Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(Chiromante @ 2010 06 10, 03:16)
Tai tu visiska idijote,kaip ir tave priemusios burejos,kurios su "burimu" neturi nieko bendro....Ir dar skelbi savo idijotiska patirti....Nert idomu,kaip nepatyres linutas pataps lietuvisko idijotizmo auka....

Na, negi jus tokia ziauri ir , pikta, kaip atrodo paskacius jusu postus bigsmile.gif Ar tik SM sau leidziate tokiai buti. Sitokiais zodziais drabstytis, vnzodziu super doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 06 11, 18:30)
Na, negi jus tokia ziauri ir , pikta, kaip atrodo paskacius jusu postus  bigsmile.gif  Ar tik SM sau leidziate tokiai buti. Sitokiais zodziais drabstytis, vnzodziu super  doh.gif

Atvirksciai - esu labai geranoriska ir draugiska biggrin.gif Yra vienas niuansas - tos,kurios neisgydomos idiotes,toms mano zodziai pro viena ausi iejo,pro kita isejo, bet yra labai daug moteru ir svarbiausiai jaunu merginu, kurios neturi jokio supratimo,bet skaito jusu idijotiskus komentarus, del ko susidaro visiskai klaidinga nuomone apie tai kas yra Taro ir ju galimybes.....Mano ziauriu komentaru deka, bent jau geras pussimtis moteru (labai to tikiuosi) susidare kardinaliai kitokia nuomone, is ko turejo realiai apciuopiamos naudos....Esu ne siaip sau megeja,bet gera 20-meti paskyrus siam unikaliam reiskiniui, ir prognostinis lygis yra pats paprasciausias,todel zinau apie ka kalbu.....Kas nores,tas susimastys, o kas ne - toliau maitins nusikalteles sarlatanes.....TIK TIEK...
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 06 10, 03:16)
Tai tu visiska idijote,kaip ir tave priemusios burejos,kurios su "burimu" neturi nieko bendro....Ir dar skelbi savo idijotiska patirti....Nert idomu,kaip nepatyres linutas pataps lietuvisko idijotizmo auka....



QUOTE(Chiromante @ 2010 06 12, 01:13)
Atvirksciai - esu labai geranoriska ir draugiska biggrin.gif  Yra vienas niuansas - tos,kurios neisgydomos idiotes,toms mano zodziai pro viena ausi iejo,pro kita isejo, bet yra labai daug moteru ir svarbiausiai jaunu merginu, kurios neturi jokio supratimo,bet skaito jusu idijotiskus komentarus, del ko susidaro visiskai klaidinga nuomone apie tai kas yra Taro ir ju galimybes.....Mano ziauriu komentaru deka, bent jau geras pussimtis moteru (labai to tikiuosi) susidare kardinaliai kitokia nuomone, is ko turejo realiai apciuopiamos naudos....Esu ne siaip sau megeja,bet gera 20-meti paskyrus siam unikaliam reiskiniui, ir prognostinis lygis yra pats paprasciausias,todel zinau apie ka kalbu.....Kas nores,tas susimastys, o kas ne - toliau maitins nusikalteles sarlatanes.....TIK TIEK...

jei esat geranoriska ir draugiska,tai galejot mano poste atsakyt geranoriskai,isreiskiant savo zinias,ir patariant. o ne vadint idiotem lotuliukas.gif
manes jus neizeidet,jei to sieket,per daug jau man metu,kad reguociau i forumu replikas
tik sia tema skaitom ne mudvi
susidarykit apie save gera nuomone,dalinkit patarimus
o isvadint kitus zmones neisgydomais idiotais 16kart,jusu pacios marke krenta

susimastykit,jei i mano posta butu buves draugiskas,geranoriskas patarimas(o jus saket draugiska),ar tai nebutu atnese galbut ir naudos?
Atsakyti
Girene, nebevarg...man senai neidomu,kas ka apie mane galvoja (ypac blogai bigsmile.gif ) O patarimu per siuos tris metus pridalinta kalnas .... Ir puikiai zinau,kad tikrai ne viena moteris pakeite poziuri i "burimus" ir ismoko is sio reiskinio gauti realia nauda sau (o ne klausytis idijotisku briedu apie tai,kiek vaiku turi), nemaza dalis pacios pramoko Taro kalba ir dabar turi puiku patareja sau ir savo seimai bet kokiems gyvenimo atvejams.....O jeigu pati esi dar ir pagyvenus, tai tau tuo labiau neatleistinas sitoks nesupratimas....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 06 12, 11:08)
Girene, nebevarg...man senai neidomu,kas ka apie mane galvoja (ypac blogai  bigsmile.gif ) O patarimu per siuos tris metus pridalinta kalnas .... Ir puikiai zinau,kad tikrai ne viena moteris pakeite poziuri i "burimus" ir ismoko is sio reiskinio gauti realia nauda sau (o ne klausytis idijotisku briedu apie tai,kiek vaiku turi), nemaza dalis pacios pramoko Taro kalba ir dabar turi puiku patareja sau ir savo seimai bet kokiems gyvenimo atvejams.....O jeigu pati esi dar ir pagyvenus, tai tau tuo labiau neatleistinas sitoks nesupratimas....

tai pasidalink ,patark,pamokink,as nesakau,kad nedarom klaidu,ypac ten,kur neturim supratimo
butent,kad as jau pagyvenusi,jau ikopusi i penkta desimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 06 12, 10:38)
tai pasidalink ,patark,pamokink,as nesakau,kad nedarom klaidu,ypac ten,kur neturim supratimo
butent,kad as jau pagyvenusi,jau ikopusi i penkta desimti biggrin.gif

irnesakyk.gif Tada dar neviskas prarasta...Maniau,kad 56....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 06 12, 12:17)
irnesakyk.gif Tada dar neviskas prarasta...Maniau,kad 56....

