Įkraunama...
Įkraunama...

Motinos diena

manau uztektu ir gelyciu. Dovanos mano nuomone tokia diena nelabai tinka rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus nuo senu senoves tradicija mamos dienos proga dovanoti dovanas ir ne siaip kokias smulkmenas, tad as ir neisivaizduoju kitaip ax.gif
Atsakyti
tikriausiai cia nuo seimos priklauso. Mes niekada nedovanojam brangiu dovanu sia proga. uztenka gelyciu ir demesio. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simacabana: 28 balandžio 2008 - 15:52
Kazkaip prie gelyciu norisi mazos dovaneles,manau ir mamoms patiktu tokia diena gauti dar dovanu rolleyes.gif Zinoma brangiu nereikia dovanot.gal kas patartu kokia malonia dovanele iteikt g.gif g.gif
Atsakyti
ne į temą visai čia šita tema..beje tokią ar panašią jau kažkada esu mačiusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2008 04 28, 03:05)
ne į temą visai čia šita tema..beje tokią ar panašią jau kažkada esu mačiusi  rolleyes.gif


Matai as cia naujoke ir nelabai susigaudau. Sorry blush2.gif
Atsakyti
i sventes reikejo tema skelbti smile.gif
As tai siulau nusivesti mama kurnors. I kavine, pavaisint kuom nors, pasneket. Arba siaip puietus pagaminti smile.gif
Atsakyti
Manau būtu puiki dovana koks nors kuponas į grožio saloną mirksiukas.gif Pvz. masažui, manikiūrui ar pedikiūrui 4u.gif
Atsakyti
Pas mus tradicija tokia - gėlytės, vakarienė, dovanos, dėmesys blush2.gif
Atsakyti
Bilietai i teatra, gera koncerta, mylimo atlikejo CD, gera knyga, iskeptas ir graziai supakuotas pyragas/tortas/pyragaiciai/saldainiu asorti, na galima visko prigalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2008 04 28, 17:05)
ne į temą visai čia šita tema..beje tokią ar panašią jau kažkada esu mačiusi  rolleyes.gif

taigi yra tokia tema truputį aukščiau, prie skyrelio "svarbu" mirksiukas.gif
Atsakyti
Dovanos,dovanos,dovanos doh.gif
Zinoma,grazu,nuostabu mamai iteikti kazkokia dovanele...Bet ar nesusimastot,kad pati GRAZIAUSIA,NUOSTABIAUSIA dovana mamai yra jos vaikai!
Uztenka apsikabinti,pabuciuoti,pasakyti-"Mamyte,as tave myliu!" ...Juk mes tai labai retai darom,o gal kartais is viso pamirstam tai padaryti...
Atsakyti