Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpejos Jonavoje

Sveikos mielosios 4u.gif Norėčiau sužinoti jūsų nuomones apie kirpėjas Jonavoje. Kuri jum padarė įspudį,apkirpo ar sušukavo taip,kad jum patiko ir atitiko jūsu norus smile.gif Kadangi užvedziau šia temą, tai pirma ir papasakosiu bigsmile.gif Mano manymu pirma kirpėja kuri apkirpo taip ,kad man patiko ir tiko tai buvo kirpėja Ingrida jos kirpykla Klaipedos gatvėje, netoli policijos. Bet jau kainos... doh.gif todėl dairausi naujos kirpėjos. Lauksiu jūsų atsiliepimų... drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAISTES mama: 29 gruodžio 2009 - 17:23
mano mama kerpasi pas Nadią, už Vilniaus banko, jai patinka, tik sakė pabrango paskutiniu metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasulensija @ 2009 12 30, 11:07)
mano mama kerpasi pas Nadią, už Vilniaus banko, jai patinka, tik sakė pabrango paskutiniu metu g.gif


Pabrango tai visur... doh.gif
Atsakyti
Aš kerpuosi pas kirpėja Dainorą salone Aqua berods blush2.gif Na kainos didelės bet man nedažnai reikia 4u.gif Seniau vaikščiojaupas Eriką Chemikų gatvei, porą kart buvau už Vilniaus banko pas Ireną (ten pigiausiai ) ax.gif
Atsakyti
Na merginos kas dar ka zinot apie kirpejas Jonavoje?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 12 31, 16:13)
Aš kerpuosi pas kirpėja Dainorą salone Aqua berods  blush2.gif Na kainos didelės bet man nedažnai reikia  4u.gif  Seniau vaikščiojaupas Eriką Chemikų gatvei, porą kart buvau už Vilniaus banko pas Ireną (ten pigiausiai )  ax.gif






as pas Erika buvau, labai faina kirpeja ir kerpa gerai smile.gif piusas:)
Atsakyti
o gal kas kirposi pas ASTA ji dirba kulvieciuose grozio salone:)
Atsakyti
Jau nemažai metu pas Dainora smile.gif
Atsakyti
Galiu pasiulyti labai gera kirpeja Lilija thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ja galite rasti
Sodu g. 60 grožio studijoje Akva thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai kruopšti man labai itinka ir patinka 4u.gif kainos žemiškos rolleyes.gif REKOMENDUOJU 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
labas vakaras,gal jus ka girdejote apie pakeitimus ,kad nebus galima irengineti kirpyklu daugiabuciuose namuose kaip dauguma dare iki siol?
Atsakyti
Man labai patinka kirpeja Sonata thumbup.gif (kirpykla prie Maximos Prezidento g.) Kainos nemazos, bet nudazo ir kerpa thumbup.gif Dirba su Goldwell'o firmos dazais rolleyes.gif Ankstesniu bandymu kitose kirpyklose net prisiminti nenoriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristyte @ 2010 02 23, 14:08)
Man labai patinka kirpeja Sonata  thumbup.gif  (kirpykla prie Maximos Prezidento g.) Kainos nemazos, bet nudazo ir kerpa  thumbup.gif  Dirba su Goldwell'o firmos dazais rolleyes.gif Ankstesniu bandymu kitose kirpyklose net prisiminti nenoriu  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti