Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

norėčiau įsitikinti, ar išsipildys linksmiausia dalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2010 07 05, 14:49)
norėčiau įsitikinti, ar išsipildys linksmiausia dalis  biggrin.gif

kokia???? lotuliukas.gif
Atsakyti
na, kad turėsiu vyrą milijonierių biggrin.gif (juokas ima clap_1.gif ) , kuris mane ir mano dukrytę labai mylės, ir su juo susilauksiu sūnaus smile.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
vaaa, dar pamiršau - vyras tipo bus rudaakis, matot, net paprasčiau man, mėlynakiai atkrenta biggrin.gif vuahaha biggrin.gif
Atsakyti
del ateities, tai demesi labiausiai reiketu sutelk i pranasystes iki 3 men laikotarpyje, jos tiksliausios nu iki pusmecio, o toliau... ateitis yra kintama, ja itakoja daugybe veiksniu, gal geriau nueiti i metus karta du "kad ismestu kortas". bent man tikliausiai pildosi pranasystes iki pusmecio laikotarpio, 3 men laikotarpiui.
Atsakyti
sveiki,
gal kas turite Alos Prokofjevaitės kontaktus, buciau dekinga jei imestumete i AZ smile.gif
Atsakyti
Pries 2 metus buvau pas bureja pire urmo baziu, kaunas(vardu nepamenu). Bure is taro kortu. Tai va, bure ir pribure. Dali pasake teisybes, kitos dalies dar laukiu.
Sake kita vasara(praeiti metai) butinai susitituoksiu su savo draugu, nes kazkas ivyks, gal vaikelis ar siaip kas. Tai taip ir ivyko, netyciukas atsirado, ir mudu susituokem. Dar apie seima mano bei vyro daug teisybes prisnekejo. Sake, kad reikia man eit i politika, tureciau tvarkyt padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***** @ 2010 07 08, 12:35)
Pries 2 metus buvau pas bureja pire urmo baziu, kaunas(vardu nepamenu). Bure is taro kortu. Tai va, bure ir pribure. Dali pasake teisybes, kitos dalies dar laukiu.
Sake kita vasara(praeiti metai) butinai susitituoksiu su savo draugu, nes kazkas ivyks, gal vaikelis ar siaip kas. Tai taip ir ivyko, netyciukas atsirado, ir mudu susituokem. Dar apie seima mano bei vyro daug teisybes prisnekejo. Sake, kad reikia man eit i politika, tureciau tvarkyt padaryt smile.gif

Tai kazin ar ne pas Sofija urmo bazeje buvote,nes ji kiek pastebejau visiems i politika pataria eiti,man sake kad buciau geresne uz Prunskiene! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2010 07 06, 18:50)
na, kad turėsiu vyrą milijonierių biggrin.gif (juokas ima clap_1.gif  ) , kuris mane ir mano dukrytę labai mylės, ir su juo susilauksiu sūnaus smile.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:
vaaa, dar pamiršau - vyras tipo bus rudaakis, matot, net paprasčiau man, mėlynakiai atkrenta  biggrin.gif  vuahaha biggrin.gif

man Janina sake, kad sutiksiu vyresni, issikyrusi, bet su pinigais... tipo gal koks verslininkas, politikas, advokatas... nu tip rimtas zmogus smile.gif ir myles mane labai ir mano dukra... ir dar sake, kad exas uzsinores grizti unsure.gif
ir kad irgi sunu dar turesiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2010 07 15, 18:07)
Tai kazin ar ne pas Sofija urmo bazeje buvote,nes ji kiek pastebejau visiems i politika pataria eiti,man sake kad buciau geresne uz Prunskiene! lotuliukas.gif



Tikriausiai pas ja drinks_cheers.gif
Atsakyti
man irgi sakė, kad norės grįžt, tipo grįš ir paskui vėl išeis, nes supras, kad gali būti išvytas tongue.gif bus kaip bus....... laukiu to savo rudaakio lotuliukas.gif juokauju, žinoma wink.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif ar galit patarti kur geriau man nuvaziuoti ar pas Zinaida ar pas burėja iš Prienų? labai lauku atsakymo, nes skubiai reikia. Aš norėčiau, kad ir iš praeities papasakotų. ačiū
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2010 07 21, 14:16)
sveikutes smile.gif  ar galit patarti kur geriau man nuvaziuoti ar pas Zinaida ar pas burėja iš Prienų? labai lauku atsakymo, nes skubiai reikia. Aš norėčiau, kad ir iš praeities papasakotų. ačiū

g.gif Man abi geros.
Atsakyti