Įkraunama...
Įkraunama...

Motinos diena

Mamytės, pasidalinkim savo mintimis ką žadate arba jau esate dovanojusios savo mamytėms,kaip jas pradžiuginate Motinos dienos proga.Aš suku galvą ir niekaip nesugalvoju.Esu jau dovanojusi ir kosmetikos ,ir skarelių-šalikėlių, ir knygų.Gal šiemet pavogsiu iš jūsų kokią mintį wink.gif
Atsakyti
Dovanosiu Sarmos dovanų čekį.Galės pati nusipirkt kas jai patinka thumbup.gif O šiaip tai vis skundžias,kad anūko neatvežu,tai nusprendžiau kokiom trim dienom palikt pasisvečiuot biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
kiekvienais metais dovanoju dideli vazona su milziniska gele... mano mamos silpnybe geles, ji megsta jas auginti, puoseleti...
Atsakyti
O pas mus tradicija tapo, kad aš mamai dovanoju atviruka su žodžiais. tą atviruką kartais aš visus metus perku, t.y. tikrai atsakingai ieškau ir patikėkit labai sunku tokį rasti, kad žmogus apsidžiaugtų, o per tiek metų jau ir sunkoka tapo, nes tie atvirukai tai kaupiasi biggrin.gif
Aišku kokios gėlytės ar dar kažkas, jei namo grįžtu (gyvenu už 300km), bet ir mama tik to atviruko laukia... Širdies patikėkit labai daug būna sudėta smile.gif
Atsakyti
mano mama vis nuolat dejuoja kaip ji visada dirba, bega ,plusa ir nemato dienos sviesos ir niekada nera normaliai kavineje net puodelio kavos isgerus...taigi sumasciau ja pakviesti kavine, Klaipedoje yra tokia labai nebloga ir garsi-Memelis thumbup.gif taigi, pasikviesiu ir ramiai sau pasedesim ir pakalbesim...manau, kad si atokvepio minutele jai tikrai patiks...
tikiuos nueisim, nes girdejau kad ta savaitgali vaziuosim i kaima bulviu sodint wink.gif
Atsakyti
Mes (trys mamos dideli lialiai 2.gif 2.gif 2.gif ) savo mamyte, manau, jog palepinsim labiausiai demesiu, nes to jai labiausiai truksta... Po bucki i zanduka ryte ir kanors skanaus... gal kokiu mandresniu ledu g.gif
Norejo ji kada ir i teatra nueiti... seniai bebuvo... Reiks pasmalsaut gal koki gera spektakliuka rodo (nesinori zmogaus isgasdint i koki prasta nusivedus) wink.gif

Svarbiausia demesys ir kad pasijustu svarbi ir mylima smile.gif
Atsakyti
1. Jei jums nėra labai daug metų, tai galite padovanoti tiek gėlių, kiek jums metų ir pasakyti "Ačiū, kad tiek metų esi mano mama" biggrin.gif Mano mamai, tai labai patiko smile.gif wub.gif
2. Galima kokio moteriško žurnalo prenumeratą padovanot, jei metams per daug, tai galima pusmečiui rolleyes.gif
Atsakyti
as visada dovanoju geles ir torta
Atsakyti
O gal neblogai butu tiek tortu kiek meteliu thumbup.gif biggrin.gif
Jo, geles visada smagu, bet ka originalesnio sugalvoti, kai mama uz 300 km gyvena g.gif O gal pasiuntinuka kad ta didele didele puokste iteiktu g.gif Nee geriau paciai nuvaziuoti isbuciuoti ir ismyluoti wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
kadangi mano mama ne Lietuvoj-išsiųsiu jai tik atviruką, o čia pasveikinsiu savo krikšto mamą (gėlyte), vyro mamą turbūt tik telefonu, nes labai supranta tas šventes tom liaupsėm rolleyes.gif , mano vyresnėlė jau užkvietė mane į šventę mokykloj ta proga wink.gif
Atsakyti
"Net tokiems vyrams, kaip Buda ir Kristus, būtent Moteris- Motina padėjo tapti Didžiais Užuojautos ir Išminties Mokytojais." (E.I.Gonikman)
Atsakyti
QUOTE (MonaLisa @ 2004 04 25, 16:19)
mano mama vis nuolat dejuoja kaip ji visada dirba, bega ,plusa ir nemato dienos sviesos ir niekada nera normaliai kavineje net puodelio kavos isgerus...taigi sumasciau ja pakviesti kavine, Klaipedoje yra tokia labai nebloga ir garsi-Memelis thumbup.gif taigi, pasikviesiu ir ramiai sau pasedesim ir pakalbesim...manau, kad si atokvepio minutele jai tikrai patiks...
tikiuos nueisim, nes girdejau kad ta savaitgali vaziuosim i kaima bulviu sodint wink.gif

as buvau mama praeita ketviradieni nusivedusi i kavine. isgerem balintos kavos, brenduko, paplepejom. labai buvo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti