Įkraunama...
Įkraunama...

Motinos diena

geriausia dovana MAMAI tai manau jog geles ir tyliai pasnabzdeti zodziai AS TAVE MYLIU juk uzauge taip retai pasakome mamai siuos zodzius 4u.gif
vat betkuri paklauskit mamos kas jai geriau ar jusu prisiglaudimas prie jos sirdies kaip anuomet kai dar buvote vaikais as yvairus niekuciai g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš noriu padovanot Spa procedūras ax.gif
Atsakyti
Aš kadangi turiu tik močiutę, tai jai turbūt kaip kasmet - gėlių, saldainių, nu kas nors tokio smile.gif Pernai pirkau 25 tulpes, labai gražiai atrodė smile.gif
Atsakyti
Mamos nu labai geda klausti bet kada mamos diena? pirma geguzes sekmadieni...visur per tuos uzsienius man galva maisosi juk pas juos svenciama mamos diena skirtingai nei Lietuvoje ! ax.gif
Atsakyti
Vis ieskau dovanos, bet nesugalvoju ka padovanot smile.gif Gal kokia keptuve nupirksiu...
Atsakyti
QUOTE(melagele @ 2006 04 14, 23:56)
Mamos nu labai geda klausti bet kada mamos diena? pirma geguzes sekmadieni...visur per tuos uzsienius man galva maisosi juk pas juos svenciama mamos diena skirtingai nei Lietuvoje ! ax.gif


Lietuvoje svenciama pirma geguzes sekmadieni, o JAV antraji bigsmile.gif
Atsakyti
Pasakokit visos kaip švenčiat šią dieną? Ar dovanojate mamoms dovanas?
Ar pačios gaunate dovanų iš vaikų? ax.gif
Atsakyti
dovanosiu mamai knyga ir narcizu thumbup.gif
Atsakyti
o ar anytas reiketu pasveikinti su mamos diena?anksciau vis nueidavau su vyru, nes ir jis eidavo mano mama pasveikinti, bet siemet visai neturiu noro.nenueisiu supyks, o as su ja tikrai gerai nesutariu...kaip elgtis?
Atsakyti
jei nebūsiu šalia mamos tą dieną,tai galvoju paskambinti ir vaikišką eilėraštį pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
As tai mama ir savo mociute sveikinsiu: pirmajai- geliu, antrajai-atviruka pastu.
Atsakyti
Mes motinos dieną neįpatingai švenčiame, bet VISADA pažymime.
Mūsų giminėje tai svarbi šventė. Svarbi ne dovanomis, motinos pagerbimu.
Mes, visi 4 vaikai tą dieną susirenkame į namus pas mamą ir sėdame prie bendro stalo wub.gif
Mano tėvo broliai ir seserys (jų net 6) suvažiuoja pas savo mamą pasvekinti wub.gif
Niekam nesvarbu ar atvežei dovaną, ar didelę puokštę įteikei, ar gražius žodžius pasakei - svarbiausia, kad visi susirinko pas savo MAMĄ.

Man tai pati šilčiausia šventė, kuomet vakai parodo, kad jie myli ir gerbia savo motiną wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti