(ta skylė dydžio kaip mažas langelis)ir įsidėjau tą žaidimą į savo širdį.Draugei šis sapnas pasikartojo antrą kartą.Beje iš karto po šio sapno ėmėm blogiau sutarti.
Nors visada tarp  mūsų būdavo konkurencija ką tai galėtų reikšti?
Ačiū man tai labai svarbu biggrin.gif


Manau, kad jusu sapnas labiausiai ir atspindi visa jusu dabartine situacija, o ne pranasyste 4u.gif

Draugyste ir konkurencija du nelabai suderinami dalykai. Jei ziuresite i drauges kaip i konkurentes, jas prarasite.
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 01 23, 23:21)
Manau, kad jusu sapnas labiausiai ir atspindi visa jusu dabartine situacija, o ne pranasyste  4u.gif

Draugyste ir  konkurencija du nelabai suderinami dalykai. Jei ziuresite i drauges kaip i konkurentes, jas prarasite.


Tai ,kad ji man net ne draugė,bet pritariu Jum 4u.gif
Atsakyti
Šiandien sapnavau sapną.Kad radau savo kieme sužeistą su žaizda besilaukiančia vaikelio moterį ir dar kelis žmones.Supratau,kad pasidarbavo kažkoks nusikaltėlis.Tada nubėgau su žmonėmis į namą moteriai padėjau aptvarsčiau ją.Ir visus paslėpiau(Spintoj ir t.t.)Atsimenu labai skubėjau,nes mačiau,kad nusikaltėlis jau ateina ir pati pasislėpiau tada tas nusikaltėlis(Vyras)Įėjo aš buvau su ginklu ir šoviau į jį ir dar kartą iškviečiau policiją ir greitąją tai moteriai.Jaučiausi kaip didvyrė.Ką tai reiškia?
Atsakyti
QUOTE(Braškytėlė @ 2016 01 25, 19:55)
Šiandien sapnavau sapną.Kad radau savo kieme sužeistą su žaizda besilaukiančia vaikelio moterį ir dar kelis žmones.Supratau,kad pasidarbavo kažkoks nusikaltėlis.Tada nubėgau su žmonėmis į namą moteriai padėjau aptvarsčiau ją.Ir visus paslėpiau(Spintoj ir t.t.)Atsimenu labai skubėjau,nes mačiau,kad nusikaltėlis jau ateina ir pati pasislėpiau tada tas nusikaltėlis(Vyras)Įėjo aš buvau su ginklu ir šoviau į jį ir dar kartą iškviečiau policiją ir greitąją tai moteriai.Jaučiausi kaip didvyrė.Ką tai reiškia?

Manau, kad labai jautri siuo metu esi 4u.gif Gali sugerti kazkur tikrai ivykusi ivyki arba paprasciausiai kazkieno ziurima filma. Tai imanoma telepatiskai 4u.gif
O jei nori simbolikos, paieskok sapnininkuose, jei Monteverte neatrasys ax.gif
Atsakyti
pries gal pora savaiciu sapnuoju, kad gavau darbo pasiulyma, nuvaziavau i ta imone, kazkoks gan didelis cechas, salia ofisas ju, keli dedes, dave man uzduoti padaryti, lyg ir susitvarkiau (gerai padariau), bet jie pareiske, kad kitaip is manes tikejosi, mane kad esu meniskos sielos zmogus, o padariau uzduoti labai racionaliai, saltai. nors mano specialybe butent tokia ir as pretendavau butent i tokia vieta, kur siu savybiu reikia, ir net cv su gan aiskia informacija pries tai jiems siunciau...
praejo kiek laiko, sulaukiau skambucio butent toki darba siulancios imones, ieskojau internete info apie juos, radau ju biura, labai panasus i matyta sapne... bet atsiliepimai labai nekokie apie juos , tad greiciausiai ne nebandysiu ten darbintis. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VėjoVaikas: 26 sausio 2016 - 08:05