Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Awdrute @ 2010 01 14, 17:43)
Palengvinti kijevo kotletai

ojeeeeej, kaip skaniai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
kad emocijas numalsinti, jamkit riebesniu suktinuku tongue.gif Srove dare su plonomis sonines juostelemis, as emiau jau sviezias ir storesnes... apsivalgymas 4u.gif aciu uz recepta 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ralicesas @ 2010 01 14, 18:00)
thumbup.gif  saunuoles kad sugebat nenutukti  ax.gif  nes pacios zinot kad vyrams nepatinka storos daugiau nej 60kg sveriancios putliukes  ax.gif  na gal nebent vienam kartuj ir kad dar ryte kotletuku pataisytu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  4u.gif

mazuli, nezinojot kad siais laikais moterys yra pajegios save issilaikyti ir vyrai turi jas priimti kaip lygiavertes 4u.gif pasiziurekit i savo pilvus ir patylekit tongue.gif
Atsakyti
Vegetariski blynai:
Virtos trintos bulves,virtos tarkuotos morkos,2 kiausiniai,truputis miltu,mozarela,saulegrazos.
Skanaus biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Čia visiškas fristailas lotuliukas.gif Kaltos mergaitės su savo suktinukais tongue.gif
Bulvės išplauname,verdame su lupenomis pasūdytame vandenį.Ataušiname,nulupame,perpjauname per pusę.Su šaukšteliu atsargiai išimame vidų.Įdarą galima fantazuoti..pvz apkepinti grybai ...apkepintas faršas...Pas mane tiesiog plakti kiaušiniai su sūriu.Sudedame įdarą į vidų,o bulvę apsukame šoninės gabaliuku (pas mane šalto rūkymo).Sutvirtiname su dantų krapštuku.Dedame į kepimo indą.Kepame orkaitėje 20-30 min.


user posted image

Atsakyti
Elena o gal dar tu salotu recepteli butu galima smile.gif
Atsakyti
Vegetariski blunukai ir elenos patiekaliukas thumbup.gif saunuoles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lekianti @ 2010 01 12, 16:25)

VISTYTE SU DARZOVEM GRIETINELES PADAZE SU BULVIU KOSE

Vakar gaminau, bet su kuskusu, labai visiems patiko thumbup.gif
Ir iskart atleiskit uz off topic, bet noriu paklausti kur issisaugojat receptus? Turiu omeny kokioj programoj? Nes mano kompe net nera Word'o tik kazkoks notepad, bandziau instaliuotis, bet man nesigavo. Gal yra kokia a'le uzrasine kur patikusius receptus galima issisaugoti susirusiavus? g.gif
Dar karteli labai atsiprasau ax.gif
Atsakyti
Vistienos suktinukai su sparaginem pupelem:
vistienos krutinele supjaustyti isilgai kuo ploniau,man gavosi i sesias-septynias dalis ir ismusti per maistine plevele labai plonai.I vidu deti kelais sparagines pupeles apviniotas vistienos farsu ir volioti dziuvesiuose,apkepti karstoje keptuveje,o po to i orkaite.Padaziukas koki megstat.Mano is lydyto surelio,pieno,cesnaku ir krapu.

http://img5.imagesha.../img0003lkl.jpg

http://img94.imagesh...8/img0005tb.jpg

sakanaus
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 01 15, 08:44)
[color=purple]Čia visiškas fristailas  lotuliukas.gif Kaltos mergaitės su savo suktinukais  tongue.gif

drinks_cheers.gif fantastiškas receptukas 4u.gif
Atsakyti
Antivampyrinis vištienos troškinys biggrin.gif

user posted image

2-3 porcijoms reikia:

garnyrui {kepti orkaitėje}

5-6 bulvių
druskos, aliejaus, rozmarino
1-2 galvučių česnako

salotėlėms paprastosioms:
2-3 pomidorų

troškiniukui:
1 cukinijos
2-3 saliero stiebų
2 raudonųjų svogūnų
50 g sviesto
2-3 vištienos kulšelių {reikalingos virtos, nukaulintos ir supjaustytos}
druskos, pipirų.


Per pusę perjautas česnakų skilteles ir aliejum palaistytas bei druska ir rozmarinu pabarstytas buves dedu kepti {180 laipsnių orkaitė maždaug 25 min}, tuo metu ant sviestuko metu: smulkiai pjaustytus saliero stiebus, apkepinu; pusžiedžiais pjaustytus svogūnus - irgi apkepinu, tada metu puspinigiais pjaustytas cukinijas, sumažinu kaitrumą, leidžiu pasitroškinti, sumetu mėselę, padruskinu ir papipirinu. Įpilu šlakiuką vandens, leidžiu dar kiek pastovėt.

Pjaustau pomidoriukus, dėlioju.

Skanaus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 sausio 2010 - 16:14
QUOTE(aguonele @ 2010 01 14, 19:06)
kad emocijas numalsinti, jamkit riebesniu suktinuku  tongue.gif  Srove dare su plonomis sonines juostelemis, as emiau jau sviezias ir storesnes... apsivalgymas  4u.gif

Suktinukų manija biggrin.gif bet labai jau skanūs turėtų būti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 01 15, 09:44)
Čia visiškas fristailas  lotuliukas.gif Kaltos mergaitės su savo suktinukais  tongue.gif
Bulvės išplauname,verdame su lupenomis pasūdytame vandenį.Ataušiname,nulupame,perpjauname per pusę.Su šaukšteliu atsargiai išimame vidų.Įdarą galima fantazuoti..pvz apkepinti grybai ...apkepintas faršas...Pas mane tiesiog plakti kiaušiniai su sūriu.Sudedame įdarą į vidų,o bulvę apsukame šoninės gabaliuku (pas mane šalto rūkymo).Sutvirtiname su dantų krapštuku.Dedame į kepimo indą.Kepame orkaitėje 20-30 min.


user posted image


Net seile nutiso... Kaip graziai atrodo.

Elena, o jus morkas salotoms tokiais siaudeliais ranka pjaustet, ar yra tokia tarka? As labai tokios ieskojau, bet nieko panasaus neradau...
Atsakyti