bet turiu jau anuka biggrin.gif ,ir du suaugusius vaikus
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 06 12, 11:24)
bet turiu jau anuka biggrin.gif ,ir du suaugusius vaikus


Ir as turiu du suaugusius vaikus, nu ir kas.....Jie pas mane susipazine su Taro pagrindais, ir tokios smulkmenos, kaip myli-nemyli, eiti-neiti ir pan. tai kasdienybe - pasiziuri patys....Net vyras, kai yra itin svarbus darbiniai momentai,pasiima mano kalade ir pasitikrina....Na ir kas,kad nepazįsta kortu - ten viskas matosi kaip ant delno smile.gif Ir jus kiekviena galite ta daryti - vienos daugiau, kitos maziau....Mausto jus tos burejos kaip vaikus. Tiesiog tingiu cia simtaji karta pasakoti,kas yra burimo seansas....Kortos VISADA rodo tiesa - problema interpretavime.

Atsakyti
reiskiasi as,nieko neismananti,galiu sau pasidelioti?
o kaip reiksmes zinot,deliojimo buda?
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 06 12, 14:16)
reiskiasi as,nieko neismananti,galiu sau pasidelioti?
o kaip reiksmes zinot,deliojimo buda?

ir kur kas vertingiau negu piktnaudziaujanti alkoholiu babce, pezanti apie tai, kiek ir kokios lyties vaiku turi (kortos to nerodo, o pataikyti nelabai sunku,ar ne?).... biggrin.gif Be abejoniu, jei zmogus neturi konkrecios duotybes, jis dideliu aukstumu gal ir nepasieks, bet jau sau, kaimynams ir padruzkems tikrai sugebes padeliot....Ir netgi visai padoriai suprognozuoti pagrindines tendencijas iki metu. Tarkim as labai norejau nuosavo darzo (zemes darbu iki asaru nekenciau nuo vaikystes), viska padariau pagal instrukcijas ir netgi kazkas sudygo.....greiciausiai netgi kazka ir issirauti pavyks, bet darzu to tikrai nepavadinsi...nu ne mano tai stichija, bet juk tai nereiskia,jog negaliu uzsiauginti krapu ar petrazoliu...., o kalafioru nusipirksiu pas tikrus darzininkus biggrin.gif ....Taigi cia tas pats biggrin.gif
Papildyta:


O apie deliojimo budus - jums babces kaip taisykle, delioja ivairias, taip vadinamos "Cigoniskos" deliones variacijas (praeitis,ateitis,dabartis).....Paciai uztenka vienos ar triju kortu, arba tiesiog "kalbetis su jomis...Klausi - trauki, klausi - trauki...Gaunasi nerealus dialogas.Tokiu budu gali bet kokia situacija iki lasteles lygio issiaiskinti...O kaip suprasti kortas?....Na cia reikia siek tiek padirbeti...Kaip ir visur,kai nori kazko pasiekti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 06 12, 16:42)
ir kur kas vertingiau negu piktnaudziaujanti alkoholiu babce, pezanti apie tai, kiek ir kokios lyties vaiku turi (kortos to nerodo, o pataikyti nelabai sunku,ar ne?).... biggrin.gif  Be abejoniu, jei zmogus neturi konkrecios duotybes, jis dideliu aukstumu gal ir nepasieks, bet jau sau, kaimynams ir padruzkems tikrai sugebes padeliot....Ir netgi visai padoriai suprognozuoti pagrindines tendencijas iki metu. Tarkim as labai norejau nuosavo darzo (zemes darbu iki asaru nekenciau nuo vaikystes), viska padariau pagal instrukcijas ir netgi kazkas sudygo.....greiciausiai netgi kazka ir issirauti pavyks, bet darzu to tikrai nepavadinsi...nu ne mano tai stichija, bet juk tai nereiskia,jog negaliu uzsiauginti krapu ar petrazoliu...., o kalafioru nusipirksiu pas tikrus darzininkus biggrin.gif ....Taigi cia tas pats biggrin.gif
Papildyta:
O apie deliojimo budus - jums babces kaip taisykle, delioja ivairias, taip vadinamos "Cigoniskos" deliones variacijas (praeitis,ateitis,dabartis).....Paciai uztenka vienos ar triju kortu, arba tiesiog "kalbetis su jomis...Klausi - trauki, klausi - trauki...Gaunasi nerealus dialogas.Tokiu budu gali bet kokia situacija iki lasteles lygio issiaiskinti...O kaip suprasti kortas?....Na cia reikia siek tiek padirbeti...Kaip ir visur,kai nori kazko pasiekti mirksiukas.gif


Labai ydomu skaityti ax.gif Bet taip nuolat trauki-klausi,nesubalamutina?Turiu omeny galima daug kartu traukti,tik turi buti kitoki klausimai?Ir tu istrauktu visu kortu susieti,interpretuoti jau nereikia bendrai,ziureti ju visumos?
Atsakyti
Jūs mielos draugės nesipykit, aš irgi apsilankau pas tas "būrėjas", bet kiek jos pataiko ypatingų smulkmenų pasakyti, net tokių, kurias žino tik mūsų šeima, net dažnai pasvarstom, kažkas joms duota, ir tiek. Aš visai nenusivylus, po kelių mėnesių nemažai kas išsipildo, ką tada sakyti?
Atsakyti