Įkraunama...
Įkraunama...

Naujų namų kvartalas "Vilkpėdės šilas"

Sveikutes,

Nusiziurejom buta vilpedes sile. Gal kas ten gyvena ir galetu pasidalinti patirtimi? Noreciau isgirsti visus pliusus ir minusus. Kazkur skaiciau, kad cia baisia pelija net baldai ir kilimai. Ar tikrai?

Labai dekui uz pasisakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovitta @ 2010 01 04, 18:37)
Sveikutes,

Nusiziurejom buta vilpedes sile. Gal kas ten gyvena ir galetu pasidalinti patirtimi? Noreciau isgirsti visus pliusus ir minusus. Kazkur skaiciau, kad cia baisia pelija net baldai ir kilimai. Ar tikrai?

Labai dekui uz pasisakymus  4u.gif



Sveiki smile.gif mes ten nuomavomes buta,buvom vieni pirmuju gyventoju.Siaip kai atidare aplinkeli galeciau vardinti labai daug pliusu,susisiekimas puikus,aplink darzeliai mokyklos,parduotuves(bazes kur visko pilna papigiai mirksiukas.gif ),gamta tikra ramybe ir jaukumas.kaimynai labai mieli,vasara budavo kepsniai(yra vietu kur isikepti thumbup.gif ),lauko kino seansai.....Bet jau kokybe doh.gif tie didziuliai langai labai nekokybiski,traukdavo per visus galus,sienos ''kartonines'' girdedavom kaip kaimynas knarkia lotuliukas.gif na kad baldai pelytu tai neteko susidurti,ten tiesiog lauko sienos keistai pazaliavusios vietomis blink.gif siap manau reikia daug ka patiem pasidaryti kai rengsites.Gailimes kad ten buto nepirkom verysad.gif
Turiu pridurti kad sildymas labai neapskaiciuotas tokiam plotui,tie radiatoriai prie langu ir tokie plonuciai,visa ziema laikem papildomai elektrini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perlute: 06 sausio 2010 - 15:13
Labai dekui uz info smile.gif

O kaip su sildymo saskaitom? Internete radau, kad tie namai uz 1 kv.m moka kazkur 0,83 lt (cia lapkricio men.). Taip gaunasi, kad 2 kambariu (~58kv.m.) buto gyventojai uz siluma turejo moket apie 50 lt.

Gal dar kas gali pasisakyti?

Man tai labai patinka tas projektas. Tas kiemas toks jaukus smile.gif Nu man ten labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovitta @ 2010 01 07, 15:21)
Labai dekui uz info smile.gif

O kaip su sildymo saskaitom? Internete radau, kad tie namai uz 1 kv.m moka kazkur 0,83 lt (cia lapkricio men.). Taip gaunasi, kad 2 kambariu (~58kv.m.) buto gyventojai uz siluma turejo moket apie 50 lt.

Gal dar kas gali pasisakyti?

Man tai labai patinka tas projektas. Tas kiemas toks jaukus smile.gif Nu man ten labai patiko smile.gif



Ne,kazkas ne taip,mes 58m2 mokejom praita ziema apie 300lt,plius karstas vanduo ir kiti patarnavimai mirksiukas.gif na tas kiemas man asmeniskai nepatiko,vien trinkeles,visa laime kad sumaste zmones gelyciu pasisodinti ir kas juokingiausia ''voljerus'' po langais uzsitverti doh.gif ten juk bedra zona o ne ispirkta zmoniu,man negaila bet kai gyvenom 2aukste o po langais sukrauta ''kiemelyje'' puse turto tai biskiuka trikde doh.gif
Atsakyti
Nu tam kiemelyje galetu buti zolytes, bet siaip jis man labai jaukus. O kuo dazniau ten bunam, tuo labiau patinka smile.gif

Vakar nusprendem bandyt laime su tuo butuku smile.gif Tikiuosi, kad pavyks isigyt, nes dabar jau nezinau kur kitur noreciau gyvent g.gif
Atsakyti
o kuriam name pirksi ? siulau imt 7, gyvenamas jau...sildymas tikrai nera 300 lt, nors kvadratura 74 pas mane.
Atsakyti
Labukas smile.gif Butent 7 ir perkam smile.gif Jau kaip laukiu, kada baigsim popierius tvarkyt...
Atsakyti
QUOTE(Jovitta @ 2010 02 01, 11:43)
Labukas smile.gif Butent 7 ir perkam smile.gif Jau kaip laukiu, kada baigsim popierius tvarkyt...

o kuri butuka? gal busim kaimynes smile.gif nes neseniai virs manes kazkas nusipirko smile.gif
Atsakyti
O kaip cia su banko finansavimo slygom?
Atsakyti
Mums 80% finansavo. Dabar jau niekur nerasi, kad 100% sad.gif

Mrs. Blue, busiu 27 buto gyventoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovitta @ 2010 02 12, 09:10)
Mums 80% finansavo. Dabar jau niekur nerasi, kad 100% sad.gif

Mrs. Blue, busiu 27 buto gyventoja  4u.gif


o sveika nauja kaimyne biggrin.gif , tai atvykit susipazint su kitais kaimynai vasario 15 d. 19 val. rengiamos uzgavenes kieme.
http://vilkpedes-silas.lt/
Atsakyti
QUOTE(Jovitta @ 2010 02 12, 10:10)
Mums 80% finansavo. Dabar jau niekur nerasi, kad 100% sad.gif

Mrs. Blue, busiu 27 buto gyventoja  4u.gif

gerai paieskojus galima rasti smile.gif tame banke, kuris finansavo statybas - tereikia tik pasiieskoti... nebent jusu pajamos "netempia", tada jau kitas reikalas...
Atsakyti