Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Bitulka @ 2010 02 09, 11:59)
tiksliai nezinau su kuo svedai tuos kotbuliarus valgo, bet kai as buvau Svedijoj, tei man su viskuo jie tiko, ka besugalvodavau blush2.gif  galiausiai eidavo kaip "semkos" hihihi.gif sumesdavom i skardele ir i orkaite, o paskui su kuo ar prie ko fantazijos reikalas budavo  mirksiukas.gif

mes orkaiteje niekada nekepam, visada keptuveje biggrin.gif tai tik parodo matyt, kad visaip galima, tik noro ir fantazijos reikia mirksiukas.gif ir kaip skanu, taip ir valgoma drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2010 02 09, 12:48)
Niu svedukes nesigincykit mirksiukas.gif dazniausiai sitie Köttbullar(mesos kukuliai) valgomi su brun sås(rudu padazu) ir niekada nemaciau, kad jie valgytu su uogiene butent juos, su mesa jie valgo uogiene, bet butent su siais kukuliukais ne mirksiukas.gif , pati gyvenau metus Svedijoj, o mama gyvena jau 8 metai mirksiukas.gif gal padejau isspresti ginca biggrin.gif
arba gal dar ziurint kokioj kommunoj gyvenama, gal ir kiti valgymo paprociai g.gif gal kiek skiriasi g.gif

Lineva 4u.gif -tu ,čia kalbi apie buliarus. 4u.gif
Štai ,aš žiūriu knyga"Sora kokbok"-Ica Forlagets.
Yra middagskottbullar,receptas,smorgaskottbullar,farmors kottbular receptai yra vaizdinė medžiaga.
Labai gerai matosi.kaip yra ruošiama.
Nereikia,ginčytis,kas kaip kas su kuo valgė,bet reikia plačiau pažinti tos šalies virtuvę.
Juk Švedija ,yra nemaža šalis,ir galiu teigti,kaip ruošiama {valgoma šiaurinėje šv.,nevalgoma pietinėje šv.} 4u.gif

Papildyta:
[quote=Elena,2010 02 09, 11:26]
Elena 4u.gif -noriu paklausti,ar apelsininius pipirus ruošiai pati namuose{o juos galima paruošti namų sąlygomis}ar pirkai parduotuvėje? 4u.gif
Atsakyti
Oi, kokia arsi kova uzvire del kukuliu biggrin.gif Ir reikejo cia man juos pagaminti ax.gif Mes tiesiog juos lygiai tokius valgom svedu kavinukej ir sugalvojau namie pagaminti, nes MB labai jie patinka. Susiradau recepta (siaip ju radau kelis) ir man jie gavosi lygiai tokie patys kaip toj kavinej. Net MB stebejosi, sako gal tu juos is ten parvezei, o ne pati gaminai? tongue.gif
Toj kavinej (valgykloj) siulo pasirinkti virtas bulves, fri ar makaronus ir padazo uzpilti pasiulo jei nebuni pasiemes makaronu su kokiu kitu padaziuku. Kartais pamirsta pasiulyti spanguolienes, tai as jau keliu ranka biggrin.gif man be jos ne taip skanu mirksiukas.gif

O siandien pietums Sroves koldunai bus isbandyti ax.gif
Vaikui parodziau ka gaminsiu vakarienei, tai reakcija buvo oooo biggrin.gif kolduninis ax.gif
Srove, o kiek mazdaug iseina is to recepto koldunu? Kiek porciju mazdaug? Ar dar liks ka uzsaldyti ar darytis dviguba porcija teslos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukiena: 09 vasario 2010 - 12:44
QUOTE(regna @ 2010 02 09, 12:22)
Juk Švedija ,yra nemaža šalis,ir galiu teigti,kaip ruošiama {valgoma šiaurinėje šv.,nevalgoma pietinėje šv.} 4u.gif

drinks_cheers.gif as ir parasiau, kad tikriausiai pacioje svedijoje, jos rajonuose valgomi skirtingi valgiai, ar tas pats valgis su skirtingais priedais mirksiukas.gif
Pvz., kur as gyvenau, jie tikrai tos supuvusios silkes nevalgo, nors tai tipo svedu patiekalas ax.gif
Atsakyti
[quote=regna,2010 02 09, 13:22]
Papildyta:
[quote=Elena,2010 02 09, 11:26]
Elena 4u.gif -noriu paklausti,ar apelsininius pipirus ruošiai pati namuose{o juos galima paruošti namų sąlygomis}ar pirkai parduotuvėje? 4u.gif
[/quote]


Laimėjau 4u.gif Visą rinkinį Santa Marijos įvairiausių pipirų/prieskonių 4u.gif
Atsakyti
Na ir prigaminot bigsmile.gif Net nzn ko labiausiai man cia uzsinoreti rolleyes.gif
O as atsinesu "lengva" patiekaliuka: Makaronai su feta, cukinijomis ir pomidorais :
user posted image

Reikes:
1 nedidele cukinija
80-100g fetos
2-3 pomidorai (arba saujele vysniniu)
1 a.s. dziov. raudoneliu
baziliko lapeliu (as dejau dziovintu 1 a.s.)
1 skiltele cesnako
druskos, pipiriuko
apie 300g makaronu

Cukinija supjaustome griezineliais, feta sutrupiname, pomidorus supjaustome dideliais kubeliais. Viska paslakstome aliejumi, prieskoniais ir sumaisome. Maisydami idedame sutrinta cesnaka ir kepame 200 orkaiteje apie 15-20 min, kol garziai apskrus.
Kol kepa, issiverdame makaronus. Isvirusius sudedame i inda kuriame kepe cukinijos & ko ir essen.gif Net geda prisipazinti, bet taip patiko, kad per vakara surijau net tris porcijas doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2010 02 09, 12:32)

O siandien pietums Sroves koldunai bus isbandyti  ax.gif
Vaikui parodziau ka gaminsiu vakarienei, tai reakcija buvo oooo  biggrin.gif  kolduninis  ax.gif 
Srove, o kiek mazdaug iseina is to recepto koldunu? Kiek porciju mazdaug? Ar dar liks ka uzsaldyti ar darytis dviguba porcija teslos?



Aš va ką tik baigiau Srovės koldūnus lipdyt, tai man iš vienos normos išėjo 68 vnt. Būtų apie 80 išėję, nes tešlos truputis liko, o įdaras pasibaigė (iš 320g maltos mėsos dariau).
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2010 02 09, 13:34)
Aš va ką tik baigiau Srovės koldūnus lipdyt, tai man iš vienos normos išėjo 68 vnt. Būtų apie 80 išėję, nes tešlos truputis liko, o įdaras pasibaigė (iš 320g maltos mėsos dariau).

As tesla jau irgi uzsiminkiau, bet pabarstymui pritruks miltu, nuleksiu iki pardes ir lipdysiu. Nesenai gaminau ceburekus irgi su plikyta tesla, tai labai super gavosi. Manau, koldunai irgi bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2010 02 09, 11:32)
Oi, kokia arsi kova uzvire del kukuliu  biggrin.gif  Ir reikejo cia man juos pagaminti  ax.gif  Mes tiesiog juos lygiai tokius valgom svedu kavinukej ir sugalvojau namie pagaminti, nes MB labai jie patinka. Susiradau recepta (siaip ju radau kelis) ir man jie gavosi lygiai tokie patys kaip toj kavinej. Net MB stebejosi, sako gal tu juos is ten parvezei, o ne pati gaminai?  tongue.gif 
Toj kavinej (valgykloj) siulo pasirinkti virtas bulves, fri ar makaronus ir padazo uzpilti pasiulo jei nebuni pasiemes makaronu su kokiu kitu padaziuku. Kartais pamirsta pasiulyti spanguolienes, tai as jau keliu ranka  biggrin.gif  man be jos ne taip skanu  mirksiukas.gif

Mes tai kejos kavinėj tokius valgom ir kartais ax.gif Skanu su uogiene, bet būna ir baltas padažiukas ax.gif reiks pasigamint..
Atsakyti
tikrai nenorejau sukelti gincu blush2.gif paprasciausiai man idomu buvo, kaip ten is tikruju yra g.gif ir visdelto vadinas n varijantu yra 4u.gif viskas priklauso nuo kiekvieno skonio, nesvarbu kokia sali aptarinetume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2010 02 09, 14:34)
Aš va ką tik baigiau Srovės koldūnus lipdyt, tai man iš vienos normos išėjo 68 vnt. Būtų apie 80 išėję, nes tešlos truputis liko, o įdaras pasibaigė (iš 320g maltos mėsos dariau).


ar malta mesa reikia det zalia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2010 02 09, 14:23)
ar malta mesa reikia det zalia? blush2.gif

Žalią maltą, kitaip tariant - faršą. Nors ir virtą maltą galima dėt be problemų.
Atsakyti