Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

Sveikos merginos, nesuprasi tu daktaru, vieni randa kiti ne, nezinau kuriais ir betiketi. Bet va mano svoriuo metimas irgi dave savo, padare kaly tai norma nuo 3.6-5.1 tai pas mane jau tik 3.6 belike sad.gif reiks jau papildomai pavartoti, o matyt sirdelei dar ir skrandzio uzdegimas ne i nauda, kuri rado siandien.
Na o kaip jus laikotes?
Atsakyti
QUOTE(* Pati Ta* @ 2010 08 29, 22:12)
Sveikos, as tai rytoj varau pas seimos ir tada po  savaites pas Zabiela 4u.gif

lauksim naujienu 4u.gif

QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 09 01, 19:33)
Sveikos merginos, nesuprasi tu daktaru, vieni randa kiti ne, nezinau kuriais ir betiketi. Bet va mano svoriuo metimas irgi dave savo, padare kaly tai norma nuo 3.6-5.1 tai pas mane jau tik 3.6 belike sad.gif  reiks jau papildomai pavartoti, o matyt sirdelei dar ir skrandzio uzdegimas ne i nauda, kuri rado siandien.
Na o kaip jus laikotes?

cia apei vitamina kaly kalbi? blush2.gif
Atsakyti
MB des stimuliatoriu ant dienu ir darys ablijasija(RDA)....
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 09 03, 17:22)
lauksim naujienu 4u.gif
cia apei vitamina kaly kalbi? blush2.gif

Labukas, aha smile.gif
Atsakyti
mano mamai plyso sirdies vainikine arterija - gal zinot, kas tai? tetis ne per seniausiai turejo labai platu miokardo infarkta - kiek suprantu, tai visai ne sitai. Sedziu, ir nezinau, ka galvot, nuvaziuot galimybiu ner, informacijos tik trupineliai... Toks jausmas, kad ne viska iki galo pasako verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristi: 09 rugsėjo 2010 - 13:29
QUOTE(skristi @ 2010 09 09, 13:26)
mano mamai plyso sirdies vainikine arterija - gal zinot, kas tai? tetis ne per seniausiai turejo labai platu miokardo infarkta - kiek suprantu, tai visai ne sitai. Sedziu, ir nezinau, ka galvot, nuvaziuot galimybiu ner, informacijos tik trupineliai... Toks jausmas, kad ne viska iki galo pasako verysad.gif

manau atsakyma gali rasti cia
http://lt.wikipedia....kardo_infarktas
4u.gif
Atsakyti
Jau issiaiskinom. Netipiskas infarkto ir uminio koronarinio sindromo atvejis. Pries pat infarkta buvo guleta ligoninej, padaryti visi reikalingi tyrimai - nerasta jokiu problemu, kas galetu rodyti priesinfarktine bukle ar koronarine liga - kraujagysles grazios, elastingos, kraujas ne tirstas, jokiu trombu, ekg - be pakitimu. Paleido is ligonines ir po 6val jis istiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2010 09 11, 22:33)
Jau issiaiskinom. Netipiskas infarkto ir uminio koronarinio sindromo atvejis. Pries pat infarkta buvo guleta ligoninej, padaryti visi reikalingi tyrimai - nerasta jokiu problemu, kas galetu rodyti priesinfarktine bukle ar koronarine liga - kraujagysles grazios, elastingos, kraujas ne tirstas, jokiu trombu, ekg - be pakitimu. Paleido is ligonines ir po 6val jis istiko  verysad.gif


Jo doh.gif g.gif atvejis labai idomus .
o ka sako daktarai,kodel taip atsitiko.O del ko gulejo ligoninej.
Siaip tai aisku -nu ka jie pasakys,paguscios peciais ,ka nors itikinamesnio papasakos ir ..............pasaka be galo.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2010 09 03, 21:32)
MB des stimuliatoriu ant dienu ir darys ablijasija(RDA)....

Labukas, kaip Jusu brangusis laikosi? kaip operacija pavyko?


Ir visoms merginoms labukas, kaip sveikateles?
Atsakyti
sveikos merginos,pas mane po valgio labai padaznieja pulsas net siandien 120 buvo,gal kuriai irgi taip buvo ka daryyyyyyyyyyyyti blink.gif blink.gif verysad.gif verysad.gif
labai blogai jauciuosiu,buvau pastacius holteri,dare echoskopija ir dvirati nieko neranda,gal zinote ar gali taip buti nuo skrandzio problemu?atsakykite prasau,labai laukiu bet kokios informacijos smile.gif aciu
Atsakyti
Sveikos noriu paklausti, vakar ryte mane istiko nerimo priepolis ir padaznejo sirdies darbas... Man taip pirma karta, kalbejau telefonu, tai net negalejau visa drebejau, bet kas svarbiausia net nezinau del ko pergyvenu... Pries kelius metus turejau sirdies ir su skydliauke problemu. Ir dar temperatura laikosi visada 37-37,2. Ar gali buti kad atsinaujino tos problemos?
Atsakyti
gali, bent jau man taip sake g.gif kad del skydliaukes atsiranda nerimas. verysad.gif
Atsakyti