Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(Eglareta @ 2010 03 14, 18:38)
norėčiau jau šią savaitę, jau seniai jos tel.nr.turiu telefone, bet niekaip nepaskambinu, o ir kur gyvena dar reikia išsiaiškinti.


tai manau pati paaiskins kai paskambinsit mirksiukas.gif lauksim atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naguciu_feja @ 2010 03 14, 17:42)
tai manau pati paaiskins kai paskambinsit mirksiukas.gif  lauksim atsiliepimu ax.gif

Ukmergės g. ji gyvena, tiksliai adreso nepamenu.
Atsakyti
Sveikos na va buvau pas GERDA. Panos labai labai rekomenduoju. Esu buvusi pas dauguma bureju todel eidama pas ja uzsikoncervavau sakiau nei zdozio nepasakysiu, tik atejus man jau apie mano varda pasake vien teisybes bele kiek, paskui paeme degtuka ir degino as apakus buvau kaip ji viena po kito pasakojo apie mane teisybe. dar patiko tai jog ji turi 5 skirtingas kalades beje su visomis tam tikriems klausimams. Seip atrodau labai labai jaunai ji i mane ziuri ir sako tu turi berniuka, sako kur jis tau tilpo rolleyes.gif Paskui klojo viska kaip pirstu i aki, kas idomu jos niekada nesako giliai i ateiti, kalbama apie 5 metus. Visada svajojau tureti antra mergaite, ji man atsisuka ir klausia nori mergaites ?? sako turesi. Zodziu daug is esme pasake. Dar labai patiko tai jog ji i diena tik viena zmogu priima nesipleno is to, o kai paprasiau kad nuimtu uzkalbejima ji pasake kad ne ji viena daro kad galiu ir kitur kreiptis. Moteris jauna konkreti, man super patiko, nes labai daug pasake drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(emula @ 2010 03 14, 18:42)
Sveikos na va buvau pas GERDA. Panos labai labai rekomenduoju. Esu buvusi pas dauguma bureju todel eidama pas ja uzsikoncervavau sakiau nei zdozio nepasakysiu, tik atejus man jau apie mano varda pasake vien teisybes bele kiek, paskui paeme degtuka ir degino as apakus buvau kaip ji viena po kito pasakojo apie mane teisybe. dar patiko tai jog ji turi 5 skirtingas kalades beje su visomis tam tikriems klausimams. Seip atrodau labai labai jaunai  ji i mane ziuri ir sako tu turi berniuka, sako kur jis tau tilpo  rolleyes.gif  Paskui klojo viska kaip pirstu i aki, kas idomu jos niekada nesako giliai i ateiti, kalbama apie 5 metus.  Visada svajojau tureti antra mergaite, ji man atsisuka ir klausia nori mergaites ?? sako turesi.  Zodziu daug is esme pasake. Dar labai patiko tai jog ji i diena tik viena zmogu priima nesipleno is to, o kai paprasiau kad nuimtu uzkalbejima ji pasake kad ne ji viena daro kad galiu ir kitur kreiptis. Moteris jauna konkreti, man super patiko, nes labai daug pasake drinks_cheers.gif

Na kad per dieną vieną priima, tai kažin. Tą pačią dieną su pažįstama ėjom, o ir man atėjus kaip tik išleidinėjo klientę. Aš prieš pusantrų metų buvau. Na kažkaip mažai kas pildosi. Tokios smulkmenėlės. Irgi būrė 5 metam tai dar turiu pildymuisi 3 metus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 03 14, 19:59)
Na kad per dieną vieną priima, tai kažin. Tą pačią dieną su pažįstama ėjom, o ir man atėjus kaip tik išleidinėjo klientę. Aš prieš pusantrų metų buvau. Na kažkaip mažai kas pildosi. Tokios smulkmenėlės. Irgi būrė 5 metam tai dar turiu pildymuisi 3 metus lotuliukas.gif

