Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: *** Būrėjos Kaune ***
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
cudo
user posted image

Diskutuosim.

Zinaida, tel. 8 684 52521. Kaina 50 Lt. Eiguliuose

Genutė, Jotvingio 6-56 ( Kaune). Tel 8(27)238667

Vilija Lobačiuviene 8 699 11284,
8 5 2751406
www.gerda.visiems.lt Gerda 50lt Mob. Tel. 8 652 91050

Dalia: 867684706 www.burimas.visit.ws.

Regina: Kaunas, Plento g. 5-77, tel. 861089198 30 lt

Bureja Janina: Jonavoje 87784411

Janina: Silainiuose nr. 8-37-43-99

Regina: tel. 8-613 12658

Genutė: tel. 8-684-84837, Juozapavičiaus 9-4, Kaunas

Kanto 2-7 , Kaunas
Tel. 200635

Cia salonai :
E. Visockienės firma (1) Kęstučio g. 54, Kaunas (8 37) 226296 (8 37) 226296
Kantita M. Daukšos g. 22-5, Kaunas (8 37) 226368 (8 37) 226368
Magiškasis būrimo salonas (4) Kęstučio g. 54 /S. Daukanto g. 7, Kaunas (8 37) 226296 (8 37) 226296
Marijos charizma Birželio 23-iosios g. 2 -3, Kaunas (8 37) 794695 (8 37) 794695
Mažasis septilis Laisvės al. 97, Kaunas (8 37) 720701 (8 37) 720701
Pas Liudmilą (4) Kęstučio g. 64, Kaunas (8 37) 224963 (8 37) 224963
S. Azanovo IĮ (1) Erdvilo g. 3, Kaunas (8 37) 233437
Nut*
na va..ir ne dvi,o trys Genutės pasirodo yra...
Papildyta:
QUOTE(zinulė @ 2010 01 05, 21:06)
Ir man 4u.gif
*

o jau tu-man blush2.gif
ernoja
QUOTE(vilma1978 @ 2010 01 05, 20:59)
na va..ir ne dvi,o trys Genutės pasirodo yra...
Papildyta:

o jau tu-man blush2.gif
*

4u.gif prašom, jei nueisi greit, papasakok, aš kažin kada prisiruošiu blush2.gif
O gal kad į Jonavą as Janiną važiuojam? Ką pasakė prieš 5 metus- 100% thumbup.gif
Nut*
QUOTE(zinulė @ 2010 01 05, 22:10)
4u.gif prašom, jei nueisi greit, papasakok, aš kažin kada prisiruošiu blush2.gif
O gal kad į Jonavą as Janiną važiuojam? Ką pasakė prieš 5 metus- 100% thumbup.gif
*

Jonavoj buvau rugsėjį g.gif dabar dar kažkaip nepribrendau blush2.gif
ernoja
QUOTE(vilma1978 @ 2010 01 05, 21:20)
Jonavoj buvau rugsėjį g.gif dabar dar kažkaip nepribrendau blush2.gif
*

Ir kaip? g.gif
Nut*
QUOTE(zinulė @ 2010 01 05, 22:21)
Ir kaip? g.gif
*

Na aš jau antrą kartą buvau...tai jau geras ženklas lotuliukas.gif
Šiaip kaip buvau pirmą kartą...nelabai supratau apie ką ji kalba...tik po to kai viskas įvyko ką ji sakė-pribrendus reikalui vėl važiavau ax.gif ..pakolkas išsipildė ką ji sakė bigsmile.gif
ernoja
QUOTE(vilma1978 @ 2010 01 05, 21:31)
Na aš jau antrą kartą buvau...tai jau geras ženklas lotuliukas.gif
Šiaip kaip buvau pirmą kartą...nelabai supratau apie ką ji kalba...tik po to kai viskas įvyko ką ji sakė-pribrendus reikalui vėl važiavau ax.gif ..pakolkas išsipildė ką ji sakė bigsmile.gif
*

Čia apie Janiną, kur numeris duotas, kalbi ar kurią kitą?
Nut*
QUOTE(zinulė @ 2010 01 05, 22:32)
Čia apie Janiną, kur numeris duotas, kalbi ar kurią kitą?
*

g.gif na tel jos nzn( sesuo paskambina jai)bet Janina kaip suprantu viena yra Jonavoj pas kurią visos važiuoja lotuliukas.gif
Ingaida
Nu as niekaip neapsisprendziu pas ka geriau nueiti doh.gif
Buvus pas Stasele Plechaviciaus g.tai man ji visai nepatiko i pievas nugrybavo.Pas Gerda buvau,tai nieko konkretaus ir nepasake,ji labiau ziuri i zmogaus reakcija,stipri psichologe.vat ir nezianu pas ka dabar eiti,o eiti labai reikia
Cudo,aciu uz tema,labai saunu atsidarius pamatyt visus duomenis 4u.gif
doviushka29
sveikos merginos....parupo nueiti pas genute cesnuliaviciene....tik neatrenku kuris dabar cia jos tas telefonas ir zinau kad ten rikia skambinti tik tam tikra diena ir tam tikrom valandom....?a???
Nut*
QUOTE(doviushka29 @ 2010 01 06, 15:43)
sveikos merginos....parupo nueiti pas genute cesnuliaviciene....tik neatrenku kuris dabar cia jos tas telefonas ir zinau kad ten rikia skambinti tik tam tikra diena ir tam tikrom valandom....?a???
*

nėra čia jos tel.nr. reikia skambinti ketvirtadieniais nuo 9 iki 10val. mirksiukas.gif
Va radau ir nr.:8 37 205465
**AUKSSE**

Svieta is Zaliakalnio,Kaune.Pati geriausia bureja biggrin.gif Esu jai dekinga.Daug padejo apsispresti ir tikrai daug issipilde. thumbup.gif
ernoja
QUOTE(gaukse @ 2010 01 06, 23:00)
Svieta is Zaliakalnio,Kaune.Pati geriausia bureja biggrin.gif Esu jai dekinga.Daug padejo apsispresti ir tikrai daug issipilde. thumbup.gif
*

Tulpių gatvės? Nieko nepataikė, kalbėjo kažką ne į temą. Antrą kartą draugė nusivedė, nes jos bendradarbė nėjo. Vėl tas pats. Iš to, ką pasakė, o tai buvo prieš 5-6 metus, išsipildė gal 10% ir tai tokių kaip "pakeisi darbą", "turėtumėt susilaukt dar vieno vaiko" ir pan. Net apie tuomet buvusią situaciją nei pirmą, nei antrą kartą nepasakė nieko konkretaus

O šiaip didžiausias "pravalas" tai Staselė doh.gif Iš pradžių dar bandžiau sakyt, kad ne taip yra, paskui jau tik klausiau pasakėlių doh.gif

Jei reikėtų sudėliot penketuką, iš tų, kur buvau, tai būtų:
1. Janina iš Jonavos
2. Zinaida
3. Tokia moteriškė iš Raseinių
4. Gerda (daugiau psichologe )
5. Marija Birželio 23-iosios

Prieš keletą metų buvo n problemų, teko lankytis pas kelias. O pas kai kurias ir vėliau blush2.gif
ambriu
Esu buvusi pas Genutę iš Šančių. Nu žinokit nesamonė - iš pradžių pradėjo nuo ligų, kad skydliaukė nesveika ir ttt. Na tai pasidariau va tyrimus privačioj klinikoj neseniai spiceliai - viskas su ja gerai. Apie šeimą ateitį ir visą kitą išviis patyliu - net ne į temą šnekėjo. Sumokėjau 30lt už nieką, kad po to prisigalvočiau nebūtų problemų. Feah.
doviushka29
QUOTE(vilma1978 @ 2010 01 06, 17:49)
nėra čia jos tel.nr. reikia skambinti ketvirtadieniais nuo 9 iki 10val. mirksiukas.gif
Va radau ir nr.:8 37 205465
*

aciu,vilmute,pabandysiu sian prisiskambyt...:)sako,jei nepavyksta uzsiregistruot,reiskias negalinti ji niekuo padet....:)ane?smile.gif
Vylmute
QUOTE(doviushka29 @ 2010 01 07, 10:21)
aciu,vilmute,pabandysiu sian prisiskambyt...:)sako,jei nepavyksta uzsiregistruot,reiskias negalinti ji niekuo padet....:)ane?smile.gif
*

Taip sakydavo, kad jei neprisiskambini reiskias tau ir nereikia. Mano drauge kazkada pas ja uzsiregistravo ir sumaise diena. Tai jai dar sedint koridoriuj Genute pasake "Panele jus siandien neuzsirasiu, as jusu nejauciu". O as pas ja buvau kelis kartus pries 6-7 metus. Visada kalbedavo apie ta pacia problema, net pinigu is manes neimdavo (kas mane labai isgasdino). Po to tipo sutvarke mano beda, netgi 10 Lt paeme (nors tarifas budavo 40).... Bet kad niekas nepasikeite, viskas liko kaip buve.... Tai daugiau pas ja nejau, nes labai jau gasdindavo ji mane.
anushka_9
Sveikos, nutariau prisijungt prie jusu, idomi tema, pati nemazai burtininkiu aplankius smile.gif . Buvau pas genute (juozapaviciaus g) pries 4 metus, kazkas rekomendavo, kad pas ja reikia eiti butent del ligu. Kreipiausi del sunaus, nes gyd negalejo nustatyti kas yra. Atejau l tikedama ir su viltim, nes pasak kitu ji ten 100% teisybe pasako. Kol laukiau laukiamajame atejo kazkokia jos sena kliente neuzsirasius ale l reikia priimk. Genute sutiko suderinti, aisku mano saskaita, nes buvo mano eile. Nu ir pradejo man ji tokius briedus kalbet blink.gif , kad as turiu moterisku problemu, negaliu vaiku gimdyt, isvis ateis laikas nelaikysiu slapimo blink.gif . Ir isvis gyvenime laimes neturesiu blink.gif . Gavau soka, bandziau aiskint, kad turiu as vaiku ir atejau del sunaus problemos. Ji sako, taip, matau, sunus nervuotas, maziau lai tv ir kompiut naudoja. Viskas! Dar klausimu bus? Mat jos lauke ta pazistama nekantraudama. Soko busenoj sumokejau as jai tuos pinigus, bet dabar kaip pagalvojus turejau pagrinda nemoket visai ir dar sugedint. Vien jau, kad vaiku turiu be jokiu problemu. Ir siaip laikiamajam pastebejau vien pensininkai, netgi is kaimu zmones suvaziave ale pasigydyt, su viltim. Tai aisku, jei zmogui 70m, tai gali atspet tas ligas nesunkiai. Zodziu man ji aferiste pasirode....
anushka_9
Pries 10 metu buvau pas Stasele (kur be pirstu), tada ji dauksos g dar dirbo. Tai man ji l daug ka ispranasavo teisingai. Netgi l konkreciu ir netiketu dalyku, kuriu nesukursi. Pvz, kad antra vaika gimdysiu uzsieny ( pries 8metus gimdziau), tai tikrai buvo visai neplanuota kelione, net nesapnuota, o dar kad gimdyt blink.gif ... Buvau nulekus pas ja pries 5 metus vel, tai tokias nesamones snekejo, be to buvo l pagiringa... Nu bet as pagalvojau ai gal kokia ne tokia diena ar ka, nugi buna, pasitaiko.... Pries 3 metus vel pas ja uzejau, tai dar labiau nusisneka.... As galvoju gal ji prarado ta burimo dovana? g.gif
Buvau pries 10m pas Genute (rotuses), tai irgi pildosi, sake diedele gyvenimo permaina po 10 metu, tai iseina turetu buti siais metais biggrin.gif tai laukiu....
Siaip l susidomejau is jusu sneku Gerda ir Janina is Jonavos.
Nikolete
QUOTE(anushka_9 @ 2010 01 07, 18:59)
Sveikos, nutariau prisijungt prie jusu, idomi tema, pati nemazai burtininkiu aplankius  smile.gif . Buvau pas genute (juozapaviciaus g) pries 4 metus, kazkas rekomendavo, kad pas ja reikia eiti butent del ligu. Kreipiausi del sunaus, nes gyd negalejo nustatyti kas yra. Atejau l tikedama ir su viltim, nes pasak kitu ji ten 100% teisybe pasako.
Zodziu man ji aferiste pasirode....
*

Liūdna skaityt verysad.gif
Turbūt kiekvienas turi pasirinkti savo, ne visi sutampa. Man ji tinka, patinka, atitinka. Atrodo lyg ne apie tą žmogų skaityčiau
cudo
QUOTE(gaukse @ 2010 01 07, 00:00)
*

Bukit geri mirksiukas.gif rasikit: tel.num. varda ir adresa. Manau burejos ne pristaraus biggrin.gif
TOMIENE
laba 4u.gif ką galėtumėt pasiūlyt Kaune, kas buria iš delno g.gif
zance
Labas visoms,
Na as lankiausi pries kokius 2 metus pas Genute is zemuju Sanciu,nzn man nepatiko,nieko konkreciai nepasake sad.gif kazka snekejo bet ne i tema,na negaliu pasakyti,kad nieko nepataike,bet visumoj daugiau pas ja nesiburciau ...Na bet kaip kazkuri pasake turbut kiekvienas pasirenkam bureja,kaip ir burejai mus smile.gif.Lankiausi pas viena,bet kazkaip uzsimirso man vardas ,bet kaip suzinosiu butinai viska parasysiu tel ir visas kitas koordinates smile.gif
"Monika"
sveikos, buvau vasarą pas Ritą iš Kauno, tai patikėkit.... baisu... jau turiu būti išsiskyrusi ir ištekėjusi už milijonieriaus...
Nut*
QUOTE(Eglareta @ 2010 01 08, 19:46)
sveikos, buvau vasarą pas Ritą iš Kauno, tai patikėkit.... baisu... jau turiu būti išsiskyrusi ir ištekėjusi už milijonieriaus...
*

lotuliukas.gif
"Monika"
niu va, vakar rašiau labai skubėdama, tai smulkmenų nepapasakojau. tei va, ta būrėja gyvena prie saulėtekio, ji nemėgsta paprastų žmonių "iš gatvės" , pas ją turi eiti per kažką, taigi, aš ėjau su pussesere. vizito metu paskambino jai moteris, tai ji paklausė iš kur ji gavo jos nr, ir kaip supyko, kad internete jį rado, nu tai man pasirodė keista.... tei va, man pasakė, kad esu nelaimingai ištekėjusi ( gal ir dalis tiesos...), kad nuo vaikystės turiu įgimtą ligą ( tyrimus dariausi, skydliaukės ir t.t. - sveika smile.gif) . kad šių metų pradžioje skirsiuosi, sutiksiu vyrą rudaakį lotuliukas.gif pradžioj būsiu a la meilužė jam, o paskui susituoksim, apipils mane pinigais lotuliukas.gif thumbup.gif ir t.t. turėsim mes sūnų ir t.t. keista, bet man gerai gyventi su savo vyru, nežarstom kalnų pinigų ir aukso, bet man gerai ir taip gyventi, labai nesusidomėjau tuo , ką išgirdau, skaudu būtų išsiskirti, todėl, priėmiau sau tik tai, kad man atrodė priimtina .... blush2.gif pvz.: kad darbas OK, mokslai OK, kad mane labai myli mano tėtis ir visada padės ( thumbup.gif ). tei va, tokia ta mano istorija, jaučiausi, kad iš manęs visą ryžtą, gerą nuotaiką atėmė, išsiurbė, bet ir entuziazmo dozę gavau smile.gif
Aaukse
QUOTE(Eglareta @ 2010 01 08, 18:46)
*

