Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

Ruta man po liežuvių toks darinys buvo neaiškus , paskui paaiškėjo juk tai cista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 03 01, 13:11)
Ruta man po liežuvių toks darinys buvo neaiškus , paskui paaiškėjo juk tai cista smile.gif

Man pagal citologinį pasakė,kad nei vėžys,nei cista.Tai ir paliko: nežinomos kilmės darinys.
Todėl ir sako,kad sunki situacija,nes cista tai nieko stebuklingo,išpjauni ir viskas. O čia,jie negali nieko daryt,kol nežino kas ten.Kaip supratau,seilių liauką užsikimšusią atmetė,nes prapjovus nebebūtų susikaupę iš naujo,nes ketv.prapjovė,paėmė mėginį.Tai tik paėmus sumažėjo guziukas,tada labai padidėjo,o dabar toks kaip buvo prieš citologinį doh.gif unsure.gif Baigiu aš save su nervais pribaigti,o vaistų,kuriuos gerdavau miegui pagerint ir stresui nuimt,Lietuvos rinkoje nebėra verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
tai pasakė juk ne vežys nurimk dabar prisiminiau juk draugei taip buvo tai ją operavo išpjovė visa ir daugiau neatsinaujino..
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 03 01, 13:54)
tai pasakė juk ne vežys nurimk dabar prisiminiau juk draugei taip buvo tai ją operavo išpjovė visa ir daugiau neatsinaujino..

Nu bet vis tiek...velniai žino kas ten doh.gif Ga jei išpjautų ir neatsinaujintų,bet nieks neoperuoja,kol nieko nežino..o dar klausimas ar neatsinaujintų,nes prapjovus tūris vėl toks pats tapo per 4 dienas.
Atsakyti
Sveikos merginos, Rutele, nepergyvenk taip, gal ten tikrai nieko blogo nera wink.gif Paziures dar kita gyditoja gal ka nuspres, gal koks uzdegimas yra salia esanciame dantuke? o gal koks dantenu uzdegimas?
Mane tai is proto varo tie permusimai, jau nuo ketvirtadienio kaip uzejo , tai nesibaigiantys , visai jegos baigia apleist, nes jauciu jau ne tik dienom bet ir naktim kaip zmogus nebegaliu issimiegot.Anksciau uzeidavo, tarpais dazniau ar rytais ar vakarais o dabar istisai jauciu sad.gif sad.gif sad.gif
Ir jau tikrai nieko nesinervuoju, sedziu sau namuose, vaiaks pas mociute, jokios ytampos o sveikata prasteja blink.gif Siandien jau vaikuty parsivesim, tai nezinau is vis kaip reiks gyvent su tokia savijauta, gaila man jau ne pacios saves o vaiko, kai mama istisai susirupinus , pavargus ir pikta
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 03 01, 16:22)
Sveikos merginos, Rutele, nepergyvenk taip, gal ten tikrai nieko blogo nera  wink.gif Paziures dar kita gyditoja gal ka nuspres, gal koks uzdegimas yra salia esanciame dantuke? o gal koks dantenu uzdegimas?
Mane tai is proto varo tie permusimai, jau nuo ketvirtadienio kaip uzejo , tai nesibaigiantys , visai jegos baigia apleist, nes jauciu jau ne tik dienom bet ir naktim kaip zmogus nebegaliu issimiegot.Anksciau uzeidavo, tarpais dazniau ar rytais ar vakarais o dabar istisai jauciu  sad.gif  sad.gif  sad.gif
Ir jau tikrai nieko nesinervuoju, sedziu sau namuose, vaiaks pas mociute, jokios ytampos o sveikata prasteja  blink.gif Siandien jau vaikuty parsivesim, tai nezinau is vis kaip reiks gyvent su tokia savijauta, gaila man jau ne  pacios saves o vaiko, kai mama istisai susirupinus , pavargus ir pikta

Nėra uždegimo jokio,nes guzėkas jau nepadoriai senas-4-5mėn.senumo.Ai,nu,nusispjaut reik ant jo.
O šiaip apsirgus esu tai pulsas didelis,o ir vaistus nuo spaudimo tik dabar išgėriau,nors turėjau gert apie 2 val. doh.gif
Atsakyti
Teisngai galvoji, kad reik nekreipt demesio wink.gif O koks pulsas pas tave ?
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 03 01, 17:13)
Teisngai galvoji, kad reik nekreipt demesio  wink.gif O koks pulsas pas tave ?

Šiaip būdavo apie 90.Su vaistais apie 70-75.Dabar apie 85-90 dieną,ryte ir vakare apie 75,nes guliu daug.Čia todėl,kad peršalus esu.Taip visad būna.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 03 01, 13:09)


matyt seip kazkoks augliukas ir viskas 4u.gif svarbu ne vezys,o visa kita pasalinti juk eina mirksiukas.gif

as kazkaip nieko,gyvenu ramiai,nieko neskauda,apart galvos,bet seip liuks viskas biggrin.gif dabar uzsivertusi darbais esu-darau kriksto deze,dar teciui gimtadieniui knyga...zodziu turiu ka veikti.... smile.gif
Atsakyti
Labas
ilindau i temele informacijos ieskodama, mao vyrui nuo vaikystes dviburio voztuvo yda, ir siandien atlikus echoskopija paaiskejo, kad reiks operacijos, keist voztuva. Ar kas susiduret su tuom? Ar labai sunki, pavojinga operacija? Kas po jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triuliu: 05 kovo 2010 - 15:40
QUOTE(triuliu @ 2010 03 05, 16:40)
Labas
ilindau i temele informacijos ieskodama, mao vyrui nuo vaikystes dviburio voztuvo yda, ir siandien atlikus echoskopija paaiskejo, kad reiks operacijos, keist voztuva. Ar kas susiduret su tuom? Ar labai sunki, pavojinga operacija? Kas po jos?

operacija yra sunki - visos operacijos sunkios smile.gif atveriama krutines lasta, prapjaunamas kairysis priesirdis ir per ji idedamas dirbtinis voztuvas. po to - 2-3 dienos reanimacijoje, po to dar skyriuj savaite, dar po to 3 (atrodo) savaites reabilitacijoj - ir visam gyvenimui vaistai skystinantys krauja ir nuolatinis lankymasis pas gydytoja. taip buna dazniausiai.
Atsakyti
Labutis merginos, kaip laikotes? kaip sveikateles? Lera, kaip taviskio savijauta? ar dare dar kokiu tyrimu?
O siandien neapsikentus paskutines savaites permusimu, nuejau pas prof. P.Zabiela likau labai patenkinta sio gyditojo kompetencija ir apziura rolleyes.gif Padare kardiograma, ekstrasistoliu rado tik viena, rad zmogus dare kardiograma tol kol uzfiksavo permusimus. Kita savaite darys paros monitoringa ir spres ar gydit vaistais dar ar pridegint , nes permusimai kartojais jau kas 5 , 10 , 15 smugy blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti