Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(Mazosios @ 2010 03 06, 13:41)
as buvau pas Gerda. Apie mane tai viska super tiksliai nupasakojo, lyg  mane pazinotu. Kartais net atrode, kad mintis skaito  blink.gif Deja ateity man isbure labai bloga  verysad.gif Paziuresim kaip bus. Bure 5 metams



Viskas priklauso nuo to ar tu tiki ar netiki ir svarbu negalvoti jei blogai pasako. Neatverti savo pasamones,kai jus buria,taip apsisaugosit. Kuo daugiau bursites to daugiau sumaisties jusu gyvenime. Reikia burtis tik tada,kada tikrai jau nezinote ka daryti tam tikru gyvenimo atveju... 4u.gif


Na as ir kai buvau pas Gerda, ir kreipiausi, kai jau nezinojau ka daryti, ji man isbure irgi lyg ir nieko gero, tada buvo sunku ir sunku patiketi buvo tuom, bet tokia buvo realybe ir ji pildosi, taciau ji pasake ir geru dalyku, tiesiog blogis negerumai turi praeiti. bet tuo momentu as nenorejau tuom tiketi, bandziau ir negalvoti, ir pasamones neatverti, bet ivykiai klostes taip kaip ji sake, ir nuo manes mazai kas priklause. bet kai suvokiau, kad tai neisvengiama, susimemiau, susitaikiau ir dabar man daug lengviau, esu laiminga. kaip ji pati sake blogis visad issipildo greitai, o gerio reik palaukti.
Atsakyti
QUOTE(zalia_22 @ 2010 03 08, 00:14)
Na as ir kai buvau pas Gerda, ir kreipiausi, kai jau nezinojau ka daryti, ji man isbure irgi lyg ir nieko gero, tada buvo sunku ir sunku patiketi buvo tuom, bet tokia buvo realybe ir ji pildosi, taciau ji pasake ir geru dalyku, tiesiog blogis negerumai turi praeiti. bet tuo momentu as nenorejau tuom tiketi, bandziau ir negalvoti, ir pasamones neatverti, bet ivykiai klostes taip kaip ji sake, ir nuo manes mazai kas priklause. bet kai suvokiau, kad tai neisvengiama, susimemiau, susitaikiau ir dabar man daug lengviau, esu laiminga. kaip ji pati sake blogis visad issipildo greitai, o gerio reik palaukti.

Na va kokie stebuklingi zodziai 4u.gif
Ir man taip pat sake, kad bus geriau, viskas susitvarkys, Bet kada tas geriau verysad.gif .................... jau 2m praejo, o to gerumo nematyti.
Atsakyti
QUOTE(AGkatulis @ 2010 03 07, 23:14)
Na va kokie stebuklingi zodziai  4u.gif
Ir man taip pat sake, kad bus geriau, viskas susitvarkys, Bet kada tas geriau  verysad.gif .................... jau 2m praejo, o to gerumo nematyti.


Na pas mane dabar biskis ir gerio, biskis ir blogio. bet viskas pildosi
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2010 03 04, 08:25)
Anksciau taip visi Janina gyre is Jonavos,o dabar Zinaida  biggrin.gif ar tik Zinaidos neistiks toks pat likimas kad poto nebeliks gyrianciu  lotuliukas.gif

