Įkraunama...
Įkraunama...

Kailiniai

[quote=gintaryte1,2008 10 30, 13:51]
[quote=Aleksandra79,2008 10 30, 14:40]
bigsmile.gif Neisprotek quote smile.gif schmoll.gif
galima nusipirkti ir uz 2000-3000... Ir nesvaik, kad Urmo bazej uz 5000 nori pirkt.. uf, net bloga pasidare smile.gif
Juokauju aisku, ax.gif tikrai pasijieskok kokiam BISONE ten su nuolaida tikrtai paimsi ka nors..

tai kad uz 5000 as ir nesiruosiu pirkt, man tai yra per daug jei,ka... nu matai as net neisivaizdavau,kad kokiam bizone galima ir uz 1000lt nusipirkt ax.gif jei tai yra tiesa, tai liux.
[/quote]

Nu... jal ne 1000, biski daugiau, bet tikrai galima rasti ka gero, kur 1000 moki... jei tikrai fainas daiktas ir mums, moterims, patink, tai verta ir daugiau pamoket. Ar ne taip? smile.gif
g.gif
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(katalike @ 2008 10 30, 14:07)
poster_offtopic.gif  taigi rašė, kad nevalgo. o galima pamanyti, kad nudiria kailį ir paleidžia laikstyt laukais blink.gif kam tas "bent".



A jo tu gi "katalike" pamirsau thumbup.gif
Manau ramiau,... reik i tai ziuret, nesu uz givunu zudyma, bet ir vistas ir zasis augina specialiai, niekas givuliuko siaip miske nezudo, o tam reikalau tik... ex, tema tai kita. Koks skirtumas... viska zmogus suvartoja
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 10 31, 07:00)
paranoja?
prie ko cia ne zmones?prie ko cia 'mes' blink.gif
matai ivardinau bendriniu zodziu vien todel, kad butu aisku apie ka sneka, tingejau eit ziuret nikus kiekvienos.

o naujokes ka, nusisneket negali, jos ka ne zmones??
biggrin.gif



Zinai, apie naujokes. Niekada tame forume nebuvau... bet matau kaip "senbuves" tipo labai krutiznos. Taip as neseniai prisijungiau, bet jau dabar noras su tokiom kaip jus atpuola..tipo visazines ar ka? eikit i kitus forumus, jei jums neidomu ir reiskite pretenzijas ten. Ko cia sedit?

Papildyta:
QUOTE(Angie_Kiras @ 2008 10 30, 13:45)
drinks_cheers.gif
Ai velnias žino... Gal nuo sezono kolekcijos priklauso...


Nepasikeite, vakar buvau uzejus. Kazkada Vilniaus kailiai buvo gal ir visai nieko, o dabar tai... nezinau, man ten nepatinka. Modeliai kokiu 10 metu saenumo, kaip lelyjoj kokioj...
Atsakyti
Merginos, o gal kur uzmtet ruoniuku kailinuku? ax.gif
Atsakyti
Ir aš labai kailinukų noriu. Turiu pasiūmą - pervystom temą į dirbtinį kailiuką ax.gif
Atsakyti
Bet su dirbtiniais ne tas vaizdas, mazute, geriau pasitaupyti biskeli ir imti naturalius, grazius, o dar geriau tai siutis manau, iseis apie 2000lt, ziurint is kokio kailio ir kokiu nori, mano drauge siuvosi tai ka tu ka tu, modelis is katalogo paimtas ir labai graziai pasiuvo. tongue.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif atsiprašau, jei tokia tema jau yra, bet aš neradau... blush2.gif Labai norėčiau tokios kailinės kepurės http://www_manoimone...375_1_thumb.jpg
bet nežinau, kur galima ją gauti... Be to, jau pavasaris ir gal per vėlai ieškau, bet vis vien laaaabai noriu wub.gif gal galit patarti, parašyti, kur jų dar yra? Iš anksto visoms labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gariunai thumbup.gif apie 200-300 lt, priklauso nuo spalvos, kailio, man jos wub.gif , parduotuveje keliskart brangiau nors tekejai tie patys...
Atsakyti
Cherry, o gal žinai, kokiose parduotuvėse jų yra? niekur neberandu, nes ieškau būtent tamsios šokoladinės, kaip paveksliuky.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynziede @ 2009 03 22, 16:35)
Cherry, o gal žinai, kokiose parduotuvėse jų yra? niekur neberandu, nes ieškau būtent tamsios šokoladinės, kaip paveksliuky..  wub.gif

o kailiu parduotuvese nera ?
Atsakyti
as savo pirkau is new yorker,netikras kailis,bet labai grazi su ilgais sniureliais ir ant ju bumbulai juodi,bet dabar jau bet kokiu atveju velu pirkt ja:)
Atsakyti
Konarskio g. priesais Media city yra kailiniu parduotuve, as ten pirkau balta kepure, bet kiek pamenu buvo visokiu spalvu... Kaina 250 lt.
Atsakyti
aš pirkau tokią, tik baltą, Sartuose per mugę smile.gif už 30 Lt tikrą kailį nudžioviau bigsmile.gif
Atsakyti
senoji tema
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti