Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(Mazosios @ 2010 02 19, 17:50)
Ta Janina is Jonavos ''gryba'' pjauna kaip turi but! Ji vienai pazistamai taip sugadino gyvenima su savo burimais,kad ji jau gyveno taip,kaip jai buria doh.gif as pas ja kai buvau,tai tik vaiku amziu normaliai pasake o visa kita tai nesamoniu nesamones.... doh.gif kad pas ja vis kas nors trukdo tai tikra tiesa!as pas ja daugiau neiciau.Geriau turbut pacios issiburtumete...

Tai gal ne apie tą pačią kalbam blink.gif Porą kartų buvau, niekas netrukdė, ką pasakė, viskas taip ir vyksta, nors kai kas norėčiau, kad būtų kitaip. Man sakė pvz. kovo mėn tas bus,liepą- rugpjūtį tas. Ir t.t.. Vėlesniam laikui jau sakė ne taip tikslaii datas, bet maždaug: vasarą, kitą rudenį . Ji Ralio g. gyvena. Žinau, kad kažkur prie geležinkelio yra dar viena Janina. kažkada pažįstama buvo, tai kažkaip įsikalbėjom, paaiškėjo, kad ne ta pati.
Atsakyti
Tai kad Janina gyvena kažkur Chemikų g? O Ralio g tai gal kita Janina? Kaip čia atpainiot? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.P @ 2010 02 19, 19:14)
Tai kad Janina gyvena kažkur Chemikų g? O Ralio g tai gal kita Janina? Kaip čia atpainiot? g.gif  blink.gif

Aš buvau pas tą, kurios čia tel. įdėtas pirmoj žinutėj. Tik jau seniai buvau, gal persikėlė g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 02 19, 19:38)
Aš buvau pas tą, kurios čia tel. įdėtas pirmoj žinutėj. Tik jau seniai buvau, gal persikėlė g.gif

Taip, ji persikraustė, bet man mama sakė, kad į Kosmonautų g., ne į Ralio g.gif Mama buvo pas ją du kartus. Pirmą kartą ėjo su labai aiškiu klausimu, tai tik tą klausimą nagrinėjo ir iš tikrųjų viskas taip ir nutiko. o ėjo antrą kartą daug vėliau, jau po persikraustymo, tai sakė, kad per stalą ropojo tarakonas ir anūkas nuolat zujo aplink, tai ji pati nedėmesingai klausėsi biggrin.gif
p.s. reiktų temoj dar ir foto būrėjų įdėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aaukse: 20 vasario 2010 - 10:54
QUOTE(Aaukse @ 2010 02 20, 11:50)
Taip, ji persikraustė, bet man mama sakė, kad į Kosmonautų g., ne į Ralio  g.gif  Mama buvo pas ją du kartus. Pirmą kartą ėjo su labai aiškiu klausimu, tai tik tą klausimą nagrinėjo ir iš tikrųjų viskas taip ir nutiko. o ėjo antrą kartą daug vėliau, jau po persikraustymo, tai sakė, kad per stalą ropojo tarakonas ir anūkas nuolat zujo aplink, tai ji pati nedėmesingai klausėsi  biggrin.gif
p.s. reiktų temoj dar ir foto būrėjų įdėt biggrin.gif


thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cudo: 20 vasario 2010 - 21:00
QUOTE(zinulė @ 2010 02 19, 21:38)
Aš buvau pas tą, kurios čia tel. įdėtas pirmoj žinutėj. Tik jau seniai buvau, gal persikėlė g.gif

Cia ta pati Janina kur dabar Chemiku gatveje gyvena, drauge pas ja buvo kelis kartus, sake ji anksciau Kosmonautu gatveje gyveno, po to Vasario sesioliktosios, o dabar cia.

