Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

O gal ka galite pasakyti apie Irina Šimkuniene? mirksiukas.gif
Papildyta:
as vis nerimstu smile.gif vizgi uzsirasiau pas zinaida treciadieny smile.gif bus matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 04 19, 15:27)
O gal ka galite pasakyti apie Irina Šimkuniene?  mirksiukas.gif
Papildyta:
as vis nerimstu smile.gif vizgi uzsirasiau pas zinaida treciadieny  smile.gif bus matyt smile.gif

Irina gal gyvena Velijampole ?
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2010 04 19, 16:35)
Irina gal gyvena  Velijampole ?


tikrai nezinau, salonas lyg centre, prie muzikinio. man ja rekomendavo mano drauge, ji kaip ir astrologe tokia, tai ta irina ne kazkokia "bobule " akip ji ivardijo bet tiesiog tuos mokslus baigus ir pan.
Papildyta:
http://www.ezoterika...amp;hcur_page=5
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritandra: 19 balandžio 2010 - 14:51
aš irgi vis žadu žadu pas Zinaidą užsirašyt, patikrint Ritos info, bet niekaip neprisiruošiu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2010 04 20, 00:01)
aš irgi vis žadu žadu pas Zinaidą užsirašyt, patikrint Ritos info, bet niekaip neprisiruošiu...  blush2.gif


o ji is foto buria? noriu vieno zmogaus foto nestis? ir gal zinot kiek kainuoja papildomai jei buria taip? ryt einu as pas ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 04 20, 13:15)
o ji is foto buria? noriu vieno zmogaus foto nestis? ir gal zinot kiek kainuoja papildomai jei buria taip? ryt einu as pas ja smile.gif

g.gif kas kaip popildamai neteko,as bendrai apie save, apie vaikus,ir vyra klausineju tai 40 lt.

Gal kas susedure su bureja kuri pagal ranka bure g.gif Zinaida tik biske uzmeta aki i ranka,o burt ne nori schmoll.gif
Idomu ar dar gyva VANDA ax.gif gyveno prie Muzikiniu teatru 2 aukste g.gif labai gera bureja,ir is ranku paburdavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cudo: 20 balandžio 2010 - 15:28
QUOTE(cudo @ 2010 04 20, 17:27)
g.gif  kas kaip popildamai neteko,as bendrai apie save, apie vaikus,ir vyra klausineju tai 40 lt.

Gal kas susedure su bureja kuri pagal ranka bure  g.gif  Zinaida tik biske uzmeta aki i ranka,o burt ne nori  schmoll.gif
Idomu ar dar gyva VANDA  ax.gif  gyveno prie Muzikiniu teatru 2 aukste  g.gif labai gera bureja,ir is ranku paburdavo.


tai 40 ar 50 lt smile.gif pirmam psl parasyta 50, gal tu senai buvai? na ryt parasysiu kaip sekesi, man ydomu ar bent sutaps su ta kur man burdavo visada kas smile.gif
Atsakyti
šiaip tai ir aš girdėjau, kad 50lt g.gif o gal ji pati nusako kainą vizito metu? wink.gif pvz jei jau labai ten neklausinėji, tai gal ir mažiau moki? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2010 04 20, 17:01)
šiaip tai ir aš girdėjau, kad 50lt  g.gif  o gal ji pati nusako kainą vizito metu? wink.gif pvz jei jau labai ten neklausinėji, tai gal ir mažiau moki?  blush2.gif

Buvau pernai,vasara.
Atsakyti
Sveikos, na as po vizito pas Zinaida. Negaliu pasakyti kazko labai bloga bet ir girti labai negaleciau ax.gif Labai jau tos pranasystes "bendrai paemus" tarkim "oi matau lopsy, bus vaikas " as naturalu nusisypsau smile.gif tada ji "bet zinok galima to isvengti" lotuliukas.gif na tai ir be kortu aisku kad galima smile.gif arba "va vagyste bus, arba gali but apgaule darbe - nuostolis" ir vel: BET KORTOS RODO KAD GALIMA TO ISVENGTI doh.gif arba, oi nemiga matau kankina, nepailsi reikia anksciua miegot eiti (vaikas mazas naturalu kad nedamiegu) nepatiko kas isdeliojus kortas isskaite apie praeity tiek kad "buvo visko, ir gerio ir blogio, matau mokslus, vyru demesy" nieko kad mano tete mires, kad brolis isvykes toli (ir aplamai kad toks yra) ir dar pora dalyku kurios tikrai turetu matyti bureja smile.gif
o kas liecia ateity tai praktiskai 90 proc sutapo su man seniau burusia bureja, tik anoji buvo konkreti "nebus tarpo tarp 1 ir 2 vaiko, darbo pokyciai po 40 metu ir t,t" ir jokiu galima ar negalima isvengti. Tai negaliu sakyti kad nesamones sneka, nes dvi vienodai praktiskai kalbejo. Taigi isvadas darykite pacios wink.gif bet as manau kad 50 lt daugoka.
Atsakyti
Ritandra o pas kokia bureja buvai pries zinaida ?
Atsakyti
As zinokit 5 metai einu pas ta pacia smile.gif tokia mociute Akademijos mstl. Noreikiskes (jei kas nezinot ) ji be reklamos smile.gif nelabai nori ka priimineti kas papuola tas per savus. todel ir nerasau jos kontaktu. Bet ka man ji bure viskas kolkas issipilde, tiesiog atikrinti norejau, galvoju gal kad vaikstau daznai tai jau ji kaip zmogu mane zino ir "buria".
Atsakyti