Na matai zinodama tai ka tu isburei mes galim keisti, kaip viena sena bureja man pasake- viska galima pakeisti isskyrus gimima ir mirti mirksiukas.gif Nezinau ka Jums sake bet manau ka bure irgi nepasake kad rytoj isipildys, o viska galima pasukti kita kriptymi., Atsitiktinumu nera, dar nei viena gera bureja tiek apie mane visko nebuvo pasakiusi mirksiukas.gif beje panos geriausiais burtas beje ir tikslingiausia manau horoskopo sudarymas, kaip tik ketinu eiti pasidaryti pas viena mergaite, kiek zinau sie brangiai kainuoja nuo 300 lt ir programa spec turi tureti, pas ja kiek girdejau 70 lt
Atsakyti
QUOTE(emula @ 2010 03 14, 18:42)
Sveikos na va buvau pas GERDA. Panos labai labai rekomenduoju. Esu buvusi pas dauguma bureju todel eidama pas ja uzsikoncervavau sakiau nei zdozio nepasakysiu, tik atejus man jau apie mano varda pasake vien teisybes bele kiek, paskui paeme degtuka ir degino as apakus buvau kaip ji viena po kito pasakojo apie mane teisybe. dar patiko tai jog ji turi 5 skirtingas kalades beje su visomis tam tikriems klausimams. Seip atrodau labai labai jaunai  ji i mane ziuri ir sako tu turi berniuka, sako kur jis tau tilpo  rolleyes.gif  Paskui klojo viska kaip pirstu i aki, kas idomu jos niekada nesako giliai i ateiti, kalbama apie 5 metus.  Visada svajojau tureti antra mergaite, ji man atsisuka ir klausia nori mergaites ?? sako turesi.  Zodziu daug is esme pasake. Dar labai patiko tai jog ji i diena tik viena zmogu priima nesipleno is to, o kai paprasiau kad nuimtu uzkalbejima ji pasake kad ne ji viena daro kad galiu ir kitur kreiptis. Moteris jauna konkreti, man super patiko, nes labai daug pasake drinks_cheers.gif

Pirma karta kai nuejau pas Gerda, lygiai taip pat buvau ja susizavejus. lotuliukas.gif Draugavau turbut du metus. Kuo toliau, tuo labiau vare i pievas. Paskutini karta ejom su dukra. Ji buvo isejus is darbo ir turejom nusipirke kelione. Ka galvojat -dukrai pasake, kad pasikeitimu darbe nenusimato ir jokios keliones nemate. Ka isbure i prieki 5metams, niekas neissipylde. Musu drauges pastoviai ejo. Ir niekas neissipylde. Tipo nueme dukrai uzkalbejima. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pinigai kaip i bala. Gerai cia apie ja rase -gera psichologe ir tiek lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas mergytes...ir as noreciau prisjungti prie jusu ratelio...na as esu buvusi pas Svetlana...na pirma karta viskas pildesi, antra karta kai buvau kazkiek pildesi, o dabar buvau nuejus tai visai kazkokius marazmus pasakojo...tai nelabai ir supratau tiketi ar ne?gal kuri zinot bureja kaune kuri ne tik buria bet ir pasiklydusi mylimaji atgal pargena?:)nes tipo svieta kazka minejo, kad ji gali duoti tos burejos tel, jei ka....tai jei kuri pas ja busit, gla kaip nors galit ji suzinot?
Atsakyti
QUOTE(raseliukste @ 2010 03 15, 02:49)
labukas mergytes...ir as noreciau prisjungti prie jusu ratelio...na as esu buvusi pas Svetlana...na pirma karta viskas pildesi, antra karta kai buvau kazkiek pildesi, o dabar buvau nuejus tai visai kazkokius marazmus pasakojo...tai nelabai ir supratau tiketi ar ne?gal kuri zinot bureja kaune kuri ne tik buria bet ir pasiklydusi mylimaji atgal pargena?:)nes tipo svieta kazka minejo, kad ji gali duoti tos burejos tel, jei ka....tai jei kuri pas ja busit, gla kaip nors galit ji suzinot?

na as labai abejoju ar tai tiesa g.gif gal kuriai tai pavyko, pasipasakokite.

Kazkuri rase, kad idomu butu pas kelias burejas apsilankyti ar ta pati sako. As taip esu dariusi, ejau pas 3 is eiles, 2 sake vienas prie vieno, o kita visai ka kitka g.gif
Dalis issipilde ka tos dvi sake, o kaip bus toliau matysim.

Nepamenu kuri raset apie uzkeikimo nuemima g.gif
Otai bureja pasake, kad nesioji uzkeikima????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGkatulis: 15 kovo 2010 - 09:59
QUOTE(AGkatulis @ 2010 03 15, 09:56)

Nepamenu kuri raset apie uzkeikimo nuemima g.gif
Otai bureja pasake, kad nesioji uzkeikima????

O kaip tau paciai atrodo, ar yra tas uzkeikimas? Gal bureja dar ir nuimti pasisiule uzkeikima? hihihi.gif Kai yra uzkeikimas, blogumai pasireiskia labai stipriai, gali pulti kokios ligos ar pan. Bet siaip dauguma vadinamu "uzkeikimu" - tai tik musu paciu neteisingo mastymo, mumyse susikaupusio negatyvo pasireiskimas, o ne kazkokio uzkeikimo. Padirbejus su savimi, atsikracius vidiniu negatyvu, galima labai graziai susitvarkyti nemalonius reiskinius gyvenime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2010 03 15, 12:07)
Gal bureja dar ir nuimti pasisiule uzkeikima?