Jai ir viska gerai isbure g.gif sake viskas ispilde tai vel lankysis pas ja rolleyes.gif
O dvieju savaiciu eile pas ja visada buna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.P @ 2010 02 19, 19:14)
Tai kad Janina gyvena kažkur Chemikų g? O Ralio g tai gal kita Janina? Kaip čia atpainiot? g.gif  blink.gif

Ta pati ta pati mirksiukas.gif Kadaise ji gyveno tik ivaziavus i Jonava Ralio g. , o dabar persikrauste i Chemikus 4u.gif
QUOTE(AGkatulis @ 2010 02 20, 23:35)
O dvieju savaiciu eile pas ja visada buna.  g.gif

Tai kad po savaites jau galima patekt ( netgi ir ta pacia savaite, jeigu savaites pradzioj skambini ) ax.gif nebent dabar daug dabo turi g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, perskaiciau visa tema tai galva susisuko. Noriu nueit pas bureja, bet nezinojau kuria pasirinkti doh.gif Ir kazkaip netycia Zinaidai paskambinau, ryt eisiu, paziuresim ka papasakos 4u.gif
Papasakosiu jum kaip sekes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maze69 @ 2010 02 22, 11:19)
Sveikos merginos, perskaiciau visa tema tai galva susisuko. Noriu nueit pas bureja, bet  nezinojau kuria pasirinkti  doh.gif  Ir kazkaip netycia Zinaidai paskambinau, ryt eisiu, paziuresim ka papasakos  4u.gif
Papasakosiu jum kaip sekes  mirksiukas.gif

tai kur ispudziai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maze69 @ 2010 02 22, 11:19)
Sveikos merginos, perskaiciau visa tema tai galva susisuko. Noriu nueit pas bureja, bet  nezinojau kuria pasirinkti  doh.gif  Ir kazkaip netycia Zinaidai paskambinau, ryt eisiu, paziuresim ka papasakos  4u.gif
Papasakosiu jum kaip sekes  mirksiukas.gif


Labai lauksiu pasakojimo, nes irgi ketinu ten apsilankyt. ax.gif Kiek laiko eiles reikia laukt pas ja, kokia dabar kaina ir koks tikslus jos adresas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2010 02 17, 09:02)
Buvau pas Janiną neseniai iš Jonavos tai ką galiu pasakyti net nzn visos taip gyre gyre ją,o man tokio išgirtojo įspūdžio nepaliko.Vos įleidus mane pradėjo kalbėti apie savo bėdas kiek daug už šildymą ji moka ir taip 10min bemaišant kortas  doh.gif  apie praeitį nieko tik apie du stovinčius šalia manęs vyrus užsiciklinus varė ir kaip viskas bus su vienu iš jų čiki  ax.gif ir spėliojimas tik pvz. su teveliais gyveni(mano tevai išsiskyrę) arba kl tai name gyveni? sakau nea bute,tai pati tada name gyvensi  doh.gif dar gale kad man apsivalyti reikėtų pamatė,jus tikit kad tai tiesa?  ax.gif plius viso seanso metu duktė girta kišosi duok 3 lt ir taip gal kokius 3kartus ėjo blush2.gif teko šeimynines dramas išklausyti nu atsiprašau  biggrin.gif ir dar 30lt kad praktiškai jos asmeninių bėdų išklausymą  biggrin.gif


Žinok skaitau ir galvoju - viskas tas pats, ka man pasakojo doh.gif daug visko pripasakojo, bet kol kas niekas nesipildo. Sake sekanti karta atvaziuosiu nebent tik sampo su ja isgert, nes taaaaip viskas gerai, vestuves, vestuves, vestuves...simta kartu paminejo...Buvo ta jos kazkokia tetule kur prase 10 litu, anukas vis ilekdavo...aplinka na tokia....nezinau..suva begiojo. Tai laukiu, kol visi gerumai isipildys verysad.gif gal kas zino is ties GERA bureja?
Atsakyti
Kuo daugiau skaitau sia tema, tuo labiau persasi mintis, kad tos burejoa siuo sunkmeciu tik lupa pinigus, vos ne kaip pelno siekianti organizacija g.gif
Ar papasakos kuri nors, kad teisybe pasake g.gif
Atsakyti