Aš galiu abi pagirt. Ne tik praeitį, bet ir ateitį pasakė. Janina tiksliau, Zinaida nesakė konkretaus laiko, bet man jos iš aplankytų abi super. Tik tiek, kad pas Zinaidą važiuot nereikia lotuliukas.gif Ir pas vieną, ir pas kitą buvau prieš kelis metus, pas Zinaidą dar ir prieš pusantrų nuėjau.
Atsakyti
Nu va paneles radau telefonus ir nutariau nueiti sestadieni pas Gerda, atsiliepe labai malonus balsas, is jo galiu teigti kad moteris konkreti, maloni manau ir tiksli. ka man nupasakos ziuresim.
Be to yra neblogas burimo salonas pas Liudmila ten dirba rusaites moterys, kurios dar Pitagoro kvadrata padaro pagal gimimo data, ten labai nemazai pasako is jio. Sekmes visosm, o mintys- materializuojasi, todel reikia galvoti tik apie teigiamus dalykus
Atsakyti
Vat man idomus bus atsiliepimai apie Gerda. siaip mano atzvilgiu ji buvo labai taktiska. kiek ivykiu dabar ivyko, ir kai dabar prisimenu kaip ji man nusake, ji buvo labai taktiska ir korektiska
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zalia_22: 10 kovo 2010 - 18:58
O as vis galvoju: jei burtumeis dar karta, nejaugi vel pasakytu ta pati? g.gif Juk neimanoma turbut antra karta istraukti lygiai tokias pacias kortas kaip pirma. Taigi turbut ir prognozes pasikeistu smile.gif
Atsakyti
Labas,mergaitės,
nepatikėsit-į šitą temą užėjau pirmą kartą.Paskaitinėjau.Ką galiu pasakyt-pas būrėją buvau maždaug prieš 3 metus-jau taip nusišnekėjo... doh.gif
Ir iš viso-esu buvus ir pas Genutę ,kur Rotušės aikštėj-na,iš nuotraukų namiškius apibūdino gerai,ir pas babą Tonią,amžiną jai atilsį,prie Vilniaus-nė viena man nieko nepasakė.Kaži,ar čia nusiteikimas,ar kas...kažkada tik Onutė iš Kanto g.,mesdama kortas-išmetė tas pačias tris kartus -pasakė -"nu pas tave ir apsauga"...taigi gal net labiau norėčiau šiai dienai pas žmogų,kuris iš rankos skaito-gal kas lankėtės?
Ir labai man įdomu-ar sunku pas Lobačiuvienę papult ir kiek kainuoja ? Pasidalinkit patirtim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita10 @ 2010 03 10, 19:11)
O as vis galvoju: jei burtumeis dar karta, nejaugi vel pasakytu ta pati?  g.gif  Juk neimanoma turbut antra karta istraukti lygiai tokias pacias kortas kaip pirma. Taigi turbut ir prognozes pasikeistu smile.gif

Pas Janiną ir Zinaidą buvau gal poros savaičių skirtumu, kalbėjo tą patį. ax.gif
Atsakyti
gal kam yra teke girdet apie bureja, kuri gyvena prie sauletekio? g.gif pasakojo viena pazystama kad drauge palydejo tik,o toji ja pamacius kai pradejo pasakot apie ja 100% tiesa,tai susigunde nrml issiburt, tai sake sedejo apakus kaip tiksliai viska pasake,net pamate kelione kuri ivyko po sav mazdaug,kuri dar nebuvo planuota tuo metu g.gif noreciau visai pabandyt...
Atsakyti
QUOTE(Naguciu_feja @ 2010 03 11, 17:20)
gal kam yra teke girdet apie bureja, kuri gyvena prie sauletekio? g.gif pasakojo viena pazystama kad drauge palydejo tik,o toji ja pamacius kai pradejo pasakot apie ja 100% tiesa,tai susigunde nrml issiburt, tai sake sedejo apakus kaip tiksliai viska pasake,net pamate kelione kuri ivyko po sav mazdaug,kuri dar nebuvo planuota tuo metu g.gif  noreciau visai pabandyt...


Teko pas viena lankytis prie sauletekio, labai jau buvo isgirta,ypac kad ispranasauja busimus nestumus. Praeiti ir dabarti nusake tiksliai, o i ateiti ka pasake tai niekas neissipilde.... o praejo gal 3-4 metai...
Atsakyti
QUOTE(Vylmute @ 2010 03 11, 18:12)
Teko pas viena lankytis prie sauletekio, labai jau buvo isgirta,ypac kad ispranasauja busimus nestumus. Praeiti ir dabarti nusake tiksliai, o i ateiti ka pasake tai niekas neissipilde.... o praejo gal 3-4 metai...


o kurioj mazdaug vietoj gyvena? g.gif nes toji pasake ir jos praeiti, ir draugo netgi praeiti,dabarti, o del ateities bus matyt nes nesenai cia buvo.. bet sakau pasake apie kelione, ir po sav mazdaug isvare i uzsieni dirbt...
Atsakyti