Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Motinos diena
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
^Austeja^
P. S. tokią dovaną, jei darysite ilgalaikę ir brangesnę, iš koki sidabro ar gintaro ar akmenėlių, labai gražu dovanoti tėvams ir per jubiliejus stambesnius, o geneologinį medį- jei tėvai turi daug vaikų ir vaikaičių, daug giminių, tai gali tokia simbolinė bendra dovana būti.

Dar, galimas daiktas, visai linksma dovana būtų geras, gana gražus servyzas, ant kurio puikuotųsi jūsų ar anūkų nuotraukos, akimirkos jūsų ir jūsų vaikų praleistos su mama (močiute) ir pan... Galimas daiktas, mama didžiuotųsi tokiu servyzu prieš drauges, pas ją besisvečiuojančias. Gal galima padaryti ir taip, kad jis būtų ir dailus, ne tik juodai baltas ir ne vien nuotraukomis dekoruotas, juk šiais laikais viskas įmanoma.. Juk per didžiąsias šventes tokį servyzą išsitraukti ir padėti ant stalo labai simboliška, galima kartu linksmai juoktis prisiminus įvykius nuotraukose, arba tėvams simboliška, jei jūs užsienyje- bet per šventes tarsi su jais.. Bet čia klausimas, kaip padaryti, kad būtų ir dekoratyvu, ir su nuotraukomis, kad ne tik idėja būtų graži, bet ir bendras estetinis vaizdas..

^Braškytė^
gelyte butina ! ir kekvienais metais 4u.gif o prie gelytes ir dovanyte kukli thumbup.gif
NiekoTokio
Manau, jei mamoms patinka keraminiai gaminiai, tai labai originaliu Lietuvoj gaminamu galima rast cia: keramika Mano zmonai labai patinka. Ispudingai atrodo tokie dideli katinai ir angelai milzinai. Na pacios paziurekit ir isitikinsit, kad tokiu gaminiu kitur nerasit. Gerai as cia jiems reklamos privariau. Gal nebaus labai supermamos smile.gif
Adatėlė
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2007 04 23, 15:10)
Aš tai mamai mastau kokias SPA procedūras padovanot, kad galėtų pasilepinti  wub.gif
*

Zinokit si dovana tikrai gera-man tokia buvo padovanoje thumbup.gif
ausriuks
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 01 31, 19:46)
Zinokit si dovana tikrai gera-man tokia buvo padovanoje thumbup.gif
*

Ir aš manau, kad tokia dovana thumbup.gif po visų darbų jėgas atgauti drinks_cheers.gif
sobieska
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2007 12 05, 08:50)
P. S. tokią dovaną, jei darysite ilgalaikę ir brangesnę, iš koki sidabro ar gintaro ar
Dar, galimas daiktas, visai linksma dovana būtų geras, gana gražus servyzas, ant kurio puikuotųsi jūsų ar anūkų nuotraukos, akimirkos jūsų ir jūsų vaikų praleistos su mama (močiute) ir pan...  Galimas daiktas, mama didžiuotųsi tokiu servyzu prieš drauges, pas ją besisvečiuojančias. Gal galima padaryti ir taip, kad jis būtų ir dailus, ne tik juodai baltas ir ne vien nuotraukomis dekoruotas, juk šiais laikais viskas įmanoma.. Juk per didžiąsias šventes tokį servyzą išsitraukti ir padėti ant stalo labai simboliška, galima kartu linksmai juoktis prisiminus įvykius nuotraukose, arba tėvams simboliška, jei jūs užsienyje- bet per šventes tarsi su jais.. Bet čia klausimas, kaip padaryti, kad būtų ir dekoratyvu, ir su nuotraukomis, kad ne tik idėja būtų graži, bet ir bendras estetinis vaizdas..
*

oi kokia gera idėja thumbup.gif ačiū labai, o aš čia suku galvą...mano mama tokiems dalykams labai sentimentali bigsmile.gif
Šitą staigmeną jai padarysiu gimtadienio proga....
Tutsė
Mama sakydavo, kad nedovanotume kuponų į grožio salonus, nes vistiek ten neis. Tai susitariau su savo masažiste, kad ji ateitų per mamos dieną pas ją i namus padaryti jai aromaterapinį masažą.Tuo metu aš buvau pas mamą ir laukiau, jaudinau ar jai patiks toks siurprizas. Viskas buvo liuks. Labai patiko jai, visą vakarą švytėjo. Dabar pati kartais nueina pas masžistę, ir depresijos dingo, gyvenimas gražesnis pasidarė.
panienka
mano mama per jautri knygelems, nuotraukelems. schmoll.gif
Hoffnung
QUOTE(panienka @ 2008 04 02, 23:21)
mano mama per jautri knygelems, nuotraukelems.  schmoll.gif
*

O kaip suprasti per jautri?Pamacius apsiverktu?O kas cia blogo?Taigi taip suzadintum malonius jausmus wub.gif
panienka
QUOTE(Hoffnung @ 2008 04 06, 11:43)
O kaip suprasti per jautri?Pamacius apsiverktu?O kas cia blogo?Taigi taip suzadintum malonius jausmus  wub.gif
*

tai, kad gaila man jos kai verkia smile.gif o dar del tokiu niekeliu smile.gif
pora kartu graudinancias dovanas gavo, uzteks manau. galima ir ka nors kita sugalvot smile.gif
mama_inga
QUOTE(panienka @ 2008 04 06, 22:51)
tai, kad gaila man jos kai verkia smile.gif o dar del tokiu niekeliu smile.gif
pora kartu graudinancias dovanas gavo, uzteks manau. galima ir ka nors kita sugalvot smile.gif
*

manau, kad jinai iš laimės verkia ax.gif man tai nuoširdžiai atrodo, tiesiog turbūt malonu būtent tokio dėmesio sulaukt ir tikrai nieko čia bloga.. aš irgi susigraudinčiau, bet gi čia normalu smile.gif
W*S:*
O as nupirkau toki vazoniuka (be jokiu piesineliu vienspalvi) ir ji padariau dekupazo technika tik dabar galvoju kokia gele padovanoti ax.gif
Papildyta:
O klausykt pagalvojau dar uzprenumeruoti zurnala pusmeciui kuris jai labai patinka tai man paaiskinkit kaip ten reikia uzprenumeruoti ir ar jei esi nepilnametis gali uzprenumeruoti zurnala
mama_inga
QUOTE(El Mar @ 2008 04 08, 09:21)
O as nupirkau toki vazoniuka (be jokiu piesineliu vienspalvi) ir ji padariau dekupazo technika tik dabar galvoju kokia gele padovanoti  ax.gif
Papildyta:
O klausykt pagalvojau dar uzprenumeruoti zurnala pusmeciui kuris jai labai patinka tai man paaiskinkit kaip ten reikia uzprenumeruoti ir ar jei esi nepilnametis gali uzprenumeruoti zurnala
*

na jei prenumeruoti pašte, nueini, paimi užpildai tokį lapelį (reikia paprašyt arba būna atvirai padėta, žurnalo duomenis galima rasti irgi tokioj knygoj ar žurnale, pašte irgi duoda ar atvirai būna padėta).. na manau neturi reikšmės amžius, nes tame lapely prenumeratos rašai žmogaus vardą, adresą kuriam ir bus užsakomas leidinys, svarbu pinigėlius, kad pats moki. o šiaip galima prenumeruot ir internetu, http://www.prenum.katalogas.lt/prenum2008/ na čia jei per paštą... tai va.. o vazoniukas ir gėlytė irgi puiki idėja thumbup.gif aš tai neriu vazonėlį su gėlytėm, kai baigsiu pasirodysiu ax.gif
inga77
iskeliu sia tema vel-juk arteja motinos diena gal po metu kilo nauju ideju,kaip idomiau pasveikinti savo brangiausia zmogu as pernai padovanojau dvi pagalveles ant vienos buvo mano,ant kitos sesers nuotrauka mamai labai patiko
agnuzeb
Na o as siemet nusprendziau mamai padaryti puzle is jos nuotraukos ax.gif Susiradau sena gera nuotrauka, kur abidvi su kriksto mama nusifotografave studentavimo laikais, tai abiem ir uzsakysiu po puzle. Tegul susidelioja smile.gif
mama_inga
na, kadangi mano mamytė nevertina pirktinių dovanų, aišku, jei padovanoji, to neparodo.., jos gimtadieniui padariau tokią dovanėlę, gal kam pravers idėja mirksiukas.gif
user posted image
ir dar iškepiau tortą, ryt eisim su dukriuku sveikint.. o Motinos dienai ką dovanot, dar reiks sugalvot tongue.gif
Indomable
Visada pasveikinu mama smile.gif padovanuoju jai geliu kokia maza dovanele ir torciuka smile.gif po to susedam visi prie stalo ir graziai atsvenciam smile.gif
Memoria
Gintuliuk,gera mintis,as ir galvoju dabar gal mamai uzprenumeruoti koki nors zurnaliukas g.gif thumbup.gif
Beautiful Life
O man drauge rekomendavo toki psl. http://www.zanetosdarbai.puslapiai.lt/ moteris pati piesia biggrin.gif ir kiek zinau daro ir pagal uzsakyma, tai galvoju uzsisakyti paveiksla (su planeta ir sirdutem) tik paprasyti uzrasa tipo "Geriausia Mama Pasaulyje" 4u.gif
Pabandyciau pati nupiesti, bet kad mano gabumu uzteks tik vienai sirdutei blush2.gif
deimapov
as ir nezinau ka mamytems dovanoti ( uosvenytei ir savo mamytei) siaip noretusi kazka tokio savo ranku darbo. bet mano mamyte manau megsta praktiskas dovanas, tai kaip ir cekis i koki spa butu geresne jauciu dovana
azen
as mamai visada dovanoju didziule puokste tulpiu ir narcizu, jei buna dar pridedu alyvu..... mamai labai patinka toks derinys...
suvalgom torciuka... pasedim, pasidziaugiam....
deimapov
manau tokia dovanele nors ir nepalieka isliekamosios vertes, bet butu labai miela. na as ja siandien dovanosiu mociutei,bet ir mamytems tikrai tiktu, jei ne pagrindine dovanele, jei norisi kazko daugiau tai gali buti priedas prie dovanos 4u.gif
stai ir dovanele
agnuzeb
O as siandien jau gavau puzles. Super gavosi thumbup.gif Padariau mamai is jos jaunystes nuotraukos. Tik bus sunkoka sudeti, nes nespalvota nuotrauka ir juodo fono labai daug biggrin.gif
mamiux
sveikos,girdejusi apie tas puzles...bet..o kur ju gauti nepamenu? g.gif
laurima
Aš mamai motinos dienos proga ypatingų dovanų nedovanoju. Nuperku gėlių, tortą, pasveikinu nuo širdies, praleidžiu dieną su mama.
agnuzeb
QUOTE(mamiux @ 2008 04 21, 18:22)
sveikos,girdejusi apie tas puzles...bet..o kur ju gauti nepamenu? g.gif
*

As puzles uzsakinejau fotofabrike mirksiukas.gif Bet galima dar ir printshop'e mirksiukas.gif . Esu labai patenkinta kokybe ir greitai padare, per 2 dienas thumbup.gif
Meila
QUOTE(agnuzeb @ 2008 04 21, 21:05)
As puzles uzsakinejau fotofabrike  mirksiukas.gif  Bet galima dar ir printshop'e  mirksiukas.gif . Esu labai patenkinta kokybe ir greitai padare, per 2 dienas  thumbup.gif
*

O aš dariausi, na nelikau patenkinta, nes nuotrauka labai nutamsinta unsure.gif
Jeta
QUOTE(El Mar @ 2008 04 08, 10:21)
*

Nueisi į paštą ir užpildysi prenumeratos lapelį. Labai lengva ir paprasta smile.gif Manau, dovana thumbup.gif . Džiaugsis mama kiekvieną mėnesį, gaudama žurnalą smile.gif ir mėgausis 4u.gif
MO
Aš vis žadu žadu padaryti gražų atviruką, kaip vaikystėj darydavom, sukurti keletą posmų, bet vis baisu, kad bus negražu, paskui man bus gėda ir t.t. nors kai pagalvoji, kiekvienai mamai, manau, tai būtų puiki dovanėlė... blush2.gif
Reda*
Mamos diena arteja. Kaip manote ka reikia dovanoti mamytems? smile.gif Ar uztektu tik geliu puokstes, ar reiketu dar kokios dovaneles? Jai taip tai kokios? smile.gif
simacabana
manau uztektu ir gelyciu. Dovanos mano nuomone tokia diena nelabai tinka rolleyes.gif
Riuriu
Pas mus nuo senu senoves tradicija mamos dienos proga dovanoti dovanas ir ne siaip kokias smulkmenas, tad as ir neisivaizduoju kitaip ax.gif
simacabana
tikriausiai cia nuo seimos priklauso. Mes niekada nedovanojam brangiu dovanu sia proga. uztenka gelyciu ir demesio. 4u.gif
Reda*
Kazkaip prie gelyciu norisi mazos dovaneles,manau ir mamoms patiktu tokia diena gauti dar dovanu rolleyes.gif Zinoma brangiu nereikia dovanot.gal kas patartu kokia malonia dovanele iteikt g.gif g.gif
B.Blythe
ne į temą visai čia šita tema..beje tokią ar panašią jau kažkada esu mačiusi rolleyes.gif
Reda*
QUOTE(puupsikas @ 2008 04 28, 03:05)
ne į temą visai čia šita tema..beje tokią ar panašią jau kažkada esu mačiusi  rolleyes.gif
*