biggrin.gif
esu pas ją buvusi dukart. pirmą kartą nepaprastai daug pasakė. Ir mamai kelis dalykus taip pasakė, kad mama išėjusi juokėsi, jog šarlatanė, o tie dalykai bac ir išsipildė. ir lb greitai verysad.gif Antrą kartą buvau po jos sūnaus žūties (bent aš taip supratau iš jos pasakojimo). Tai tikrai..niūriai kažkaip viską nudėstė. Bet man atrodo, ji tiesiog buvo neatsigavusi. Galvojau, kad jau net neburia. rolleyes.gif

Tiesa, Svetlana iš Tulpių g..... Šoko terapijos jeigu norisi, nebent tada reiktų pas ją. brrrrrrrr rolleyes.gif
jorke
o kas nors gal pas Lobaciuviene lanketes? kaip atsiliepimai, ir kaina?
ritule.rita
vis noris apsilankyt pas bureja smile.gif ypac tada kai nesiseka, bet baisu butu jei pasakytu blogas prognozes.
cangoroo
Nors as is Vilniaus, bet burtis vaziuoju i Kauna smile.gif Ten pigiau ir nieko neblogiau uz garsiasias Vilniaus burejas. Man Kaune geriausia Zinaida - bet pasako kazkur tik pusmeciui i prieki. Buvau seniai pas Gerda - ji su taro kortom apie kazkur 10 metu i prieki kalba. Bus matyt, ar pildosi smile.gif Dar lankausi pas tokia jauna, bet perspektyvia ir nekomercine moteryte prie Savas. Irgi nemazai tiesos pasako.
cudo
QUOTE(cangoroo @ 2010 01 12, 18:32)
Nors as is Vilniaus, bet burtis vaziuoju i  Kauna  smile.gif Ten pigiau ir nieko neblogiau uz garsiasias Vilniaus burejas.  Man Kaune geriausia Zinaida - bet pasako kazkur tik pusmeciui i prieki. Buvau seniai pas Gerda - ji su taro kortom apie kazkur 10 metu i prieki kalba. Bus matyt, ar pildosi  smile.gif Dar lankausi pas tokia jauna, bet perspektyvia ir nekomercine moteryte prie Savas. Irgi nemazai tiesos pasako.
*

rasikit: tel.num. varda ir adresa bigsmile.gif biggrin.gif
vebkius
Sveikutes, paskaiciau ir sudomino ta Janina is Jonavos. Jei ne paslaptis- kiek ji ima ir kaip buria?
As pati buvau pas Gerda, tai sutinku, kad ji gera psichologe...
Genute is Rotuses irgi nelabai pataike su ateitim
Genute is zemu sanciu-visiska nesamone
Stasele- sunkiai jai kazkaip sekesi bigsmile.gif
Virginija is partizanu g.- lotuliukas.gif
Paneveziete Jolanta patiko, bet toli...
Laima is Dauksos b.salono-rasyciau astuntuka smile.gif
Eiguliuose prie trol.depo (vardo nepamenu)kliedesys
Alexas Vienazindys psichologas ir aiskeregis- net baisu prisimint unsure.gif
Gal dar teko girdet apie Regina Mileriene ka nors?
yezy
Laba vakara,

noreciau pirma karta nueiti pas bureja, gal galit papasakot kaip ten viskas vyksta? ar uzduodi konkrecius klausimus ar kaiP?
Nut*
QUOTE(yezy @ 2010 01 12, 23:37)
Laba vakara,

noreciau pirma karta nueiti pas bureja, gal galit papasakot kaip ten viskas vyksta? ar uzduodi konkrecius klausimus ar kaiP?
*

žiūrint pas ką-pas Janiną iš Jonavos nereikia,pati papasakos,bet gali ir užduoti kl. jei kas neramina.Pas Genutę Česn.- reikia turėti konkrečiai viską susiformulavus visus klausimus...pas kitas nzn mirksiukas.gif
ddalia
sveikutes, ar galite kuri parasyt, kur surasti ta Janina is Jonavos? gal parasykit jos tel nr. ir dar idomu kiek ji ima?
paskaicius, tai daug kas jai paskiria pirma vieta....
idomu, butu pamegint isitikinti mirksiukas.gif
Fioneta
QUOTE(vebkius @ 2010 01 12, 21:48)
Sveikutes, paskaiciau ir sudomino ta Janina is Jonavos. Jei ne paslaptis- kiek ji ima ir kaip buria?
*

QUOTE(ddalia @ 2010 01 13, 00:12)
sveikutes, ar galite kuri parasyt, kur surasti ta Janina is Jonavos? gal parasykit jos tel nr.  ir dar idomu kiek ji ima?
*

