Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(emilly @ 2010 02 01, 14:34)
Elena kaip visada pribloškė  bigsmile.gif

Sriuba su pekino kopūstu gaunas puiki  thumbup.gif


Ko dar dedate į sriubą? ax.gif šiuo metu labai "pasinešiau" ant sriubų, tai išmėginčiau thumbup.gif
Atsakyti
Negaliu net parodyti savo tu balandeliu, juk visa pekina perviriau doh.gif padariau troskini blush2.gif tik morkyte itarkavau o viskas tas pats kai ir jusu pekino balandeliai ax.gif
Atsakyti
Ule, labai skaniai atrodo "Traski slauneliu mesa" Bandysiu rytojaus pietums smile.gif
Atsakyti
Elena bulvės buvo thumbup.gif O dabar noriu šaltienos, žuvies druskoje, žodžiu visko, ką čia taip gražiai pateikei 4u.gif
Ir dar editalč11 cepelinų 4u.gif
Vsio dietoms atia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingel: 01 vasario 2010 - 18:51
QUOTE(Eimy @ 2010 02 01, 15:35)
Ko dar dedate į sriubą?  ax.gif  šiuo metu labai "pasinešiau" ant sriubų, tai išmėginčiau  thumbup.gif

Dažniausiai kaip ir su paprastais kopūstais :kinišką kopūstą, morkytę,bulvių,svogūno,žirnelių (nebūtina).
Kartais ant greičio sumetu šaldytų daržovių mišinį + kiniškas kopūstas thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 02 01, 11:09)
Vištienos kotletai su sūriu

Gaminau seimai vakar, patiko, tik, kad tie mano vyrai neisrankus, labiausiai megsta paprastus kotletus biggrin.gif O man nepatinka, as megstu ka nors primakliavoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 01 25, 23:50)
Vištiena baltame česnakiniame padaže su sūriu

6-7 vištos blauzdelių
vištienos prieskonių
4 šaukštai grietinės
4 šaukštai majonezo
3 šaukštai grietinėlės
100 gr. fermentinio sūrio
3-4 skiltelės česnako

Mėsą pabarstome prieskoniais, paliekame 20-30 min. marinuotis. Sumaišome grietinę, majonezą, grietinėlę, sudedame smulkintą česnaką. Galima įdėti prieskonių, pipirų ir t.t. - pagal skonį. Užpilame padažą ant mėsos, išmaišome, ir leidžiame dar šiek tiek pastovėti. Kepame iki 180 C įkaitintoje orkaitėje apie 40 min. Prieš baigdami kepti apibarstome viską tarkuotu sūriu. Skanaus!

P.S. Padažo ingridientus galima keisti pagal skonį, pvz. dėti daugiau/mažiau majonezo ar grietinėlės. Vištiena iškepa neapsakomai minkšta ir sultinga!

user posted image

Super patiekaliukas thumbup.gif dariau pietums,visiems labai patiko.Net netikejau,kad gali buti taip skanu.Dekui Nova uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulijaR: 02 vasario 2010 - 11:49
[quote=Nova,2010 01 25, 23:50]
Vištiena baltame česnakiniame padaže su sūriu



kažin ar gautųsi pvz troškinti tokią vištieną? Gal tik truputį daugiau padažiuko......... g.gif

Nes pas mane kai orkaitės nėra...............

Atsakyti
[quote=Laimuske,2010 02 02, 13:30]
[quote=Nova,2010 01 25, 23:50]
Vištiena baltame česnakiniame padaže su sūriu
kažin ar gautųsi pvz troškinti tokią vištieną? Gal tik truputį daugiau padažiuko......... g.gif

Nes pas mane kai orkaitės nėra...............
[/quote]
Manau,kad gautusi.
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 02 02, 13:30)
Vištiena baltame česnakiniame padaže su sūriu
kažin ar gautųsi pvz troškinti tokią vištieną? Gal tik truputį daugiau padažiuko.........     g.gif

Nes pas mane kai orkaitės nėra...............


Manau gautusi. Vistiena tik dar "šlapesnė" butu turbut.


QUOTE(JulijaR @ 2010 02 02, 12:48)
Super patiekaliukas  thumbup.gif dariau pietums,visiems labai patiko.Net netikejau,kad gali buti taip skanu.Dekui Nova uz receptuka  4u.gif


Prasom, smagu, kad patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 02 vasario 2010 - 16:10
Kaip skaniai pagaminti jautienos guliasa? Verdu jau mesyte, bet bijau, kad nesigautu kieta? Kazkaip vis kiaulienos gamindavau, bet kiek gi ta kiaule galima valgyti? g.gif
Atsakyti
Merginos jus visos saunuoles, receptukai superiniai. Bandysiu ir as ka nors savo ikelt thumbup.gif
Atsakyti