Matai as cia naujoke ir nelabai susigaudau. Sorry blush2.gif
atviraj
i sventes reikejo tema skelbti smile.gif
As tai siulau nusivesti mama kurnors. I kavine, pavaisint kuom nors, pasneket. Arba siaip puietus pagaminti smile.gif
ačiukas
Manau būtu puiki dovana koks nors kuponas į grožio saloną mirksiukas.gif Pvz. masažui, manikiūrui ar pedikiūrui 4u.gif
mamaErika
Pas mus tradicija tokia - gėlytės, vakarienė, dovanos, dėmesys blush2.gif
benedikta
Bilietai i teatra, gera koncerta, mylimo atlikejo CD, gera knyga, iskeptas ir graziai supakuotas pyragas/tortas/pyragaiciai/saldainiu asorti, na galima visko prigalvoti smile.gif
MO
QUOTE(puupsikas @ 2008 04 28, 17:05)
ne į temą visai čia šita tema..beje tokią ar panašią jau kažkada esu mačiusi  rolleyes.gif
*

taigi yra tokia tema truputį aukščiau, prie skyrelio "svarbu" mirksiukas.gif
Manto mama
Dovanos,dovanos,dovanos doh.gif
Zinoma,grazu,nuostabu mamai iteikti kazkokia dovanele...Bet ar nesusimastot,kad pati GRAZIAUSIA,NUOSTABIAUSIA dovana mamai yra jos vaikai!
Uztenka apsikabinti,pabuciuoti,pasakyti-"Mamyte,as tave myliu!" ...Juk mes tai labai retai darom,o gal kartais is viso pamirstam tai padaryti...
Dianaa
gelytes ir saldainiukai ir aisku bucki smile.gif
Jeta
Gėlės ir pyragas smile.gif
Beautiful Life
Pas mus priimta tik gelytes 4u.gif , na gal dar dezute saldainiu. Viskas priklauso nuo seimos tradiciju blush2.gif
mama_inga
QUOTE(Manto mama @ 2008 04 29, 13:02)
Dovanos,dovanos,dovanos  doh.gif
Zinoma,grazu,nuostabu mamai iteikti kazkokia dovanele...Bet ar nesusimastot,kad pati GRAZIAUSIA,NUOSTABIAUSIA dovana mamai yra jos vaikai!
Uztenka apsikabinti,pabuciuoti,pasakyti-"Mamyte,as tave myliu!" ...Juk mes tai labai retai darom,o gal kartais is viso pamirstam tai padaryti...
*

visiškai pritariu thumbup.gif
Jeta
QUOTE(Manto mama @ 2008 04 29, 14:02)
Dovanos,dovanos,dovanos  doh.gif
*

na, bent jau aš negaliu ateit visiskai tusčia, apkabint ir... Reikia nors gėlių
Lady Dy
Ach tos šventės.Mano vyresnioji dukra man dovanoja savo darbelius,sūnus pasveikina kažką nupirkdamas,mažoji nureketavusi tėtį perka gėlių.Mamai visos dovanos geros,net ir paprastas popieriaus lapelis su užrašu AŠ MYLIU SAVO MAMĄ.
Avocado
Mane ir mano mazaji broliuka dailininke-megeja nupiese, ireminau ir gavosi mielas paveikslas wub.gif

Kadangi man su broliu metu dar nera daug, tai pasigrobiau saunia ideja is SM ir dovanosim tiek geliu kiek mums metu pridurdami zodzius - ''Aciu, kad tie metu esi mano mama'' mirksiukas.gif (Kokias geles patartumet dovanot? Nemegstu roziu... Tulpiu begale dabar namuose stovi, bus neidomu taip greit vel ju gauti.)

Dar nupirkau bilieta i teatra (mama vis skundzias, kad neturi laiko net pasikulturinti), ta pati padare ir mamos geriausios drauges dukte. Gales drauges pagaliau kartu pasikulturinti smile.gif

Dar jeigu vyresnysis brolis ka puikaus sugalvos, tai manau mama tikrai bus pasveikinta mirksiukas.gif

Mociutes deja negalesiu sia diena apkabinti, tai bent telefonu pasveikinsiu.. mirksiukas.gif

Sia diena bent minimaliai visada paminim smile.gif Visi vaikai stengiames buti geri, tvarkingi ir mama visaip pamaloninti Ta diena, nes juk tai mamytems ir yra svarbiausia rolleyes.gif
Avocado
Dovanosiu save ir broliuka nupiestus ir iremintus bigsmile.gif Tai kaip paveikslas gavosi smile.gif Dar labai labai graziai supakavo!

Bilieta i teatra, ta pati padare ir mamos geriausios drauges dukte. Gales drauges kulturintis smile.gif

Ir dar pasigrobiau ideja is SM. Ir as, ir brolis padovanosim tiek geliu, kiek mums metu, pridurdami zodzius ''Aciu, kad tiek metu esi mano mama'' smile.gif Kazin jau kur nors butu galima rasti lauko geliu? Dar nelabai, tiesa? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.