Pas Janina eisiu antardieni, tai galesiu parasyt kaip patiko mirksiukas.gif Ji ima 30 lt., o tel , nr. parasytas pirmam puslapyje 4u.gif ( siuo telefonu siand. skambinau ir uzsiregistravau, tik po 8 reikia dadet 6,nes truksta vieno skaiciuko mirksiukas.gif )
Nut*
QUOTE(Fioneta @ 2010 01 13, 01:34)
Pas Janina eisiu antardieni, tai galesiu parasyt kaip patiko  mirksiukas.gif  Ji ima 30 lt., o tel , nr. parasytas pirmam puslapyje    4u.gif    ( siuo telefonu siand. skambinau ir uzsiregistravau, tik po 8 reikia dadet 6,nes truksta vieno skaiciuko  mirksiukas.gif  )
*

a jau 30? rugsėjo mėn buvo 25Lt. Tik mergaitės aplinkos svarbiausia neišsigąskit...o šiaip ji tikrai teisybę sako.Nors irmą kartą kai nuėjau...išėjus galvojau ko ji čia pripaisė-pradėjo apie ilgai našlaujančią moterį(kažkaip apie močiutę galvojau)kalbėti ir kaf ji laaabai greitai numirs,o paskui kaip paklausiu apie senelius savo apskritai,tai pasakė,kad dar ilgai mano abi močiutės gyvens,atseit pirmiau senelis mirs blink.gif Na vienžo,galvojau nusikalba....bet ne,tą pačią dieną kaip pas ją buvau mirė mano pati mylimiausia bendradarbė...kuri ir buvo man labai mielas ir artimas žmogutis... verysad.gif
Fioneta
QUOTE(vilma1978 @ 2010 01 13, 09:54)
a jau 30? rugsėjo mėn buvo 25Lt. Tik mergaitės aplinkos svarbiausia neišsigąskit...o šiaip ji tikrai teisybę sako.
*

Aha, sake 30 g.gif Sakau, gal jau buvusiom pas ja karteli nepakele kainos g.gif ( atsimenu kadaise vaiksciojau pas viena, kuri irgi pakele burimo kaina, bet man taip ir liko ta pati blush2.gif )
O pas ja reikia klausineti, ar ji viska pasako? Galima uzduot konkrecius klausimus?
Nut*
QUOTE(Fioneta @ 2010 01 13, 11:39)
Aha, sake  30  g.gif  Sakau, gal jau buvusiom pas ja karteli nepakele kainos  g.gif  ( atsimenu kadaise vaiksciojau pas viena, kuri irgi pakele burimo kaina, bet man taip ir liko ta pati  blush2.gif  )
O pas ja reikia klausineti, ar ji viska pasako? Galima uzduot konkrecius klausimus?
*

šiaip ji pati pasako,bet jei nori gali ir paklasuti kas domina...konkrečiai pasižiūri mirksiukas.gif
ernoja
QUOTE(vilma1978 @ 2010 01 13, 10:58)
šiaip ji pati pasako,bet jei nori gali ir paklasuti kas domina...konkrečiai pasižiūri mirksiukas.gif
*

Man tai iš viso sakė "tylėk, aš kalbėsiu", o paskui jau klausė, kas dar domina.

Bet kalbėjo mėnesių tikslumu, tada irgi galvojau- nusišneka, bet kai būtent tais mėnesiais tai ir vyko...Čia maždaug pusmečiui mėnesius sakė, paskui jau ne taip tiksliai.
Nut*
QUOTE(zinulė @ 2010 01 13, 15:30)
Man tai iš viso sakė "tylėk, aš kalbėsiu", o paskui jau klausė, kas dar domina.

Bet kalbėjo mėnesių tikslumu, tada irgi galvojau- nusišneka, bet kai būtent tais mėnesiais tai ir vyko...Čia maždaug pusmečiui mėnesius sakė, paskui jau ne taip tiksliai.
*

lotuliukas.gif aš ir po visko tik klausiau
ddalia
QUOTE(Fioneta @ 2010 01 13, 01:34)
Pas Janina eisiu antardieni, tai galesiu parasyt kaip patiko  mirksiukas.gif  Ji ima 30 lt., o tel , nr. parasytas pirmam puslapyje    4u.gif    ( siuo telefonu siand. skambinau ir uzsiregistravau, tik po 8 reikia dadet 6,nes truksta vieno skaiciuko  mirksiukas.gif  )
*

na, nieko nesuprantu???? tai juk pirmam psl parasyta Janina is Silainiu...tai cia ta pati kuri is Jonavos?
o tel juk paprastas, nelabai gaunasi prideti 6
parasykit, nieko nesuprantu....noreciau pas Janina is Jonavos, tai kur ji priima? ir kokiu tel nr skambinti?
ernoja
QUOTE(ddalia @ 2010 01 13, 18:13)
na, nieko nesuprantu???? tai juk pirmam psl parasyta Janina is Silainiu...tai cia ta pati kuri is Jonavos?
parasykit, nieko nesuprantu....noreciau pas Janina is Jonavos, tai kur ji priima? ir kokiu tel nr skambinti?
*

tai dar paskaitykit doh.gif dvi yra
ddalia
QUOTE(zinulė @ 2010 01 13, 19:23)
tai dar paskaitykit  doh.gif dvi yra
*

dekui, apsvietei prota mirksiukas.gif
dabar jau pamaciau bigsmile.gif
Fioneta
QUOTE(ddalia @ 2010 01 13, 18:13)
*

