Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(Nut* @ 2010 01 27, 19:35)
...mano ir abiejų vaikų tikslų amžių pasakė...labai keista buvo...taip pat buvau tik po operacijos,tai netgi pasakė,kad jaunas vyras operavo(nors aš nieko nesakiau apie ligas ar ką panašaus)

thumbup.gif o gal per narkoze namatei kas tave operavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGkatulis: 27 sausio 2010 - 18:08
QUOTE(Alri @ 2010 01 27, 16:28)
Kai paklausiau kiek moket, pasake, kad tai labdara, kiek gali-tiek duok.


g.gif o kiek tu davei jei nepaslaptis? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_ @ 2010 01 27, 18:49)
g.gif o kiek tu davei jei nepaslaptis? rolleyes.gif

As daviau 30lt, bet tu gali duot maziau. Man laabai jau viska 100%pasake.
Atsakyti
QUOTE(Dream4you @ 2010 01 27, 16:42)
Taigi aciu uz nupasakojima kas ir kaip  doh.gif , vaziuosiu pas ja rytoj, paziuresiu kaip man seksis  blush2.gif

Butinai parasyk kaip sekesi ir ar patiko 4u.gif

Jei turi kokiu konkreciu klausimu, tai klausk, tada ji meta kortas butent tam klausimui.
Atsakyti
QUOTE(AGkatulis @ 2010 01 27, 19:08)
thumbup.gif o gal per narkoze namatei kas tave operavo

blink.gif
Atsakyti
buvau as pas ta sofija visai neseniai,tai man nepatiko.nusisnekejo kai kur.ir klausineji,nors manau gera bureja turetu viska pasakot,o ne klausinet.kai nepataikydavo,pasakydavau,kad taip nera,tai isvartydavo kitaip tada.na,zodziu as buvus per visa savo gyvenima pas daug ka,tai turiu su kuo palygint.zodziu,daugiau pas ja neisiu.pirmadieni eisiu pas svetlana,dar nesu buvus pas ja,bet girdejus nemazai liaupsiu apie ja.
ar kuri nors buvot pas tokia cigone-onute(prienuose)man ji pries 5m mete kortas,lb daug kas issipilde,praktiskai viskas ka pamenu.ir neklausinejo nieko,bet tuometine situacija nusviete tiksliai
Atsakyti
laba diena,

skaiciau visa tema....

apie genute kuri dirbo rotusej as labai noreciau gauti jos kontaktus,nes kiek zmoniu zinau pas ja ejusiu ji visiems viska gerai pasake,musu jau amzinatelis draugas keliaudavo po uzsienius reikaliuku sukti ir pries vaziuojant eidavo pas ja,ji jam visa labai gerai nusakydavo kada jam is ten dingti ir pan....

noreciau as pas ja nueiti bet nesu tikra kad jinai dar ten dirba prie rotuses taigi gal kas ka zinot????

esu buvusi pas bureja is taro kortu eiguliuose,neatsimenu vardo bet ji neturi pirstu.tai pasake daug tiesios,poto esu buvusi pas Laima pazink save salone centre netoli rotuses ale vel nr nerandu nors buvo davusi visa kruva vizitiniu man ji,tai irgi pasake daug tiesos.

poto pries pora men ejau airijoj pas australe bureja ir man pasake daug to pacio ka lietuvoj anos abi,gi negali sitaip sutapt net skirtingose salyse...

kovo men grystu tik 5dienom ir noreciau apsilankyti pas Laima nes man ji tikrai patiko,turiu klausimeli as jai...ir pas ta genute kur rotusej dirbdavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre.j: 05 vasario 2010 - 12:53
Radau Laimos duomenis,papildykit sarasiuka:


Pažink save, būrimo salonas
M. Daukšos g. 22, LT-44282 Kaunas

Tel. (37) 226368
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.j @ 2010 02 05, 13:52)
laba diena,

skaiciau visa tema....

apie genute kuri dirbo rotusej as labai noreciau gauti jos kontaktus,nes kiek zmoniu zinau pas ja ejusiu ji visiems viska gerai pasake,musu jau amzinatelis draugas keliaudavo po uzsienius reikaliuku sukti ir pries vaziuojant eidavo pas ja,ji jam visa labai gerai nusakydavo kada jam is ten dingti ir pan....

noreciau as pas ja nueiti bet nesu tikra kad jinai dar ten dirba prie rotuses taigi gal kas ka zinot????

esu buvusi pas bureja is taro kortu eiguliuose,neatsimenu vardo bet ji neturi pirstu.tai pasake daug tiesios,poto esu buvusi pas Laima pazink save salone centre netoli rotuses ale vel nr nerandu nors buvo davusi visa kruva vizitiniu man ji,tai irgi pasake daug tiesos.

poto pries pora men ejau airijoj pas australe bureja ir man pasake daug to pacio ka lietuvoj anos abi,gi negali sitaip sutapt net skirtingose salyse...

kovo men grystu tik 5dienom ir noreciau apsilankyti pas Laima nes man ji tikrai patiko,turiu klausimeli as jai...ir pas ta genute kur rotusej dirbdavo...

Kiek žinau Genutė kur rotušėj dirbo yra ta pati kur darbar Europos prospekte..jau yra jos čia kontaktai
Atsakyti
na va,galiu pasidalint ispudziais apie svetlana.vakar buvau.trumpai tariant nelikau apakus,bet ji mane beveik itikino.tarp kitko,labai daug ka pasake taip pat ka ir sofija is urmo bazes.tik sofija daug i lankas nupjove,o si kaip ir nieko nenusikalbejo.tik lb daug ta pati apie ta pati snekejo.bet gal jau nebebus dideliu pokyciu mano gyvenime,tad ir nera ka daug apie ji kalbet g.gif .
esu buvus ir pas ta laima is dauksos gatves.tai ji ka man kalbejo,issipilde 50 proc.tik ne pigu pas ja...
Atsakyti
sveikutes, gal galit papasakot kur tiksliau galima rast ta Janina is Jonavos? rolleyes.gif kurioj mazdaug vietoj ji ten randasi, labai noriu pas ja nueit pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bitter-sweet @ 2010 02 09, 19:15)
sveikutes, gal galit papasakot kur tiksliau galima rast ta Janina is Jonavos?  rolleyes.gif  kurioj mazdaug vietoj ji ten randasi, labai noriu pas ja nueit pabandyt ax.gif

Paskambink, papasakos, kaip rast.
Atsakyti