Įkraunama...
Įkraunama...

Motinos diena

visada dovanoju geliu - roziu wub.gif wub.gif wub.gif
jai zinau kad kazko reikia ir pati negali sau leisti nusipirkti, nuperku norima daikta ir taip nustebinu rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi mano mamos gimtadienis pačioje gegužės pradžioje, tai dažniausiai sveikinu drauge ir su motinos diena... šiemet ji sulauks didelės didelės orchidėjos, nes labai norėjo ir bilieto į M. Boltono ir Kenny G koncertą. Kadangi ir man, ir jai šių atlikėjų muzika labai patinka, tai pasidovanosiu bilietą ir sau ir tuomet birželio gale bus tarsi antra šventė - praleisti romantiškai vakarą su mama smile.gif tuo labiau, kad ji už 200 km gyvena... ir kartu praleistas laikas labai brangus yra
Atsakyti
QUOTE(nixike @ 2011 04 19, 10:12)
Kadangi mano mamos gimtadienis pačioje gegužės pradžioje, tai dažniausiai sveikinu drauge ir su motinos diena... šiemet ji sulauks didelės didelės orchidėjos, nes labai norėjo ir bilieto į M. Boltono ir Kenny G koncertą. Kadangi ir man, ir jai šių atlikėjų muzika labai patinka, tai pasidovanosiu bilietą ir sau ir tuomet birželio gale bus tarsi antra šventė - praleisti romantiškai vakarą su mama smile.gif tuo labiau, kad ji už 200 km gyvena... ir kartu praleistas laikas labai brangus yra

drinks_cheers.gif puiki mintis. Aš irgi eisiu į tą koncertą thumbup.gif Gaila, kad mano vyriausioji jau kuris laikas išvykusi iš Lietuvos ir nepadovanojo man bilieto, teko pačiai pirkt rolleyes.gif, bet man, kaip mamai, tokia dovana laaabai patiktų thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(rusrena @ 2010 04 29, 15:28)
Aš visada dovanoju vazonines o ne skintas, tada mamos džiaugiasi jomis ilgai ilgai  mirksiukas.gif


anytai šiemet irgi dovanosiu gėlių, kad ilgiau džiaugtis galėtų - turi didelį gėlyną, tai paieškosiu kokių gražiai žydinčių 4u.gif o mamai -kulinarinių knygų rinkinį - pastaruoju metu "eksperimentus" virtuvėje pamėgusi, tai bus kaip tik biggrin.gif
Atsakyti
As tai butinai ta diena atvaziuoju pas mama su savo seima. Visada padovanoju geliu. Ir ji sake kad tai geriausia dovana. smile.gif :-)
Atsakyti
geriausia dovana man butu puokste geliu... jei butu pataikyta i skoni butu isvis liuks smile.gif nieko daugiau nereikia... mamai paprastai irgi dovanoju geles. tik butu maloniau sulaukti : "aciu kaip fainai" , negu " nereikia, kam metot pinigus taigi viena gelyte ir gana" tai va mamos kurios turit vaiku taip nesakykit biggrin.gif
Atsakyti
aš mamai ir anytai tai nupirkau vazonelyje saulėgražą, gražiai įpokavau vazonėlį ir prisagsčiau šokoladinių boružėlių.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
norėjau kažką ypatinga mamai padovanoti, tai praeitais metais Motinos dienos proga, aš su broliu užsakėme vaizdo klipą. Jame mamos nuotraukos ir įdėta daina. Padovanojom mamai, ji labai nustebo ir susijaudino, aš ir ašarėlę nubraukiau smile.gif tokia dovana išliks visam guvenimui kaip prisiminias, manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristune @ 2012 03 12, 09:13)
Sveikos smile.gif
norėjau kažką ypatinga mamai padovanoti, tai praeitais metais Motinos dienos proga, aš su broliu užsakėme vaizdo klipą. Jame mamos nuotraukos ir įdėta daina. Padovanojom mamai, ji labai nustebo ir susijaudino, aš ir ašarėlę nubraukiau smile.gif tokia dovana išliks visam guvenimui kaip prisiminias, manau smile.gif




jusu mintis tikrai super:) isivaizduoju kaip jusu mama turejo susijaudinti ir nustebti smile.gif
as iprastai mamai dovanoju geles, siemet galvoju, akd kazkokia smulmenele padovanosiu, galvoju apie kvepalus smile.gif kaip manot?
Atsakyti
Mamos, ką norėtumėte gauti dovanų nuo vyro?

Ar žmonai pirkt gėlių? Ir nuvest su vaiku į kokį spektaklį? Ar tiesiog pažiūrėti vaikus ir išleist žmoną į kokį koncertą, kiną arba į klubą?

wub.gif

edit: kalbu apie gegužės 1'ąją rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skirmantas.T: 03 balandžio 2012 - 16:00
Aš tai už bilietus į teatrą bigsmile.gif

QUOTE(Skirmantas.T @ 2012 04 03, 15:59)
Mamos, ką norėtumėte gauti dovanų nuo vyro?

Ar žmonai pirkt gėlių? Ir nuvest su vaiku į kokį spektaklį? Ar tiesiog pažiūrėti vaikus ir išleist žmoną į kokį koncertą, kiną arba į klubą?

wub.gif

edit: kalbu apie gegužės 1'ąją rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Kristune @ 2012 03 12, 10:13)
Sveikos smile.gif
norėjau kažką ypatinga mamai padovanoti, tai praeitais metais Motinos dienos proga, aš su broliu užsakėme vaizdo klipą. Jame mamos nuotraukos ir įdėta daina. Padovanojom mamai, ji labai nustebo ir susijaudino, aš ir ašarėlę nubraukiau smile.gif tokia dovana išliks visam guvenimui kaip prisiminias, manau smile.gif

fantastiska dovana. Galima ir vaiku ir anuku nuotraukas idet. Tik zinau, kad mano mama prabliautu, nes labai jautri. Negaletu ziuret neverkdama ax.gif
Atsakyti