Įkraunama...
Įkraunama...

Motinos diena

Man patiko ta mintis, kad padovanoti koki abonenta i soliariuma ar gal savaitgali i kokia sanatorija ar grozio salona, visai manau jai patiktu smile.gif
Na ji tikrai nera senamadiska, pakankamai jauna, todel jai manau tai butu malonu rolleyes.gif
Aciu uz patarimus mergickos biggrin.gif
Atsakyti
mano mamos gimtadienis ryt, tai vakar netyčia pasitaikė būt Kaune ir buvau naujoj Pliuso parduotuvėj, kur atsidarė Kalniečiuose, vietoj buvusio pasimatymo Krėvės gatvėj. Tai radau visai netyčia labai faina parduotuve Bizua - papuošalų - naujoviška tokia ir nupirkau mamai apyrankę - labai kokybiška ir graži - manau patiks. smile.gif
Atsakyti
Geguzes 24 mano mamai jau 50 metuku biggrin.gif ka patarsit padovanot? Soliariumai netinka biggrin.gif papuosalai taip pat, kbvepalu turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 01, 12:30)
Geguzes 24 mano mamai jau 50 metuku biggrin.gif  ka patarsit padovanot? Soliariumai netinka biggrin.gif  papuosalai taip pat, kbvepalu turi biggrin.gif

Tadu kelione in Druskininku masazines vonias biggrin.gif Bent jau mano mamkai labai patiko ax.gif
Atsakyti
dar galima nupirkti bilietus į teatrą.
Savo mamai ir anytai (tik kelių dienų skirtumas tarp gimtadienių) mes nupirkom po 2 bilietus į teatrą tai buvo labai patenkintos, nes pačios tai niekada nenueis pasikultūrinti. Ėjo keturiese su vyrais (t.y. su tėčiu ir uošviu) tai jiems labai patiko.
Atsakyti
Sveiki,

Nesinori dovanoti atsiprasant shudniekio, bet ir islaidauti ner uz ka.
Tad ka jus dovanojate savo mamoms ju dienos proga?
Atsakyti
...Bilietą į teatrą, pirties kompleksą su masažu, vakarienę restorane, išvyką į Grūto parką, gerą knygą, mezgimui siūlų su mezgimo žurnalu.... Na, nežinau, gi pažįsti savo mamą, tai ir padovanok ką nors asmeniškai jai, kad patirtų malonumą smile.gif
Atsakyti
Iš tikro sunku ir nebesinori pirkti beleką jau daug ką mačiusiems ir gyvenimą jau pagyvenusiems žmonėms - kalbu apie Tėvus. Kadangi artėja Motinos diena - tai aišku vėl norisi pradžiuginti brangiausią Žmogų.
Mes su vyru jau kelintą kartą įvairioms progoms Tėvams dovanojame įvairius geresnius vitaminus, žolelių užpilus, įvairius priedus širdžiai ir šiaip sveikatai gerinti......... Nes manau svarbiausia, kad artimiausi žmonės būtų sveiki. O tokios dovanos tai ir dėmesys ir aišku nauda !!! biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Gal kas zino gražių ir prasmingu eilių mamai ?
Ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2005 04 29, 08:47)
4u.gif Gal kas zino gražių ir prasmingu eilių mamai ?
Ačiū  ax.gif

http://www.sveikinim...nimu_tema=mamai
va čia rasi 4u.gif
mes abiems mamoms dovanosim po gipsinį anūko ankytės anspaudėlį biggrin.gif kadangi anūkui dar tik 2mėn ir dar nespėję močiutės tuo džiaugsmeliu atsidžiaugti, manau liks super patenkintos biggrin.gif
Atsakyti
skanių saldainių dėžutę prie gėlių smile.gif
Atsakyti
siemet - siuksliu deze dovanojau, bet aisku, be turinio tongue.gif
bo uzkniso jos senoji ir pati niekaip neprisiruose pasikeist.
pirma galvojau, i galva gausiu uz tokia dovana, na bet iteikiau su jumoru, o ji labai nuosirdziai dziaugesi, kokia patogi, isvaizdi ax.gif
Atsakyti