Ten parasyta is Jonavos tik vieno skaiciuko truksta numeryje mirksiukas.gif
cudo
Bureja Janina: Jonavoje 867784411
** Svaja**
As vaikstau pas laima is bur salono Pazink save.Man ji patikima daug tinka o be to ji puiki psichologe wub.gif wub.gif

Vakar buvau pas ja , tai patenkinta buvau ,nes sie metai ir tai ka as nusprendus imtis tikrai duos rezultatu thumbup.gif thumbup.gif Apie darba.... sako kas ten vyksta tavo darbe nes rodo didelius pokycius....o is tikruju atleidimo metas atleido virs 100 zmoniu.As likau bet galvojau gal eit paciai nes itariu bus nekas. tada Laima pasake kad nedaryciau to nes viskas iki rugsejo susigules ir bus gerai. Nu tai bandysiu dar kapanotis darbe ax.gif ax.gif

Tai manau pas ja ie vaiksciosiu nes jauciu kad tai mano sielai tinka biggrin.gif
asmahan
vytaute4444 2009 08 31, 19:35
Laba diena visoms kas lankosi siame puslapyje.Na as neesu megeja labai dauk rasyi ,bet perskaicius kad nemazai moteru visgi domina burejos,ju pranasystes,nutariau parasyti.
Man teko gyvenime susidurti tikrai su didelia problema(asmenine) ir nezinau kuo butu viskas pasibaige jeigu nebuciau sutikos Tamaros.(Ja man rekomendavo kolege).Ji ne visus priima,nezinau kaip ji atsirenka.Taciau as ja pazystu jau 4 metai,ir tikrai net minciu nekyla eiti pas kita bureja ar pranase.As dekinga jai kad siandiena gyvenu,sypsausi turiu darba ir tikrai esu laiminga.Tad jei turite problemu tikrai rekomenduoju nuosirdziai.Ji pakartoja tuos zodzius kuriu net garsiai neistari,mato kiaurai,mato visas tavo bedas.Jai nieko nereikia net pasakotis.Sekmes visom.Parasau jos telefona 860766057.

vytaute4444
2009 09 01, 16:24
Tamara priima klientes Fabijoniskese ,S.Neries gtv. Burimo kaina
Kaina 50 lt.JI daro ir rimtesnius dalykus,tai kaina sutartine.

Sveikos visos sioje temoje,

Radau si ta , del ko turiu jus labai labai ispeti.
Cia , kaip daugelis jau ir nuspejo yra reklama. Vytaute 4444 yra tariamos Tamaros bendrininke. Tamara pries tai buvo Sonia, paskui Zenia , dabar Tamara.Dar pries metus dirbo Kaune Pikolo 49, dabar jau savo nesvariais darbeliais abi uzsiima Vilniuje. Nueisit issiburti taro kortomis, garantuoju ji jums tikrai suras daug rimtesniu dalyku, kuriu kaina "sutartine" . Ir ne tukstantis, ir ne du. Kartais net siekia virs 100 000. Taip zmogu prigrasina , mirtim, vaiku ligom, bedom , kad rodos atiduosi viska , kad tik issigelbet is tariamu nuziurejimu, prakeikimu... Aisku, tave itikins , kad tie pinigai cigonei nereikalingi, kad jie reikalingi piktom dvasioms ju pagalba nuimti tuos prakeikimus, ir kad po meneselio ar greiciau juos grazins kai darba atliks.Skambines tau po keleta kartu per diena, panaudos toki psichologini terora, kad nebezinosi kai ja atsikratyt.Neturi pinigu ? Nebeda, cia pat prisistatys tariamos Tamaros bendrinike blondine vytaute4444- Vita Cepaityte , nekilnojamo turto agente ir mielai tau pades uzstatyti tavo nekilnojama turta, masina, ar pasiskolinti pinigu uz nezmoniskus procentus.Bus tiesiog tau smeniskai parengtas planas kur nueti , pas ka kreiptis , net darbo valandos surasytos.Nuves tave uz rankutes pas pazystamas vadybininkes i banka kreditui gauti , o kita karta net ir zmogaus nereikia, ji supildo banke viska pati ir parasa pamakaluoja, juk viskas, kad tik ta uzsisaukta sumele kuo greiciau susrinktum.O terminai tai sumai sumai duodami surinkti tikrai trumpi, kad neapsigalvotum , kad kas nepaprotintu, todel esi nulatiniam ju abieju demesyje.Jei nueisit kelios drauges, tai nenustebkit, kad surinks visus pletkus, isklausines viena apie kita viska iki smulkmenu. Ir tu busi geriausia, o tavo drauges ne tokiso saunios. Vaisins tave arbata, pietumis , kis per jega net jei ir nenoresi, matyt tai kazkokios magijos dalis, kad tave uzhipnotizuot. Kai susirinks reikiama suma , gali jau ir nebeprisikambinti , ir laiko vis tau neatras. Turi ji sav specialias ceremonijas, bet po pinigu gavimo kai kurias is ju uzmirsta padaryt, juk biznio planas jau ivykdytas, pinigai kiseneje , o kvailiai , patikeje rimtesniais dalykais uz sutartine kaina, paverte savo gyvenima pragaru, nes tai ka prisiskolinai ateina laikas grazinti, o Tamara tu pinigu uz zadeto menesio negrazina, mulkina , nebekelia ragelio , neberanda tau laiko, suserga , galu gale susipakuoja savo rudus odinius baldus ir didele Marijos statula ir isdrozia i Vilniu , aisku atsijungusi savo senaji telefono numeri , kad nemazas burys apgautu Kaunieciu nebedrumstu ramybes . Ir net susirinkusi sitokias sumas ir ju negrazinusi , apsiimto darbo neatlieka, o toliau sekmingai gaudo kvailius. Pabandyk paprasyt grazint , tokiu grasinimu isgirsi , kad ausys raitojasi.O apie Vitos Cepaitytes kultura ir necenzurinius zodzius net kalbet slykstu.

