Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(sausė @ 2010 02 03, 11:28)
Na jau tikrai, kad sekasi tai sekasi. Ar neviduriuoja? Šiuo metu tegul geria daug skysčių ir jūsų atveju, jei yra stiprus vėmimas- gal išeitų kokį litrą susilašinti ringerio tirpalo?


nea buvo tik vienkartinis gausus vemimas ...


nieko jam nelašino ... kalbėjau su vienu profesoriumi tai sakė jei žmogus jokių simptomu nejaučia dėl sumažėjusio kalio nieko daryt nereikia tai gali būt kad pas ji fiziologiškai tiesiog taip yra g.gif
Atsakyti
gal kas galetu rekomenduoti vilniuje gera kardiologa ar klinika..
noreciau pasidaryt pilnus tyrimus, nes ziuriu kad kuo toliau, tuo blogiau su sirdute darosi verysad.gif
Atsakyti
Labutis, jau senai besilankiau siame puslapyje, tiesiog susitaikiau su ta mintim , kad nieks man neisgydis tu ekstrasistoliu ir bandau nekreipti demesio, aisku ne visada pavyksta kai jos kartojasi kas 3-4 po to praeina, bet siandien tai jau rimtai buvau issigandus.Kadangi cia yra ir mediku , tad noreciau pasikonsultuoti .
Siuo metu gydausi persalima antibiotikais ir naudoju "Olinth" nosies lasus kurie sutraukia kraujagysles, bet esminis dalykas yvyko labai staiga.
Tiesiog geriau pasijutus atsikeliau ir tvarkiausi, prisedau prie kompo su drauge pasirasineti kai pajutau keista kaires rankos skausma ir paskui labai dideli skausma kairej pusej virs krutines (atrodo lyg plestu, trauktu ) pasidare silpna ispyle saltas prakaitas blink.gif , po keliu minuciu praejo.
Sirdies ligu kaip ir neturiu iskyrus skilvelines ekstrasistoles, o taip gyditojai nieko blogo neranda, bet po tokio skausmo jau issigandau ar tai negalejo but koks trombas susidares ir uzspaudes kraujagysle prie sirdies ? ar tai tik koks uzspaustas nervas ?
Labai lauksiu Jusu atsakymo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TUKUTIS 1978 07 31: 10 vasario 2010 - 14:41
jei pirmiau pradejo skaudeti ranka, o tik paskui sirdi - tai 99,9 proc. kad panikos ataka.
jei pradejo skaudeti sirdi - kairej pusej, po krutimi - paskui ranka - 95proc. kad panikos ataka
jei skaudejo per krutines lastos centra, o paskui ranka - 50proc. tikimybe
Atsakyti
Loram labai Aciu, matyt PA, nes kazkaip ir dabar tebemaudzia ranka o be to staiga nustojau gerti xanaxa , kury geriau beveik du metus .
Man asmeniskai pirmiau suskaudo kaire ranka o paskui stipriu plesianciu skausmu labiau virs kaires kruties , atrode kad kazkas stipriai spaustu, pasidare silpna nes labai issigandau ir jau tada atejo laikas ir saltam prakaitui:(
Beje ar gali but , kad ekstrasistoliu metu jauciamas krustelejimas ne tik sirdies bet ir kaklo kraujagysliu?
Atsakyti
taip
Atsakyti
Beje, kazkada kalusiau tik nepamenu ar kas parase, ar permusimams turi ytakos skrandzio refliuksas? , nes kazkur skaiciau, kad labai daznai juos gali sukelti refliuksas blink.gif ir ar pries moteriskas ligas permusimai gali sustipreti?
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 02 10, 20:56)
Beje, kazkada kalusiau tik nepamenu ar kas parase, ar permusimams turi ytakos skrandzio refliuksas? , nes kazkur skaiciau, kad labai daznai juos gali sukelti refliuksas  blink.gif ir ar pries moteriskas ligas permusimai gali sustipreti?

Manau, kad taip, nes man asmeniskai pries susergant padazneja sirdies permusinejimai
Atsakyti
Labas rytas merginos, ziuriu kai kurias is jusu irgi kamuoja sirdies permusimai, butu idomu, kjei pasidalintumet savo negalivimo patirtimi.Ar senai jau sergate? ar daznai buna permusimai?ar jauciate juos? kokie tyrimai buvo daryti ir kokiais vaistukais gydotes?
Atsakyti
man turbūt lakas nešdintis į kraujo tyrimu temą jau? g.gif

pagaliau kažkas geresnio, tikrino šiandien kalio kiekis tai jau 4,2 clap.gif

dar turėjo sodint ant dviračio , bet padarė EKG ir neprileido verysad.gif vistiek ekstrasensoles, permušimai verysad.gif nu kodėėėėėėl????? cray.gif o svarbiausiai jis nič nieko nejaučia NIEKO VISIŠKAI doh.gif kaip taip gali būt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 12 vasario 2010 - 13:51

Labas rytas Lera, nu va jau dziaugsmingiau , kad pakilo kalio kiekis kraujyje, aisku gaila kad tiek ekstrasistoliu, bet dziaukites tuo kad jis ju nejaucia,nes tada tai tikrai eitumet abu is proto, tai yra toks nemalonus dalykas, kai jauti kai sirdis lyg stabteli ir vel pradeda plakti sad.gif
Atsakyti
vat man įdomu juk kiek man žinoma tokie dalykai gali būt nuo kalio trūkumo? argi ne taip?

o gali būt kad organizmas dar nesureagavo į jo pakilimą dėl to dar yra tie permušinėjimai? ar yra šansu kad atstačius kalį iki normalios dozės viskas vis dėl to pasitvarkys? ......
Atsakyti