Nepasisiule, tik man labai senai yra pasakiusi bureja kaip paciai nusiimti ji, todel ir pasiklausiau g.gif nes po to kaip buvau tai jau nieko apie tai nesake, tik apie 3 angelus sargus kalbejo. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2010 01 05, 21:07)
user posted image

                                Diskutuosim.

Zinaida, tel. 8 684 52521. Kaina 50 Lt. Eiguliuose

Genutė, Jotvingio 6-56 ( Kaune). Tel 8(27)238667

]

jotvingiu g ji seniai nebuna,issikele i sancius

QUOTE(zinulė @ 2010 01 07, 00:11)
Tulpių gatvės? Nieko nepataikė, kalbėjo kažką ne į temą. Antrą kartą draugė nusivedė, nes jos bendradarbė nėjo. Vėl tas pats. Iš to, ką pasakė, o tai buvo prieš 5-6 metus, išsipildė gal 10% ir tai tokių kaip "pakeisi darbą", "turėtumėt susilaukt dar vieno vaiko" ir pan. Net apie tuomet buvusią situaciją nei pirmą, nei antrą kartą nepasakė nieko konkretaus

O šiaip didžiausias "pravalas" tai Staselė doh.gif Iš pradžių dar bandžiau sakyt, kad ne taip yra, paskui jau tik klausiau pasakėlių doh.gif



Prieš keletą metų buvo n problemų, teko lankytis pas kelias. O pas kai kurias ir vėliau blush2.gif


tulpiu g,-visiskos pievos,ejau ir as,ir drauge,absoliuciai net nepataike
gerda man labai daug pasake,bent dabarties,issipylde jau kazkas is jos spejimo
QUOTE(ambriu @ 2010 01 07, 02:59)
Esu buvusi pas Genutę iš Šančių. Nu žinokit nesamonė - iš pradžių pradėjo nuo ligų, kad skydliaukė nesveika ir ttt. Na tai pasidariau va tyrimus privačioj klinikoj neseniai spiceliai - viskas su ja gerai. Apie šeimą ateitį ir visą kitą išviis patyliu - net ne į temą šnekėjo. Sumokėjau 30lt už nieką, kad po to prisigalvočiau nebūtų problemų. Feah.

cia ta pati genute is jotvingiu g.ji daugiau ligas mato.man pataike ganetinai viska,lenkiu galva pries ja,nes jei ne ji,niekad nebuciau nuejusi pasitikrint,ir jau manes net nebutu

[
Atsakyti
Sveikos,galiu ir as Gerda pagirti. Buvau as pas ja beveik pries metus, tuometine situacija ji lab tiksliai apibudino, buvo ir vardo reiksmes aiskininimas, ir degtukas. Siaip apie vardo reiksmes,jas galima ismokti, apie degtuko deginima tai ta burima irgi galima ismokt. Nors isju ji sake tiesa, bet tai didelio ispudzio nepaliko. Sake,kad turiu labai grazu vaika rolleyes.gif , bet kiekvienam savas graziausias. Istikro daug pasake ir is nuotraukos ir is kortu tiesos. Isejau labai laiminga, atrode geresnes burejos nera vat. Praejus euforijai,nes ji buvo mane nuraminus(psichologe stipri), pradejau galvoti, kad ji viska man pasake logiskai ismascius. Po poros men. ateina mama pas mane ir pradeda pasakot,kad buvo pas bureja tokia Gerda(mama nzn,kad as buvau, o mama irgi pirma kart buvo). Taigi kas sumanim susije papasakojo visa tiesa. Buvo pasakius, kad pas mane seimoj nuostolis bus metu laikotarpi bet ne vagyste, tai masiniukas musu sugedo visiskai. Apie mano mokslus irgi tapati mamai sake ka ir man, kad bus ziauriai sunku, bet iveiksiu. Belieka tik laukt ir tiketis.As su mama nesam tokios labai panasios, kad suprastu. Sakyciau visiems ji tapati sako, bet mano draugei kitka pasakojo. Tik vienas dalykas man nepatiko kas liecia pinigus, mamai uz pusvalandi paeme 30 lt, o man 50lt uz pusvalandi, siaip 50lt butu uz valanda. Mama ejo su drauge, kuri pas gerda daznai lankes, gal delto joms pigiau, kad su nuolatine kliente g.gif
Atsakyti