Tai va mielosios , tai tik reklama bendrininkiu. Tik kazin , ar neatsisuks ta juodoji magija pries jas pacias kada.Nes tas galias , kas jas bebutu daves tariamai Tamarai - dievas ar velnias- gali viena diena ir atimti, jei jas naudoja ne pagal paskirti. Tesesauga turetu nebloga byla - grobstymas, sukciavimas stambiu mastu. O reporteriai kita karta , tegu geriau isisgilina pas ka eina, butu daug idomesni ir turiningesni straipsni parase .

Nut*
QUOTE(asmahan @ 2010 01 16, 00:04)
vytaute4444 2009 08 31, 19:35
Laba diena visoms kas lankosi siame puslapyje.Na as neesu megeja labai dauk rasyi ,bet perskaicius kad nemazai moteru visgi domina burejos,ju pranasystes,nutariau parasyti.
Man teko gyvenime susidurti tikrai su didelia problema(asmenine) ir nezinau kuo butu viskas pasibaige jeigu nebuciau sutikos Tamaros.(Ja man rekomendavo kolege).Ji ne visus priima,nezinau kaip ji atsirenka.Taciau as ja pazystu jau 4 metai,ir tikrai net minciu nekyla eiti pas kita bureja ar pranase.As dekinga jai kad siandiena gyvenu,sypsausi turiu darba ir tikrai esu laiminga.Tad jei turite problemu tikrai rekomenduoju nuosirdziai.Ji pakartoja tuos zodzius kuriu net garsiai neistari,mato kiaurai,mato visas tavo bedas.Jai nieko nereikia net pasakotis.Sekmes visom.Parasau jos telefona 860766057.

vytaute4444
2009 09 01, 16:24
Tamara priima klientes Fabijoniskese ,S.Neries gtv. Burimo kaina
Kaina 50 lt.JI daro ir rimtesnius dalykus,tai kaina sutartine.
Sveikos visos sioje temoje,

Radau si ta , del ko turiu jus labai labai ispeti.
Cia , kaip daugelis jau ir nuspejo yra reklama. Vytaute 4444 yra tariamos Tamaros bendrininke. Tamara pries tai buvo Sonia, paskui Zenia , dabar Tamara.Dar pries metus dirbo Kaune Pikolo 49, dabar jau savo nesvariais darbeliais abi uzsiima Vilniuje. Nueisit issiburti taro kortomis, garantuoju ji jums tikrai suras daug rimtesniu dalyku, kuriu kaina "sutartine" . Ir ne tukstantis, ir ne du. Kartais net siekia virs 100 000. Taip zmogu prigrasina , mirtim, vaiku ligom, bedom , kad rodos atiduosi viska , kad tik issigelbet is tariamu nuziurejimu, prakeikimu... Aisku, tave itikins , kad tie pinigai cigonei nereikalingi, kad jie reikalingi piktom dvasioms ju pagalba nuimti tuos prakeikimus, ir kad po meneselio ar greiciau juos grazins kai darba atliks.Skambines tau po keleta kartu per diena, panaudos toki psichologini terora, kad nebezinosi kai ja atsikratyt.Neturi pinigu ? Nebeda, cia pat prisistatys tariamos Tamaros bendrinike blondine vytaute4444- Vita Cepaityte , nekilnojamo turto agente ir mielai tau pades uzstatyti tavo nekilnojama turta, masina, ar pasiskolinti pinigu uz nezmoniskus procentus.Bus tiesiog tau smeniskai parengtas planas kur nueti , pas ka kreiptis , net darbo valandos surasytos.Nuves tave uz rankutes pas pazystamas vadybininkes i banka kreditui gauti , o kita karta net ir zmogaus nereikia, ji supildo banke viska pati ir parasa pamakaluoja, juk viskas, kad tik ta uzsisaukta sumele kuo greiciau susrinktum.O terminai tai sumai sumai duodami surinkti tikrai trumpi, kad neapsigalvotum , kad kas nepaprotintu, todel esi nulatiniam ju abieju demesyje.Jei nueisit kelios drauges, tai nenustebkit, kad surinks visus pletkus, isklausines viena apie kita viska iki smulkmenu. Ir tu busi geriausia, o tavo drauges ne tokiso saunios. Vaisins tave arbata, pietumis , kis per jega net jei ir nenoresi, matyt tai kazkokios magijos dalis, kad tave uzhipnotizuot. Kai susirinks reikiama suma , gali jau ir nebeprisikambinti , ir laiko vis tau neatras. Turi ji sav specialias ceremonijas, bet po pinigu gavimo kai kurias is ju uzmirsta padaryt, juk biznio planas jau ivykdytas, pinigai kiseneje , o kvailiai , patikeje rimtesniais dalykais uz sutartine kaina, paverte savo gyvenima pragaru, nes tai ka prisiskolinai ateina laikas grazinti, o Tamara tu pinigu uz zadeto menesio negrazina, mulkina , nebekelia ragelio , neberanda tau laiko, suserga , galu gale susipakuoja savo rudus odinius baldus ir didele Marijos statula ir isdrozia i Vilniu , aisku atsijungusi savo senaji telefono numeri , kad nemazas burys apgautu Kaunieciu nebedrumstu ramybes . Ir net susirinkusi sitokias sumas ir ju negrazinusi , apsiimto darbo neatlieka, o toliau sekmingai gaudo kvailius. Pabandyk paprasyt grazint , tokiu grasinimu isgirsi , kad ausys raitojasi.O apie Vitos Cepaitytes kultura ir necenzurinius zodzius net kalbet slykstu.

