Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(Ritandra @ 2010 05 14, 13:58)
o cia jau filosofija  lotuliukas.gif  kas butu jeigu butu  biggrin.gif

man burimas ir kazkokia mistika, nes esu buvusi pas 3 burejjas, 2 sako vienas prie vieno (bet dar niekas neissipilde lotuliukas.gif ) o 3-cia nieko panasaus nepasake, ka tos dvi g.gif tai ir teka gyvenimelis sena vaga, niekas nesikeicia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 04 26, 13:51)
Nea, as paskambinau uzsiregistruoti ir ji paklause gimimo datos. kaip nuejau pagal data ji daug snekejo apie mane. ta prasme i ka linkus, koks charakteris ir t.t \
o del kokybes tai nieko bloga negaliu pasakyti, siaip nenusikalbejo. ji daugiau atsako i tau rupima klausima, tu uzduodi (mintyse) ji pasakoja.

o tai cia turbut vienas klausimas 20lt?
Atsakyti
Siandien buvau Prienose. (ne pas Onute )

Tai bureja,su diplomu psihologa. Man patiko.Apie mane: kaip mano biografija skaite. Kas buvo, ira: 100% kas bus pamatisiu. tongue.gif Cia nerasisiu visu smulkimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cudo: 15 gegužės 2010 - 18:33
QUOTE(winona @ 2010 05 15, 19:47)
o tai cia turbut vienas klausimas 20lt?


ne visas burimas 20 lt, klausi kiek nori
Atsakyti
Ritandra> o kaip suprast prie ligonines? biggrin.gif ta prasme ten savo patalpas turi ar kaip cia?jei ne paslaptis mazdaug pries kiek laiko buvai?

QUOTE(cudo @ 2010 04 23, 15:01)
bigsmile.gif  Idomu,idomu  gaukit adresa ir tel.num. As nueisiu  mirksiukas.gif

o nejai pas ta prie 3ligonines? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2010 05 17, 14:57)
Ritandra> o kaip suprast prie ligonines? biggrin.gif ta prasme ten savo patalpas turi ar kaip cia?jei ne paslaptis mazdaug pries kiek laiko buvai?
o nejai pas ta prie 3ligonines? smile.gif

Ne smile.gif Apie ja mazai info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cudo: 17 gegužės 2010 - 15:50
Sveikos,
labai idomiai diskutuojate, labai gerai, kad parasot atsipeipimus apie ivairias burejas ir kaip pildosi. Kiek skaitau, tiek matau nuomoniu skirtuma, net pasimeciau unsure.gif
Tai kuri gi geresne? Siaip eiciau pirma karta burtis savo gyvenime. Nepasakyciau, kad turiu labai dideliu problemu, tiesiog domina seimos klausimai, na ir kaip visiems, bendrai apie gyvenima blush2.gif
Gal kuri planuotu vaziuoti i Jonava pas Janina? Prisijungciau ir prisideciau uz kelione 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 17 gegužės 2010 - 19:27
QUOTE(Linutas @ 2010 05 17, 20:26)
Sveikos,
labai idomiai diskutuojate, labai gerai, kad parasot atsipeipimus apie ivairias burejas ir kaip pildosi. Kiek skaitau, tiek matau nuomoniu skirtuma, net pasimeciau  unsure.gif
Tai kuri gi geresne? Siaip eiciau pirma karta burtis savo gyvenime. Nepasakyciau, kad turiu labai dideliu problemu, tiesiog domina seimos klausimai, na ir kaip visiems, bendrai apie gyvenima  blush2.gif
Gal kuri planuotu vaziuoti i Jonava pas Janina? Prisijungciau ir prisideciau uz kelione  4u.gif

Kaip pirmam kartui galetum ir kita pasirinkt bureja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazosios @ 2010 05 18, 13:44)
Kaip pirmam kartui galetum ir kita pasirinkt bureja g.gif

kodel gi? o dar reiktu kazkokios kitokios pirmam kartui, paskui jau dar kitokios biggrin.gif
Gal galima pagrisciau ax.gif
Atsakyti
Gal kuri buvote pas Staselę? Ji kažkur Šiaurės pr berods buria. Gundausi nueiti, bet va skambinu, niekaip neprisiskambinu, antrą savaitę nekelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 05 18, 19:36)
kodel gi? o dar reiktu kazkokios kitokios pirmam kartui, paskui jau dar kitokios biggrin.gif
Gal galima pagrisciau  ax.gif

Ji nesamones paskutiniu metu aplamai sneka,tikrai eiciau pas kita negu pas Janina i Jonava schmoll.gif
na,cia tavo reikalas kur tu nori eiti,bet paskui nesigailek,kad pinigus mokejai uz beveik nieka!
Atsakyti
QUOTE(Mazosios @ 2010 05 21, 13:47)
Ji nesamones paskutiniu metu aplamai sneka,tikrai eiciau pas kita negu pas Janina i Jonava schmoll.gif
nesigailek,kad pinigus mokejai uz beveik nieka!

Mano atveju man visos burejos nesamones tada pasake, nes viska pasake taip kaip Janina is Jonavos g.gif Ir niekas nesipildo jau 3metai g.gif daugaiu ir neinu mirksiukas.gif nes po metu nuejau ir vel vienas prie vieno viska ta pati pasake. Tik kas man pas Janina patiko, kad ji leido man paciai issiburti.
Na zodziu buvo taip.
Kaip ateini pas bureja keli kalade ir ji delioja kortas. O cia ji isbure mane, pamate mano veideli abejojanti(nes sakau, kad vienas prie vieno viska ta pati ji man pasake kaip pries metus buvau) tada as vel nukeliau kalade ir jau po viena korta traukiau is jos ranku ir deliojau pati i eile po 6-sias. Gavosi tas pats kaip ir ji deliojo tas kortas. dar ji sako man. -Na matai......... pati sau isdejei taip pat kortas kaip ir as tau dejau.

Tai man iki siol mistika tie burtai g.gif
Anksciau greiciau viskas pildydavosi , tiesiog menesiu tikslumu, bet dabar viskas sustojo g.gif ir nezinau kodel. Laukiu tu geresniu laiku, o jei dar metelius nesulauksiu, vel nueisiu.

Cia paskaitineju ir nezinau pas ka eiciau dabar..................... itariu, kad kiekvienam savas burejas. O gal Linutui pas ja patiks g.gif ir kaip res visa tiesa i akis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGkatulis: 21 gegužės 2010 - 14:14