Tai va mielosios , tai tik reklama bendrininkiu. Tik kazin , ar neatsisuks ta juodoji magija pries jas pacias kada.Nes tas galias , kas jas bebutu daves tariamai Tamarai - dievas ar velnias- gali viena diena ir atimti, jei jas naudoja ne pagal paskirti. Tesesauga turetu nebloga byla - grobstymas, sukciavimas stambiu mastu. O reporteriai kita karta , tegu geriau isisgilina pas ka eina, butu daug idomesni ir turiningesni straipsni parase .
*

blink.gif tai jau taip...
auskarute
buvau pas zinaida thumbup.gif . teko kazkada pas svietlana lankytis,tai nepalyginsi. kita kart ir vel eiciau pas zinaida smile.gif
zalia_22
Sveikos smile.gif
Tai vat buvo (na ir yra) sunkus metas gyvenima, tiek psichologiskai, tiek fiziskai ir galvojau kad gal reikia nueiti pas bureja, gal bus lengviau, patars ka daryt, nusvies ateity (nors sakiau, kad daugiau gyvenime neisiu, nes pries kokius 3m. teko lankytis pas viena, tai soka patyriau ir sakiau nereikia man daugiau tokio jausmo biggrin.gif ). Cia forume skaiciau skaiciau ir susigundziau Gerda.
Tai vat as jai pasiskambinau, ji paklause is kur gavau tel. nr. sakiau is interneto, bet nieko, ji mane prieme ( nors gyvenu uzsienyje ir turejau lt tik 2 sav. atosotgu, tai ji man pasake, tiesiog pasiskambinkit kai zinosit kada galit ir priimsiu. )
Pirma nzn kaip, bet ji tiesiog ziuredama i mane, sudeginus degtuka, pasake apie mane, mano psichologine busena,pagrindiniu, esminiu charakterio bruozu. Poto jau ji bure is kortu, taciau pas ja yra keliu rusiu kortu ir tik spek kilnoti. Pradzioj sugalvoji klausima, ar kas tave neramina ir vsio. cia skaiciau, kad vienai forumietei ji bure 10m. i prieki, bet man tai kazkur 1m. i prieki, aisku jau i pabaiga ji sake "na paziurim, kas jusu laukia per ateinancius 5m.". tai cia butu kaip ir bendrais bruozais, svarbiausi ivykiai kas bus ateinancius 5m. bet ji daug vardino. po burimo ji paziurejo i mano atsinestas foto, tai apie zmones, ju charakteri, dabartine busena 100% pasake (na gal ji pries tai kortose ka mate g.gif ). Ka galiu pasakyti, kai ji man bure, tai puikiai isdeste dabartine situacija, visus vingius, poto kas laukia veliau (gal tik reikejo man paciai daugiau klausti, nes ji pasako ir vsio, o dabar kyla visokiu klausimu biggrin.gif na ji man pasake, kad as pati turiu gera nuojauta (vat sita tai turiu tikrai)), ir nors praejo tik 4 sav. taciau jau viskas pamazu pildosi, net nustebau, nes pirma kazkas atsitinka, o poto as prisimenu ka man Gerda sake. Taip pat ji gera psichologe, bet cia jaukiekvieno reikalas priimti tai, klausyti jos asmenines nuomones, ka ji mano apie situacija, nes ji man ivardino situacija ir klause: ar jums to reikia, ar jus to norit?". Tiesiog mato kad zmogus pasimetes, ar nzino kaip elgtis, tai ir pasitelkia psichologija, taciau pirma ivardina ka mato kortose.
Man ji patiko todel, kad ji buvo pirmoji bureja, kuri viska nusake viska 100%, ka ispranasavo tas pradejo pildytis.

Siaip idomu, ar kas susidure su tokia bureja, kuri nusakytu ateity 10m. i prieki, ne tai kad smulkiai, bet tam tikrus bendrus bruozus, jei paklausus koki klausima, atsakytu kad taip tai ivyks bet tarkim po kokiu 8m. ar 15m., arba ne to niekda nebus. nes daugelis bureju buria tik 1m. , o mane kamuoja vienas klausimas ir labai rupi jo atsakymas
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.